Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě je to nejlepší český herec. ;)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))) *14*
  • ondřej vetchý je takový druhý Menšík je to nejlepší český herec *5*
  • ...

    Ondřeji, potkal jsem vás nedávno kousek za Prahou s vašimi dvěma dětmi a vaší nádhernou paní, bylo to velmi milé setkání. Díky!
  • pochvala

    Milý Ondro, dnes 23.9.09 jste byl u nás na návštěvě v léčebně, mrzí mě,že jsem se s Vámi také nemohla setkat. Musím Vám říct, že Váš film prachy dělaj člověka je naprosto skvělej,hrajete v něm naprosto úžasně, ale to ve všech filmech ve kterých jste hrál. Žádnej film mě už tak dlouho nepobavil.Jak se to vypíná tím červeným kačírkem no a nebo takhle, major Plavec, to jsou frky to se prostě musí vidět.Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů.
  • přání

    Milý Ondro
    Přání k Tvým narozeninám,hlavně zdraví,
    štěstí a dobré pohody. *4* *4* *4* *4* *4*
  • narozeniny

    Vážený a milý,
    sympatický a skvělý-dodatečně všechno nej k narozeninám,štěstí,zdraví,Bož í požehnání,krásné role a hlavně zdravé dcerky a radost z nich.Ze srdce a upřímně
    evik
  • *14* *4* ze všech českych hercu mam vas nejaději tím nechci urazit ,jine herce.mí děti milují vaše pohdky ,ve kterych hrajete .přeju hodně uspěch v hraní.
  • přání

    Všechno nejlepší k svátku. Jarka
  • děkuji

    Milý pane Ondřeji, stačí si v sobotu ráno u kávy přečíst Váš rozhovor a hned se vlije do těla i duše radost z toho, že dobro, síla a moudro je. Vážím si Vás.
    A DĚKUJI, za tu radost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit