Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • liberte

    Láska

    Ahoj Ondřeji.Četl jsem reportáž o tom,kde mluvíš otevřeně o otázce proč tu jsme.Jsem asi stejně daleko jako ty.V něčem dál,v něčem ne.Když budeš mít volnou chvíli rád se s tebou sejdu.Myslím že si můžeme spoustu otázek potvrdit.Jestli se k tobě tahle zpráva nedostane,přeju ti fajn den a celý život.Martin Svoboda
  • Co vás všechny zase žere?
  • Nepamatuji si presnou roli v Okresni:prebor posledni zapas Pepika Hnatka. Prosim mohl by my ji nekdo napsat?? Dekuji predem.
  • Nepamatuji si presnou roli v Okresni prebor posledni zapas Pepika Hnatka. Prosim mohl by my ji nekdo napsat?? Dekuji predem.
  • dobrý den , jste po menšíkovi druhý nejlepší herec , moc vám fandím a vždycky budu , když mě něco trápí tak stačí si pustit film kde hrajete a hned mi je dobře, nejvíc se mi s váma líbyla pohádka ve spolupráci s panem kronerem nebojsa role ferka, tam jste byl naprosto skvělý , moc by mě zajímalo kolik měříte ? já mám 178cm , zveřejněte to , , mějte se moc hezky u mě jste pán hercu, a zároven nejlepší herec který žije , *3*
    zdraví vás fanda václav *4*
  • Všechno nejlepší Ondro!:) *14*
  • Dobrý den, pane Vetchý.
    Měl jsem možnost se zúžčastnit natáčení Tmavomodrého světa na letišti u Mimoně. Přiblížil jem se tam k partě bezvadných lidí včetně Vás. Vážím, si Vašeho vystupování a Vašich názorů. Ještě někdy bych Vás rád potkal, třeba zase jako patnáctý mechanik ve třetí řadě. *4*
    S úctou patnáctý mechanik ve třetí řadě.
  • milada.zamecnikova
    Ahoj Ondro.oblíbila jsem si tě už ve tvých hereckých začátcích,takže díky tobě se můj druhorozený syn jmenuje Ondra.Omlouvám se za tykání ale jsme skoro stejně staří i když ty vypadáš podstatně líp,no co už! *4* Viděla jsem tvoji divadelní hru Léda,kde hraješ s Petrem Nárožným atd., a vždycky když si to pustím zase se musím smátVěděla jsem už v mládí,že budeš dobrej a nezklamal jsi,jsi ještě lepší.Opatruj se.Milada *2*
  • Jako herce ho mám ráda. Má talent, ale je ho všude fakt moc!
  • Krátký studentský film
    Ondřej Vetchý je Přemysl Otakar II.
    Mladý nezávislý režisér, který ještě není slavný, potřebuje do svého historického velkofilmu o Přemyslu Otakarovi II. Ondřeje Vetchého. Ale tomu text nesedí. Mládý nezávislý režisér tak nemá jinou šanci, než za pomoci své babičky přesvědčit herce prostředky, které nejsou úplně morální. Ani normální.
    http://vimeo.com/55212344

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit