Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • market

    cus zrovna jsem prisla ze skoly a mam narozeniny rekla si darce ze si budeme psat na snoop dog doufam ze jo zatim cus a jakto ze mi jeste nenapsal
  • MARKET

    asi to snim budu muset skoncit protoze bydli hned o ulici a vsichni nas vidi a i jak jsme sly s matkou tak tak se na me usmal ale vesmu si od neho cislo v sobotu a dneska neco dostanu ale darky na narozeniny a v sobotu budu mit party a vis o tom ze se to tatka dovedel a ja ty tomu veris a rikal ze jo protoze vsichni to vidi ze nas snima vidi p. cus
  • MARKET

    CUS DOUFAM ZE SI REKLA IRCI ZE SI BUDEME PSAT NA CHATA KHAN A MAM NABARVENE NA SVETLE ALE NECHYTLO MI TO MOC ALE NA SVETLU TO JDE VYDET UPLNE ALE I VE TME TROSKU PORAD JSEM HO NEVIDELA ALE JAK JSEM SLA ZE SKOLY TAK TAM BYL JEHO BRACHA A ON SE OPICI PODLE JEHO BRAHCY ALE TAKY ZE VYPADA JAK ON ALE JA NEMAM RADA MALE DECKA VIS CO MYSLIM ME JE PONEM SMUTNO ME SE CHCE BRECET BESTAK MA HOLKU ALE ON STEJNE MENI HOLKY KAZDY DEN FAKT TO NENI SRANDA ALE JESTE JSEM HO NEVIDELA TAK CUS VZYCKY SE MI ZDA ONEM VECER ZE JSEM TO SNIM .......
  • markiz

    cus jak se mas proc pises na usher a snoop dog mn,co babicka pry ze uz chodi a ty mi to ani nareknes jo tak to si teda poslala jsem pohled doufam ze to dostanete na babickovu adresu , a jak mas dlouhe vlasy ja budu mit party u kamosky, i dasa bude mit party doma . mi jsme tancovali ve skole na bombu pisnicku sprosta a moje kamaradka vubec vubec neumi tancovat a ucitelka ty umis tancovat a ona jakou znamku si mi dala za tanec a ja pulku a ona jezis ja jsem nevedela ona ja ti to zmenim ja se ti tady chvalim vit ale az prijdeme do cz tak ti mam co povidat ale tedka jsem si spomela ze mi nejedeme4 do cz jenom mamka si jde udelat ridicak a ani dlouho tam nebude a ani se mi do cz nechce ja si tam nezviknu a budu mit zase nervy jak minule a musim si napravit tu chybu stym mojim pozdravuj kiss kiss
  • Ahoj Karin vy ve škole děláte se dřevem? My jsme vlastně taky v 8 třídě dělali se dřevem. A přijedete? Asi ne že? A kam se budete stěhovat však jste se už stěhovali né? A co kluci. Zlobí tě pořád? Jo babička se má už dobře už chodí, aj vaří už to má dobré. Jinak všichni dobrý a co vy? Já už končím jo? a nezapomen mi napsat.Ahoj a pozdrav všechny.papa
  • mya

    Ahoj Karin. Vy se zase budete stěhovat? jO babička se má dobře. yuž ji je o mnohem líp. Ted nemám čas asi ti napíšu zítra jo? ahoj měj se krásně a pozdrav mi všechny. papa
  • Karin

    Ahoj Karin tak se máš dobře jo? To jsem ráda. Už se těším až přijedete. Ahoj
  • KRASAVEC juuuuuuuuuj papam ho *14* *14* *14*
  • sexy babe and i love i need a girl that song is so cool
  • je to proste frajer

    ja miluju puff diddy je to proste frajer a moc moc sexy sexy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit