Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • market

    cus market hodne stesti hodne zdravi a moc penez a moc lasky k narozeninam ti preju.dneska byl ve skole ficak musely jsme tancovat s klukem staromodni tance bylo docela dobry a ja jsem tancovala s mojim byvalim klukem jeste porad ho mam rada ale stejne me to nezajima protoze mam kluka vsude kde jdu dneska muj kluk zase pry das mi tvoje cisloa ja jo neboj za minutu a on je uplne hezky a dasena ho taky chce ale asi ji to nejde, myslis ze mu mam dat cislo ale je fakt hezky.a kdyz tak ja ti chci neco dat jako na na vanoce nebo na narozeniny ale poslat nemuzu protoze to stoji moc a mozna to nedostanete mam ti moc rict ale nevim kdy protoze mi nemuzeme na [pocitace jenom nekdy ale hlavne skus ty tak zatim a rekni mi jake byly narozky zatim cus cus a ja mam narozeniny za dva tydny nezapomen cus budes mi chybet jo a aby jsem nezapomela pozdravuj dalibora a at mi taky napise taky i on a rekni jak se ma babicka
    • pro Myu and Kelly

      Achojte holčiny moje, tak jak se vám daří? No napište něco delšího co se vám přihodilo nebo tak. Já už jdu jo? because we have english. Víte tak papa *14*
  • market

    cus mozna jeste budu mit cas ale jeste nemam telefon tak mu to jeste nemuzu dat a napis mi jeste cus pozdravuj milacka
  • MARKET

    PROC MI NEPISES VY NEMATE VOLNO MI UZ DAVNO OD PATKU CO NOVYHO JA TI MAM MOC RICT ALE ASI NE PROTOZE TY SI TO NEPRECTES AZ POZDE MAM DVA KLUKY NA VYBER KOHO SI MAM VYBRAT TOHO STARSIHO NEBO MLADSIHO DASENA ZARLI PROTOZE MA RADA OBA A HLAVNE TOHO STARSIHO TEN MLADSI MA ASI 17 A TEN STARSI MA 21 A BUDE MIT 22 PRESNE NA NOVY ROK JA MU ASI
  • market

    nemohla jsem to dopsat protoze jedna holka to cetla a hned by to vyzvanila je ji 20. jo a rekni darci ze si budeme psat taky ale jinaci zpevak treba na snoop dog jo tak to ji vyrid a at mi pise jo a ja jsem se jeste nemohla doreknout ze mu neco koupim tomu starsimu co je mu 21 a bude mu 22 na novy rok to je co ja mu asi koupim bomboneru a jeho bracha chodi neco jak s dasenou a jeho bracha mi rikal ze mi da jeho fotku a chci potom ti ho popisu ale az mi odepises protoze mi vubec nepises co pak vi nemate skolu anebo mate prazdniny mi uz davno nudim se tak mi pis zatim cus a vyrit to darci zatim cus pozdravuj dalibora
  • karin

    Ahoj, jak se vede . Tak ty už jsi na 20. No to jsem o tobě nevěděla. To jsi horší než já, no o mnoho. Nevím co mám psát. Jo už vím víš co vyber si toho mladšího, anebo si najdi někoho kdo je ještě mladší než ty.Ty stará ženo já už končím ahoj. A napiš ještě
  • Karina

    Ahoj Karinko Tak co jak se máš? Mám pro tebe dobrou zprávu. Hádej kdo tu se mnou je! Dalibor tady je se mnou. Pozdravuje tě. A za chvíli ti napíše. Ted nemá čas, protože šnupe v knížkách. Víš my jsme v knihovně. Už musím končit. Ahoj PS:napiš
  • market

    cus sla jsem se podivat za mojim ale nemuzu ho najit je mi po nem smutno ja mu chci dat moje cislo nemohla jsem mu to dat driv nez ted protoze jsem stratila mobil a jak ho vydim tak se na me jenom usmeje myslim si ze to chce dat jemu mladsimu brachovi anebo jeho kamaradovi protoze jak jsem sla ven tak tam byl a utikal za mnou a oni me neznaji jako karina ale mya a on rval mya pojd jsem a ja pusu jsem mu ukazala vis co myslim ne ppppppuuuuuuu myslis si to tes ja jo a ten muj vzdycky jak me vydel tak zamnou sel a on tak ty si mi neco slybyla a ja jo neboj dam ti to a on se nemohl dockat a uz mi nic nerika a jak jsem sla do parku on tam porad chodi a on oj babe a ja jenom na neho zamavala a ted nic a ukazala jsem mu ppppppuuuuuu on se semnou uz nebavi mam moc novinek ale tady se to nevleze tak cus a jeste neco byla tady tina na novy rok ona je uplne hezka a vsechno mi vzala veris tomu moje veci co jsem dostala na vanoce a jeste jsem si nabarvila vlasy a uz je mam asi 4tydny na hnedo tak cus jo a jmenuje se azaar presne nevim jak se to pise zni to jako tarzan a neposmivej se a hlavne to nikomu nerikej cus a at mi taky napise
  • karina

    Ahoj Karin. On ti napsat nemůže, protože nemá jak. A předtím, jak jsem ti napsala, že tam je se mnou, tak už to nestihl, protože se knihovna zavírala. Tak jsme to ani nestihli. To jo ty máš vlasy nabarvené na hnědo? Na světlé nebo tmavé. Já je mám pořád stejné. Já už končím čau a pozdrav všechny.
  • Karin

    Ahoj Karin nemám čas tak toho moc nenapíšu. Promin, že jsem ti dlouho nepsala ale byla jsem nemocná a příští týden máme prázdniny takové menší ale aspon něco . Jak to, že nejsi na snoop dog. já už končím papa měj se dobře a pozdrav mi všechny Tak Ahoj *5* *13*
  • market

    cus co delas ja se nudim a mam smulu na kazdeho vis ne ten muj no tak ja ho nemuzu videt treba ze skoly jsem sla ze skoly a on utikal domu a ja jsem cekala s dasenou na neho a on nevylezl to me teda sralo on bydli tam kde mir hned pres cestu tedka bys si dala jednu stebou u vas minule mozna jedeme do cz na jaro doufam moc se mi nechce je tam nuda kdyz chodite do skoly vis ne tak kiss kiss

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší