Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kackak

    :-(

    Patrik Swayze byl uzasnýýýýýýýýý...proč musel umřít???Blbá rakovina!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • neuveritelny herec nejlepší na svete
  • ahoj lidi prosim vas potrebuju nekde zjistit jestli patrick Swayze hral v hrisnem tanci 2 nemuzu to nikde najit
    • Re:

      Hrál. Hříšný tanec 2- dirty dancing:havana night
    • Re:

      ALE JEN KRÁTCE
  • gudddddddd
  • i-v-a-n-a

    SMUTEK

    Holky-NEBREČME!!!V našich srdcích Patrick zůstane navždycky!IV. *14* *14*
  • koombo1

    Patrick

    Patrick neodešel, je tu stále s námi.... *4*
  • yuky

    Odešel z našich životů ,ale navždy zůstane v našich srdcích

    Patrick Swayze byl hvězda a nikdo takový jako byl on není ,nebyl a už nikdy nebude.Byl to skvělý herec i tanečník a každý si ho zamiloval.Nikdy na něj nezapomenu.Patrick Swayze odešel z našich životů ,ale navždy zůstane v našich srdcích ..
    • Re: Odešel z našich životů ,ale navždy zůstane v našich srdcích

      Na čt 1 v sobotu odpoledne začli dávat seriál sever a jih kde tento úžasný herec hraje.
  • Achoj

    miluji ho *1* *14* *14* *14* *14* 6* *14* *14* *6*14* *14* *14* *14* 6* *14* *14* *6*14* *14* *14* *14*
  • Patrik Swayze byl a je stale muj nejmilejsi clovek,kteryho jsem znala,zboznuji jeho filmy a jeho sameho,i dnes placu kdyz si vzpomenu,ze tak brzo umrel..divam se na nej a srdce mi krvaci bolesti nad tim,co jeho zena musela zazit.My vsichni tady ho milovali jen skrz jeho odkazy,ale predstavte si jeji bolest,kdyz s nim zila od mladi,milovali ae vroucne a uprimne a pak najednou....Odesel..ach jo,ten zivot nam umi pekne nafackovat!!ale presto vse ON, S NAMI ZUSTAL,V NASICH SRDCICH...
  • Patrick swayze.skvělí herec nej v hříšném tanci a v duchovi.Chibí mi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit