Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zkusme to

    Jsem tady čerstvě zaregistrovanej, přesto si dovolím něco navrhnout.Ps sežeňte hafo lidí a zítra o půlnoci mysleme na Patrika a jeho uzdravení(třeba do rána), tím i zároveň na všechno dobrý co nás oslovuje na tomdle problémovým světě. dík Milan

    p.s. nemluvím za žádnou sektu,jen za sebe
  • Měla jsem ho moc ráda jako herce i jako člověka.Vždy když s ním dávají nějaký film,je mi do breku že už není. *3*
  • PATRICK

    SOJKA....................TY ZHEBNI PATRICK JE SKVELY CLOVEK
  • 0tekvila0

    ...

    Tak to mě dostalo *9* ... Patricku, v naších srdcích zůstaneš NA VŽDY!
  • Patrick

    proč zrovna Patrick byl tk užasnej a on zemřel chudák úplně ho lituju měla jsem ho ráda a tky vždy budu *4* *9*
  • můj idol

    Patrick je fakt boží.má v sobě něco sexy mužského a zároveň klukovského.je to fakt pěkný chlap.no a při tanci je neodolatelný.Hříšňák s nim můžu vidět pořád. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • Myslela jsem na něj

    Zrovna včera jsem koukala na Hříšný tanec, kdybych věděla, že zemřel, asi bych to obrečela moc a moc.Zrovna jsem včera na něj myslela a takle to skončilo. Byl to úžasný herec, budiž mu země lehká. *9*
    • Re: Myslela jsem na něj

      ahoj měla jsem ho jako herce velmi ráda a i jeho filmy, jsem z toho smutná, jen bych chtěla vědět jestli měl se svou manželkou nějaké děti? *9*
      • ei123

        Re: Re: Myslela jsem na něj

        Bohužel Patrick neměl žádné děti
        • fibiana

          Re: Re: Re: Myslela jsem na něj

          Patrick byl úžasny člověk,jeden z nejlepšich herců a vynikajici tanečnik.Svět přišel o velkyho člověka,ale Patrick zůstane v Našich srdcích.Je mi to moc lito Patricku!Zbohem a pokoj Tvé duši. *4*
  • koombo1

    POZOR!!!

    Během srpna vyjde kniha Patricka a Lisy The Time of My Life pod názvem Žil jsem skvělý život.
    http://www.arara.cz/product/304888 *15* *14*
  • The Ghost(Duch)

    Mám rád výborný film Duch.Jinak moc jeho filmy neznám.V Duchovi byl Patrick skvělý.Je mi líto,že je už mrtvý.Nečekal jsem to.Pokoj jeho duši!
  • rok

    prvni rok bez Patrika za námi...a můj první rok bez Hříšňáku :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší