Přejít na výpis diskuzí

Petr Bende

OSOBNOST 31.12.2006 
586 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásný...:)
  • Petr

    Ahoj Petře, moc Ti fandím a doufám, že se staneš superstar. Pa Ivana
  • Peťánek

    O Petrovi se toho psát moc nemusí,stačí když se na něho podíváte!!!Je to super člověk,kterého si moc vážím.Jsme přátele,je opravdu fajn.Ve skutečnosti vypadá mnohem líp jak v SS.Je to vážně dobrý člověk a já jsem ráda,že ho znám.Držím ti pěstičky,Peťo!!!!!!
  • :-)

    Petříku seš nejlepší a já ti moc fandím! rock a ty, to je víc než ďábelské spojení! Seš fakt rocker a seš zatraceně dobrej roker. Ten výkop na konci Ani náhodou byl dost originální! Měj se a zdravím i všechny na téhle diskusi. Čaute Petruška :-)
  • 22.5. 05 S Bendem do 7. nebe

    Vzdycky se mi Petovi vykony libili, ale v poslednim kole v nedeli, kdyz Petik zpival od Skupiny Alice, Ani nahodou, pri tech chvilich jsem se nachazela v 7. nebi. Takovou zkusenost mi jeste nikdo neposkytl, jenom Peta, diky Peto, klanim se pred tebou.
  • Omluva!

    Milý Petře a všichni, kdo jste četli můj poslední příspěvek! Hluboce se omlouvám za přirovnání ke Kurtovi Nielsenovi protože Petr Bende JE LEPŠÍ!!! Jednak super zpívá, což Kurt taky, ale navíc se skvěle pohybuje, obléká a v poslední době skvěle vypadá. Kam se na něj Nielsen hrabe!!! Po rockovém kole, kdy konečně porota už nemohla ani ceknout, protože by byli vážně pro smích, je jasné, že černý kůň dostihu (jak řekl Horáček) začíná finišovat ve velkém stylu a my mu za to děkujeme. Věříme, že dosáhne na "medailové" pozice a proto budeme nadále fandit a posílat své hlasy!!! P.S: V soutěži už zůstali opravdu dobří borci a je bezva, že diváci vidí a slyší a celkem letos, navzdory počátečním nespravedlivým soudům poroty, kvalitně hlasují. Líto je mi Michala Hudčeka, ale přátelé, z lítosti přece nelze hlasovat, Michal sice pěkně zpívá, ale jeho výraz je v každé písničce stále stejný, ať stojí či sedí!!! Myslím, že už jen postup mezi poslední 4 borce je Michalovým úspěchem a úspěchem i ostatních třech tedy Gáby, Vlasty a Petra ať už se stane teď cokoliv a pořadí je jakékoliv. Gratulujeme!!! Gina a spol. z Plzně.
  • Nejlepčččččíííííííí:-)))
  • osobní kouzlo

    Ahoj Péťo, víš nejsem jedna z Tvých mladičkých obdivovatelek, naopak je mi 41 let a jsem už myslím docela soudná co se týká zamilovanosti.Chtěla bych Ti jen touto cestou vyjádřit podporu a hlavně poděkování za to, že jsi takový jaký jsi.Žádné pitvoření před diváky ani cukrblíky na porotu.Tím jsi mě fakt dostal už v prvních kolech soutěže. Navíc máš v očích skutečně skryto něco, co je těžko popsatelné a co zřejmě hodně působí na ženy všech věkových kategorií, včetně mě. Péťo taky jsem skládala léta "do šuplíku" a zpívala jsem,neměla jsem však možnost se někam dostat, za totáče měli opravdu tuhle kliku jen někteří vyvolení a nebo Ti obzvlášť draví. Nestěžuju si, je to moje chyba, asi jsem se málo snažila zviditelnit, ale Tobě se ta správná šance naskytla a tys jí nezahodil a to je skvělé. Moc Ti přeju, abys dosáhl svého cíle, ať už jako vítěz Superstar nebo jako druhý, třetí...v pořadí.Všichni přeci víme, že to pořadí není až tak úplně důležité. Už teď je jisté, že středem zájmu producentů a vydavatelů budou stejně téměř všichni finalisté. Já spíš myslím, abys dosáhl svého osobního cíle a snu - dělat muziku, zpívat, oslovit svou prací hodně a hodně lidí všech věkových kategorií a při tom všem zůstat svůj.Hodně štěstí Péťo, budu Ti v dalších kolech strašně moc držet palce a věřit tomu, že mě, ani ostatní své příznivce nezklameš.Ty na své soupeře máš a i když jsou také milí a umí...., něco mi říká, že to máš v kapse.Tedy alespoň u nás v redakci (pracuji v jednom měsíčníku v Teplicích) věříme všichni, že ano. HODNĚ ŠTĚSTÍ ! Jana
  • český Kurt Nielsen!!!

    Jo, je to tak!!! My vidíme a slyšíme!!! I ta vizáž sedí. Těšíme se na další kolo, kdy to všem pořádně natřeš, protože je rock!!! A porota? Ať si třeba trhnou...i bez jejího lobování to VYHRAJEŠ!!! Držíme palečky a posíláme hlasy!!! Ahoj z Plzně.
  • Jen Tobě

    Mam tě ráda atk se tam ještě chvíli udrž. Jo až budeš mít turné stav se ve Svitavách!!!!!!!!! PROSÍM VEM SE BOU I MICHALA,MICHAELA,VLASTU A GÁBU MÁME VÁS RÁDI
  • alice?

    Hele máš stejný jméno jak alice bendová doví jestli nejsou příbuzní?
  • prosení o podpis

    ahojky PeŤo! prosím,prosím,prosím,prosím o tvů podpis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!moc tě prosím tvoje Simča
  • Petr Bende

    Bende je fakt super.Vybírá si perfektní písničky a zpívá úžasně.Moooooc držím palce a posílám SMS.Pro mě už vítěz je!
  • Petr

    Bende je nej!Bende je nej!!!Nemáte někdo mail nebo Petrovu adresu????PPPPPPLLLLLlSSSSss!:§
  • Zvládneš to

    Zvládneš to já ti věřím!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ;)

    Petr Bende je prostě úžasný!!! Jak jsem ho poprvé viděla, hned jsem si ho oblíbila ;) Má takový divoký pohled a to se mi líbí ;)))
  • Petr je,přestože má hodně odpůrců,pro mě jasný vítěz.Nevím sice, jestli se hodí do této soutěže,ale patří tam,protože jí dává nějaké kouzlo.Nepřetvařuje se,nepředvádí..Má něco, co mě přitahuje, ale neumím to pojmenovat.Tedy kromě hlasu a poctivého zpěvu...
  • superstar

    Podle mého nemáš žádného konkurenta, jsi vážně nejlepší.Je vidět,že zpíváš od srdce a myslíš to vážně. Moc ti přeji vítězství.
  • :)

    PÉŤA JE NEJLEPŠÍ!!!! jE TO MOJE SUPERSTAR!!!!! jE NEJ NEJ NEJ!!!!
  • :)

    Ahoj Péťo!!!Já si myslím, že jsi nejlepší!!!!! Nechceš mi poslat fotku???? Kdyžtak dík AHOJENKY!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit