Přejít na výpis diskuzí

Petr Bende

OSOBNOST 31.12.2006 
586 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bende=superstar!!!

    Petr je skvělej, jedinej se tam nepřetvařuje! Zpívá od srdce a je prostě fajn. Dobře se na něj kouká... :-) asi nevyhraje, ale přála bych mu aby došel co nejdál. Zpívá nádherně a umí si sám napsat a zhudebnit písničky a to se musí ocenit. Má jistý charizma a je takovej upřímnej. Věk mi jako problém nepřijde. V neděli byl jeden z nejlepších, vybral si písničku, která je opravdu pro znalce a výběr to byl skvělej. S tímle názorem se nemusíte ztotožňovat, ale myslím, že něco pravdy tam bude. A kdyby se Superstar stal, tak si myslim, že by ho to nesemleleo, jako např, teď Sámera(vím, že se to nedá srovnávat, ale v soutěži sem ho měla ráda, ale co je z něj teď???Fakt mi přestal bejt sympatickej) Podle mě, by finále mělo být: Bende+Horváth ??? Vlasta je taky dobrej! Mějte se tady pěkně
  • Bende

    MILUJU petra Bendeho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je moje Superstar,.,.,.!!!!!!:)))
  • Napiš mi!

    Ahojky Péťo, moc ti držim palečky. Jsi úplně skvělej a hrozně jsi mě okouzlil.... Dá se s tebou setkat někde blíž? Nejenom, že tě uvidim v televizi..... Budu ráda, když napíšeš, ikdyž mám asi malou šanci proti davu tvých fanynek.Přeju hodně úspěchů... Pa, posílám pusu Katka
  • to a.t

    jedinej trapák,kterej tady je,protože neumí napsat jedinou větu správně česky,seš ty!!!Peťa aspoň umí zpívat!!!!
  • Petr je SKVĚLEJ!Už se těším,až vydá CD.
  • TRAPÁK

    Seš to nejhorší z celé soutěže trapak co neumí zpívat stejnej jak savka prostě DĚS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Petr nej

    Viděla jsem tě navlastní oči
  • Petr Bende

    Fandím Petrovi od začátku,dostal mě tím, že si vybral píseň od Robbieho W.Úžasně to zazpíval.Možná jsem mu nakloněna také proto,že bydlí pár kilometrů ode mě.
  • Černý Kůň

    Petr je černý kůň soutěže nejen pana Horáčka, ale i můj. V soutěži je dost dobrých lidí, ale Petr má pro mě nejvyšší charisma. Doufám, že postoupí velmi vysoko. Gábinu Osvaldovou opravdu nechápu. Má poněkud zvláštní vkus na můj vkus. Je holt na tvárné zajíčky. Miri
  • PETR NAŠE SUPERSTAR
  • no comment=(

    Podle mě je petr takovej normální...nic ojedinělýho,ale někdy se mi fakt líbilo když zazpíval...Nejsem ani pro ani proti...
  • To Lara

    Hele ty kravo moc neurazej, je dobrej nejen ve zpevu.
  • Petře, moc ti fandíme!!! jseš prostě nej!
  • Peťovi moc fandím, je mladý, příjemný, pohodový a talentovaný zpěvák. Je dobře že se doslat do finále, protože ostatní strčí do kapsy:)) Držím palce
  • Peťa je nej

    PeŤa je úplně boží jsme ho viděli na vlastní očka. Krásně zpívá je milej, společenskej a prostě nej.Tak nepruďte když ho neznáte!!:)
  • Petr Bende=Superstar

    Petře,strašně moc ti fandím,seš nej......
  • Petr je ze všech nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!
  • je v pohodě, ne?

    Mě se líbí jak zpívá, jak komunikujem jak se chová...je v pohodě, normální a příjemnej borec. netvrdím, že Superstar musí vyhrát, ale je podle mě v pořádku, že jde do TOP 12.
  • Bende - SuperStar z Krematoria

    Bende a SuperStar? Nedělejte si prdel. Ten se tak hodí maximálně jako zpěvák na pohřby.
  • Super človíček

    Petr je skvělý člověk, velmi mi svými písněmi, ale hlavně svými slovy pomohl přežít můj poslední měsíc a půl, protože byl pro mě ten měsíc psychicky dost vyčerpávající a když jsem s ním na jednom z jeho pražských koncertů mluvila právě o mých starostech ale i o jiných věcech, tak si ani nedokážete představit jak neuvěřitelně milý, otevřený a zároveň skromný člověk to je, moc si ho vážím má už nadosmrti moje uznání a vděk, protože vážně nebýt jeho, tak už trčím někde v blázinci z důvodů psychického zhroucení(a že jsem k němu neměla daleko!!!)
    Takže veeeeeeeeeeelmi moc děkuju Petře jsi zlatý človíček!!!! *1* *4* *3* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit