Přejít na výpis diskuzí

Petr Bende

OSOBNOST 31.12.2006 
586 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: TV NOVA 27.9.2008,

    Ty jsi tele, ale díky za info. Uvidíme našeho milého Petra hned 2x, napřed naživo v Černé Hoře, protože tam má koncert a pak večer v telce.
    A kde má koncert FRT?
  • monisenka

    Re: TV NOVA 27.9.2008,

    Zajímavé je, že toho tvýhop foreta jsem po superstar viděla jenom v kempu popíjet vodu! *9*
  • TV NOVA 27.9.2008,

    "X MIX
    Leoš Mareš uvádí přímý přenos zábavné show, ve které vystoupí 12 finalistů X factoru se speciálními hosty a ještě speciálnější porotou. Účinkují J. Zonyga, O. Ruml, All X , Eva a Vašek, P. Bende, K. Nývltová a další. Režie D. Sís"

    Kam se všude nenacpe. To by mě zajímalo, kdo si ho mohl zvolit k duetu žaBendu.
  • Re: Nemusím ho

    Zdár pomatenče. Nechceš si podat ruku s Lucií Bohačíkovou z Frýdku Místku? Ta zas nenávidí Gábu AlDhábu, Drdu, a taky to všude vypisuje a nikoho to nezajímá *1* *1*
  • Nemusím ho

    Koho v našem showbyznysu opravdu nemusím, tak to je Bende. Nikdy na něj nepřestanu být naštvaná, že kvůli němu vypadl mnohem talentovanější a nadějnější Míšánek Foret.
  • chameleon-j

    jsou tam

    Tak O.K. fotky jsou v Petrovo fotogalerii *1*
  • chameleon-j

    Photos

    Nazdárek, tak jsem přidala pár fotek z Petrova vystoupení na ROCK FOR KV 2007. Snad je teda schválí. Koncert byl super. Petr je skvělej!
  • NAROZENINY!

    chudák Péťa! *9* JÁ PÉŤU BENDEHO NAOPAK MILUJU JAKO ZPĚVÁKA I KLUKA! *3* VÍM ŽE PÉŤA BENDE MÁ MANŽELKU ZUZKU, TAK JIM TO SPOLU SLUŠÍ! *4*
    PÉŤA BENDE MÁ DNESKA NAROZENINY TAK PÉŤOVI A ZUZCE PŘEJU AŤ JSOU SPOLU DLOUHO ŠŤASTNÍ! *3*
  • Re: !

    Další zhrzená fanynka? *9* *1*
  • !

    Nemám ho ráda.. *16*
  • Re: Petr

    taky názor *3* Peace *14*
  • Petr

    Nemam ho zrovna moc v lasce, ale respektuju ho...
  • Křižovatky

    na blogu svetpetrabende.blog.cz je odkaz na píseň křižovatky, poslechněte si jí
  • blahopřání

    Pééťo a Zuzko taky Vám přeju vše nej do společného života...Na těch fotkách Vám to strašně sekne.Tak ještě jednou vše nej *3*
  • Blahopřání

    Samozřejmě také blahopřeji Petrovi a Zuzce mnoho štěstí, ať jsou šťastní pocelý svůj život!!! *4* *3* *4*
  • Péťa se oženil!!!!

    PÉŤA BNEDE SE OŽENIL SE SVOJI PŘÍTTELKYNI ZUZKOU, TAK JIM PŘEJI AŤ JIM TO SPOLU DLOUHO VYDRŽÍ!!! *4* *4*
  • Miluju Bendeho

    Gratuluju Péťovi k svatbě! Moc ho miluju (platonicky) *14*
  • Petr Bende ode dneška ženatý.

    Tak se nám dnes Petr oženil, vzal si Zuzanu! *3* *4* Moc blahopřeju!!! *3*
  • Re: Bende je chuj

    Tvé IQ je nulové. Petrovo příjmení se neskloňuje. Tupče!
  • Re: Re: Re: Lucie!!!!!!!!!!!!!!

    dobře, já si třeba myslím, že Petr s Gábou spolupracuje, např.: na druhém Petrově cd spolupracovali na písni spát s tebou, a taky si myslím, že je úplně jedno s kým Petr je, protože to je na něm, takže jsi mi Lucie ukradená a taky jsem ti blokovala psaní komentářů na mém blogu takže sbohem zakompleksovaná p**o, jsi mi ukradená, já narozdíl od tebe poslouchám lidi podle toho jaký mají hlas a ne podle toho s kým kde a proč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit