Přejít na výpis diskuzí

Petr Bende

OSOBNOST 31.12.2006 
586 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Lucie!!!!!!!!!!!!!!

    Dej už s tím Lucino pokoj!!!!!!!Všimla sis, že kde vlezeš, tam přestávají ostatní psát?To nemáš v hlavě nic jiného než Zuzku?Jsi normálně praštěná!!!!
  • Re: Lucie!!!!!!!!!!!!!!

    NO A??????? STEJNĚ SE NEDÍVÍM PÉŤOVI BENDEMU ŽE SI RADŠÍ VYBRAL SVOJI PŘÍTELKYNI ZUZKU!!!!! *4*
  • Lucie!!!!!!!!!!!!!!

    Lucko ty si myslíš že nepoznám tvé příspěvky? Nechoď na můj blog, o Gábě tam nic nepíšu, vypadni!!!!!! A nepiš tam nemožné příspěvky!!!!!!!!!!
  • Re: Ženatý Petr??? Nevadí!

    Mě by nevadilo kdyby se Péťa Bende oženil se svoji přítelkyni Zuzkou. *4* Když spolu chodí Petr a Zuzka a jsou spolu moc šťastní tak proč jim v tom bránit?! *4* Náhodou Péťa Bende a jeho přítlkyně Zuzka se k sobě moc hodí! *4*
  • Ženatý Petr???

    To, že plánuje svatbu, včetně konkrétního data 2. července, prozradil o Petrovi Bende zaměstnavatel jeho nastávající. Zuzana, s níž Petr chodí přes rok, totiž pracuje v agentuře Petarda Production Petra Šišky. "To že Petr řekl? No, já to nepotvrdím," mlžil Bende s tím, že si to ještě se Šiškou vyřídí.


    No nevím svobodnýmu mu to sluší, třeba jsou to jenom klepy
  • škoda?? NE!

    JÁ JSEM RÁDA ŽE TY MOJE SPROSTE VYRAZY BYLY SMAZANY! *4* PROTOŽE NECHCI ABY TO OPĚT ZJISTIL PÉŤA BENDE! *4* PROTOŽE K PÉŤOVI BENDEMU CÍTÍM DŮVĚRU! *14* I KDYŽ PÉŤA MÁ PŘÍTELKYNI ZUZKU! *4*
  • škoda

    škoda asi jen ty příspěvky smazaly, a nebo si sedla k jinýmu počítači v knihovně *9*
  • Péťa je boží!

    MÁM PÉŤU BENDEHO MOC RÁDA! *4* NEUBLÍŽÍLA BYCH PÉŤOVI BENDEMU! *13* *4* I KDYŽ PÉŤA BENDE MÁ PŘÍTELKYNI ZUZKU! *4*
  • Děkuji

    Děkuji za smazání vulgárních příspěvků.
    Snad se tu teď bude dát volně dýchat a psát.
  • Re: co se stalo????

    vypadá to tak, jako by jí někdo konečně zablokoval přidávání příspěvků *15* *15* *15* *15* *15* *15* hurááááááááááá
  • co se stalo????

    Čauky, co se stalo???Nějak zmizly všechny příspěvky od teď až do 9.5 a nějak se mi zdá, že tady někdo udělal konečně pořádek a smazal všechny ty vulgárnosti od Lucie.Je to tak?
  • Re: Re: dotaz

    mám jistou teorii, jak zhubnul, tak mu ten prstýnek není
  • Re: Re: Re: Lucie se pochlubila

    Mám podezření,že ta Lucka není tak blbá jak se dělá.Naopak je to vychytralá mrcha.Vždyť ona nás chce všechny těma stránkama oddělat a pak bude mít Péťu jen sama pro sebe!!!A daří se jí to,já fakt umírám smíchy!!! *15* *15* *15* *15* *15*......Péťa stojí asi na louce... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Lucie se pochlubila

    A víš co? Je úplně jedno, že jsem to napsala blbě, protože tys ty stránky celé jenom zkopírovala.
  • Re: Re: Lucie se pochlubila

    je to nelegální, ale podle podmínek estránek..oni neručí za obsah stránek, takže je jim to asi fuk.
    Měla by se to dozvědět správkyně Petrových oficiálek.
  • Re: Re: Lucie se pochlubila

    Jo tak ty komenty k fotkám jsou neskutečné. Prej Peťo nepadni, a Péťa před něčí domě....my se smíchy popopo... *15*
  • Re: Lucie se pochlubila

    ty bys mohla dělat nějaký komiks nebo čtyřlístek...to jak jsi okomentovala fotky Petra v Belgii a ty fotky k vydaným CD nebo jaks to nazvala, tak to nemá chybu!!!!Přísahám, že brečím smíchy...ty jsi fakt praštěná, to svět ještě neviděl!!!
  • Re: Lucie se pochlubila

    Je to vůbec legální,takhle skopírovat celý Petrův web??? *7* *7* *7*
  • Re: dotaz

    To by mě taky zajímalo.Ten prstýnek k němu tak nějak patřil.Když ho přestal nosit hned jsem si toho všimla.Jako by mu něco chybělo.Jestli někdo znáte důdod,proč ho odložil,napište.
  • Re: Lucie se pochlubila

    Nevím, proč se chlubíš kopírováním cizích stránek, čímž jen porušuješ autorská práva.

    Jinak na můj blog už jsi lezla a nejsi tam vítána. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit