Přejít na výpis diskuzí

Petr Fiala

OSOBNOST 11.1.2014 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS- Kam se pořád hrabou ,tá lůza banda zlodějská .Co si malo nakradli??? KOMOUši takto nekradli jako voni *1* *1* *1* !!!!!
  • Pane Fiala, když tak čtu, nebo poslouchám Vaše názory musím uznat, že jste velice naivní a trapný. Nepomůže Vám ani když se všechny zlodějské strany spojíte, jak máte v úmyslu.
  • Petře Fialo,zůstaňte s ODS kde jste dnes.V zapomění,chtěli byste zase začíst vládnout,ale to je u vás odeesáky -krást.Takže raději né né . *11* *11* *11*
  • Neskutečně nesympatickej a nabubřelej člověk. Jeden z nejhorších politiků, co jsme kdy měli. Nikdy z něj jinej, než opoziční politik nebude, ani být nemůže. Věřím že už ho brzy nebudeme vídat, že ho nikdo ani volit nebude.
  • P.Fialo,vzhledem k vašemu vzdělání jsem předpokládal že jste moudřejší ale vy jste živý příklad toho,že škola dá pouze znalosti ale mentální intelekt je bohužel vrozen a nelze se jej naučit.Ale jsem rád za vaší rétoriku,děláte tím své straně medvědí službu z čehož mám upřímnou radost.
  • Ty blbečku z ods vítej si dalajlámu jak chceš.Představitelé státu si to nemohou dovolit.Nechtěji přijít o zakázky státu v mld.Ty jako b.b co nic neznamená si to můžeš lajznout. *1* *1*
  • Pěkné bludy říká na kongresu ODS.On tomu co říká snad i věří!!Mají jedinou volební skupinu a to živnostníky,proto jim lezou do zadku.Od chudáků by nedostali peníze na volby..Je to nehorázný hnus!!!
  • Tak vidíš ty nulo.Rozpočet prošel,a nic ti nepomohlo.Ani ty vaše odesácké kecy.A je to,tak na vás. *1* *1* *1*
  • Kalousek v bleděmodrém, nesympatická tvář a určitě i nedobrá závistivá povaha
  • ODS,patři na HNOJIŠTĚ a né vladnout!!!Zase byste jen kradly a zvedaly Daně *1* *12* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit