Přejít na výpis diskuzí

Petr Fiala

OSOBNOST 11.1.2014 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzít funkci předsedy může je sebevrah a žvanil,který žije mimo realitu.Vždyt krysy už opustily loď a to se ještě uplně nepotopila.Bojím se,že se část ODS bude snažit infiltrovat do uspěsnějších stran tak jako to dělala vždy.
  • Má strach z Babišovy jednobarevné vlády,byl by to prý pád na dno.To jo ,ale jeho pád.A to potřebujeme.
    • ODS už nám tady vládla a co dokázala-rozkrást a rozprodat naší zem,co zbylo darovali církvím.V předsednictvu stranu maji podvodnici a zlodějku.Takový je Petr Fiala.
  • Kdo má paměť v pořádku, ODS už nikdy volit nebude, to by byla sebevražda.
    • On v ODS tehdy byl?? Dost hloupý názor. Je to k smíchu,že komunisty stále volí,jejich hříchy si nepamatuje asi nikd?Já bych taky nešla do strany,kterou nikdo nezná,z takové než bych se do vlády dostala by trvalo asi 10 i více let.
  • ODS je připravena(KRDNOUT)!!Bohužel nic nového,Vepřová hlavo NENAŽRANÁ !!! *1* *2* *2*
  • Vy říkáte,že nebudete dělat idio.a.Ale vy už idi.t jste.Protože vedete ODS.Jen tak dál.... *1* *2* *15*
    • Jsem z toho na větvi ODS + ČSSD, no a všudepřítomný kraďousek. To je elita, která rozprodala a zničila třičtvrtě státu a to nikomu nevadí. Prosím nekuřte, nepijte, a nepracujte, to tady určité skupiny taky nemusí. ŽIJTE NADÁLE DENOKRATICKY. *3*
  • ODS.pravdive hodnoceni,Zato moc DĚKUJI!!! *12* *12* *12*
  • ODS=Vyhrát volby???Tak tu máme znova KRIZI jako vyšitou ..ZDRAŽOVÁNI prostě vše na HOV.. .ODS má z sebou samé lumparny aZLODĚJINY..Tenhle BL...B je snad ,větši te...le než Nečas!!!!!! *16* *1* *1*
    • A do jaké strany by jste šel(a) Vy? Za nějakou malou,která se nedostane ani na předposlední místo? Trošku myslet.
  • Běžte třeba do prddele,pane Fialo!!!
    • Univerzitní profesor !! Ne je to fanatik který likviduje českou pravici,tak jako Němcová ,magor Kakousek atd...Zdendo máš pravdu ,ať jde do .....
  • Pane Fialo, jít do opozice a zahřívat teplé a dobře placené místečko ve sněmovně je pro Vás asi daleko lepší, než mít nějakou zodpovědnost! Proč jste kandidoval, když se zodpovědnosti zříkáte? Pobavte se o tom s panem Švejnarem. Ten je evidentně intelektuálně nesrovnatelně výš než vy. Pokud odmítnete koalici, tím naprosto zříkáte odpovědnosti za tento stát. A to je pro mě signál, že ODS už nikdy více volit nebudu.
    • Když řekl,že by do vlády s ANO nešel a teď si za tím stojí je snad špatně?? Fakt nechápu.
      • On prostě nemá na to, aby vládnul. Je to pouze teoretik. Pokud by mu šlo o dobro tohoto národa, tak by na nic nečekal a chopil se konečně příležitosti, přestal mudrovat a přiložil ruce k dílu. Jsem navíc přesvědčena, že by to i odumírající ODS značně prospělo. Protože pokud se včas nevzpamatují, tak to svým trapným pózováním a furiantstvím dotáhnou do předčasných voleb, a to už pak bude jejich definitivní konec a nejen jejich. Být v opozici se velice vyplatí, protože jak je známo a potvzeno, kdo nic v parlamentu a v senátu nedělá, nic nezkazí a především, má měsíčně na svém účtě v bance i to své jisté........
    • Mám na pana Fialu naprosto stejný názor. Zvládá, coby pedagog dokonale pouze teorii, projevit se v praxi, to už chce ale opravdu jiné schopnosti, než ty řečnické. Má velký problém s tím, že by v reálu neuspěl. Vše prohnaně navlékl na morální zábrany a spousta lidí mu to věří.
  • Petře tobě muselo přeskočit,máš to za potřebí prát špinavé prádlo po těch krysách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit