Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidus5

    Proč?

    Mohl by mi někdo objasnit důvod zkrácení Cirkusu Havel... Protože to prostě nechápu.. Proč?! *9* *9*
  • .em

    Re: Ach jo!

    odesel. on proste odesel. navzdy. vzal si kytku a odesel. achjo.
  • .em

    Re: Re: Re: Re: Rozkaz

    jeee moc dekuji. opravdu se mi to velmi libilo. prestoze jsem sledovala osudy neznamych lidi, tak jakoby se to vsechno nejakym zpusobem tykalo i me...
    uz se nemuzu dockat, az se na to podivam znova... nevite, kdy to pobezi v televizi? zda-li teda vubec...
  • lidus5

    Ach jo!

    Asi bude brečet!!! Já chci vidět Zločin a trest ještě po třetí a po čtvrtý a po.... *9*
  • Re: Re: Re: Rozkaz

    lokaci bylo spousta, hlavne Zlin, potom neco v Brne, neco v Praze, linie stare zeny ve Vacenovicich a na zaberech bez lidi vsimavi poznaji Ostravu:)

    natacelo se hlavne v lete 2007, ale dotocky se tahly jeste asi rok:)
  • .em

    Re: Re: Rozkaz

    ... snazili jsme se...? vy jste jeden z tvurcu? a muzu mit maly dotaz...? kde se film natacel? a kdy? dekuji...
  • Re: Rozkaz

    jsem rada, ze se vam film libil...snazili jsme se:)
  • lidus5

    Re: Re: Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

    No jasně, že se paní Lída rozhodla ukrutně učit!!! Ona totiž si chce derniéru Raskolnikova užít, a mít maturitní vysvědčení v kapse!! *3*
  • .em

    Re: Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

    na ty Navstevniky jsem se taky divala, ale obavam se, ze tam bude strasna spousta lidi, ale kdybysme se jakoze opravdu domluvili, ze se tam najdem, tak bych sla rada... ehm... no ja vlastne ani nemam s kym jit, vis, ona tady pani Lida se rozhodla, ze se bude ukrutne ucit (ten vikend nam zacina svatak...) a ze sem neprijede... no jinak na den ot. dveri se chystam nejdriv do Husy, tam bych chtela jit hned od zacatku a pak do HaD... ikdyz ja tam vlastne jdu uz v sobotu v ramci muzejni noci, ma tam byt nejake predstaveni (zrejme ten Pruchod komplexu) a mozna si tam budeme moct prohlednout i ty prostory, no a kdyz ne tak tam pujdu i v nedeli - to da preci rozum, ze? *14* no takze to jsou me plany a kdyby ses chtela teda nejak poradne domluvit tak tady je muj mail: m.klisova@seznam.cz
    jo pak me jeste napada, ze jsme se domlouvali, ze bysme sli 26.5. na Cirkus a 27.5. na Shakespyre, ale to jeste neni uplne jisty neb v tom tydnu maturujem a jednak jeste nezname rozpis, takze nevime, kdy pujdem a navic vlastne ani nevime, zda-li toho budem schopni... tak ahoj, divadlu zdar!
  • nalanien

    Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

    Jdu 16. na Návštěvníky, Rukopis i Meteor a 17. na onen Den otevřených dveří, i v Hadivadle,-) tak dáme sraz Petrova fanklubu? Už se vám matura asi blíží, držím palec... *3*
  • nalanien

    Re: Re: Rozkaz

    Já už jsem natěšená dlouhou dobu, i díky recenzím, kde Petra chválí... ale ještě alespoň do 16. nemůžu - kvůli sázce s kamarádkou *1* ta která ji prohraje, platí, a to se mi nechce. Napište k filmu nějaký komentář, ať z toho aspoň něco mám už teď *3*
  • .em

    Re: Rozkaz

    ale OKAMZITE! (vase rani jizda tramvaji uz nikdy nebude jako driv...)
  • lidus5

    Rozkaz

    Kdo neviděl film Proměny, at okamžitě jde do kina!!!
  • .em

    Re: Re: jevištní dělník č. 2

    urcite, urcite, urcite pujdem jeste jednou (ne-li dvakrat... nebo dokonce vickrat... *14* )! je to vazne bajecny, vubec nechapu jak to nekdo mohl dat vsechno dohromady, tolik pribehu... veci... odkazu... proste klobouk dolu pane Moravek... jojo robert... no vsichni tam jsou bajecni... *14* nepujdes tedka v kvetnu na ten den otevrenych dveri nebo na nejake predstaveni v ramci tydne kejkliru?
  • nalanien

    Re: Láďa č. 7702

    Asi začnu psát básně *1*
  • nalanien

    Re: jevištní dělník č. 2

    No můj favorit vedle Petra je - zvlášť ve druhé polovině - Robert Mikluš,-) ale nic proti Vyorálkovi. Jsem moc ráda, že jste si to užily a líbilo se vám to. Na Cirkus moc lidí nechodí, viděly jste samy, tak určitě zase přijďte :) a ten sraz nějak vymakáme *5*
  • .em

    jevištní dělník č. 2

    no proste bozi!!! Chyt zajice, at ho mas! na tohle se proste neda jit jen jednou... takova spouta deje, to se za jeden vecer vstrebat neda... obrok je obrok a hrach je hrach! jen, skoda toho odchazeni, ze jsem ho jaksi nestihla precist... tak snad uz to ten NEKDO brzo vrati! ja ma taky pohlavni pud! musim to videt jeste jednou! ptak! a mozna i vickrat... jojo, petr exceloval, ale teda jirka vyoralek mu pekne slapal na paty *1* *1* padaj mi kalhoty, sach!
  • lidus5

    Láďa č. 7702

    Čím začít?? Prostě už jsem Láďa!!! Fakt se mi to mooooc líbilo!! Pták! Tolik věcí na scéně, tolik herců, tolik děje, hudby, tance, akrobacie... Pták! No a Petr samozřejmě zasejc exceloval... *14* *1* Sice v té druhé půlce jsem nevěděla, o které Havlovy hry se jedná, jelikož NĚKDO si je vypůjčil v knihovně, ale i tak se mi to moc líbilo. Pták! Jsem fakt ráda, že obava z toho, že to nepochopím mě nepřiměla si to nechat ujít! Pták! Začnu se učit hrát šachy! *15* Pták!! *14*
  • .em

    Re: Re: Re: Re: pochopte!

    jojo, asi to nebyl zrovna nejlepsi napad, ale jak rikas, ozilo to tady - a ucel sveti prostredky ne? no nechme to uz byt... tak mozna!
  • nalanien

    Re: Re: Re: pochopte!

    No jo, tak se "omlouvám", že mi tady k té srandě tenhle veřejný prostor nepřišel úplně vhodný, ale ok, beru to.. hlavně že to tu žije *1* ok, no fotky tu máme, přestávka tam bude, tak třeba *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit