Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .em

    Re: Re: pochopte!

    teeeda, to jsem netusila, ze se tady zvedne takova vlna nevole... dyt to byla jen legrace... myslim, ze to z toho jde jasne videt, ne? rozptyleni je ted opravdu potreba, tak nam ho trochu doprejte... wow tak to by bylo fajn, kdybysme se ted na Cirkusu nasli a vymysleli neco na toho raskolnikova, jsem jednoznacne pro! *14* tak se mejte Ladove...
  • nalanien

    Re: Re: Re: Re: Jako halooooo?

    třeba časem nějaký dárek vymyslíme *7* *5*
  • nalanien

    Re: pochopte!

    No tak jestli maturujete, tak je mi to jasný *1* já z toho šílela před rokem a divadlo bylo snad to jediné, co mě vážně dokázalo rozptýlit a rozesmát... Maturita je zlo *5* mně ten Láďa byl dost podezřelý,-) ale je vidět, jak jsem maturou stále poznamenaná, asi se mi vypařil mozek *1* byla jsem na Cirkusu třikrát, teď jdu taky... ale těžko hodnotit, někdo to nepochopí a nic mu to neřekne, někdo je nadšený *14* taky na to nechodí moc lidí... každopádně mně se líbí a při každé návštěvě ještě víc *15* tak pak napiš, co na to říkáš.
  • lidus5

    pochopte!

    Ještě bych chtěla dodat, že to měla být legrace! Musíte nás pochopit, my totiž maturujem, takže se potřebujeme rozptýlit... *5* No a divadlo je dost dobrý rozptýlení! No a kdo zná seriál Profesionálové, tak ví, že Petrovi teda humor nechybí... Jo a ten Láďa...Jdu v úterý totiž na Cirkus Havel...Viděl už to tu někdo???
  • lidus5

    Re: Re: Re: Jako halooooo?

    Nechápu... Jaké soukromé informace?!?! A jak, že jsem se natvářila na derniéru... Však kdo nechtěl číst to nemusel! Ale jinak jsem taky uvažovala nad nějakým fan dárkem... *3*
  • nalanien

    Re: Re: Jako halooooo?

    No nic, nebudu se už tvářit bojovně, jsem ráda, že tu přibyli lidi... tak nezkusíme nějaké normální téma? A nějaký sraz fanklubu bude?,-) Na Raskolnikovi? *1* že bychom třeba koupily kytku... na to jsem expert *5* a neznáte baladu? myslím uživatelku. Bohužel se tu nějak dlouho neukázala *7*
  • nalanien

    Re: Re: Jako halooooo?

    Ano, tohle je diskuse, pro víc lidí - a ne každýho baví číst ty vaše rozhovory, tak si je laskavě užijte někde na icq... tady se snad dá bavit i reálně a aby se mohlo zapojit víc lidí. Člověk aby nějakou užitečnou informaci pohledal *7* No na tu derniéru ses teda netvářila *5* a vytahovat tu soukromé informace už je trošku trapné, ne? Kdo ví, ten ví a kdo neví, ten to vědět nemusí. Rovnou to můžeš nasprejovat někam na zeď, ne? *3*
  • lidus5

    Re: Jako halooooo?

    Ehm, za prvý já v pohodě nejsem!!! To vím i sama... A za druhý diskuze je diskuze, takže mi tu diskutujem!!! A že je derniéra to vím taky!! A lístek mám taky! Nemůžu za to, že někdo nedá své fantazii průchod! Sice s tím, že kdyby si to Petr přečetl, tak se propadnem do země máš pravdu, ale co už... a kdo vůbec ví jak se má správný člověk chovat?!?! A taky nevím proč bysme si měli vyměnit maily...kdyby si měla trochu důvtipu, něco si domyslíš! *3* Takže takhle... Jo jinak bych chtěla říct, že se už moooc těším na Petrova Láďu....!! *14*
  • Jako halooooo?

    Holky, jste v pohodě? Tady je to snad o Petrovi, o jeho rolích a kariéře, ale nikdo tu není zvědavý na vaše předhánění se kdo se zná se kterým hercem a kdo mu co řekne, kdo viděl Petra bez košile a nevím co ještě,-D Klidně si vyměňte maily a vymýšlejte si v nich. Slečně chytré bych příště doporučila, ať se nejdřív podívá na program Husy, než tu začne vykřikovat něco o tom, že Petr by s takovou rolí nikdy neskončil (mimochodem - to nezáleží jen na něm,-)) atd. Derniéra Raskolnikova je 30.5., tak honem pro lístky... Raskolnikov se hraje už 6 let a to je sakra doba.. i pro Petra to musí být hodně náročné, přes to jak je výborný herec. A je logické, že když dramaturgové ukončili projekt Sto roků kobry, Bratry Karamazovy, Stavrogina, tak že brzy skončí i Raskolnikov... ještě se vrátím k tomu vašemu rozhovoru - nechovejte se jako čtrnáctileté puberťačky, kdyby si to tu přečetl Petr, tak se propadnete do země, trošku se chovejte jako lidi, což by si Petr určitě přál,-) a mimochodem si myslím, že kdo Petra opravdu osobně zná, nemá potřebu s tím někde exhibovat,-) takže klídek kočky! A hezké jaro a hezké zážitky v divadle..
  • lidus5

    Re: ...3

    Za rok Češi budou mít do Ameriky ZÁKAZ!!! Si jako myslíš, že národ, který pustí do řízení vlády někoho jako je Paroubek, bude smět do Ameriky, do Ameriky??? Petr dostane Oscara, pak předvede Raskolnikova, dostane druhého, no a pak... Jo a s tím snem...nikdo nikoho vysávat nebude...on se přemůže!!
  • .em

    ...3

    no kdyz tam na scenu vylaze s tim vycpanym brichem tak to urcite... a tebe mezitim vysajou a bude! ja nebudu rok jist, nasetrim na letenku a taky bude! myslim, ze budeme vsichni stastni... svem se vlastne splni sen ne?
  • lidus5

    Re: Re: Re: Re: Re: ...2

    Tak co asi??? Chce tam, role v Proměnách se mu líbila.. Zavedu ho na brodway!!! Tam zahraje excelentně, ostatně jako vždy, Paroubka a Spielberg půjde do kolen!!! Dostane roli a ... já se mezitím budu procházet po Los Angeles, a jestli tam někomu bude voňet má krev to už není můj problém!!! *3* *3*
  • .em

    Re: Re: Re: Re: ...2

    a co tam s nim jako budes delat? lovit edwarda? (nebo on tebe?) a on by tam stejne nechtel, jeste navic s tebou, uf, to by si dal... ma to tady rad vis... prochazky prazdnymi ranimi ulicemi, krmeni holubu na svobodaku... co by v LA delal...?
  • lidus5

    Re: Re: Re: ...2

    Cože jaká holka?!?!?!? *16* *16* *16* To nedovolím!!! Tak a Petrovi řeknu at už nikdy, prostě nikdy!!! nehraje v Brně!!! V Los Angeles mu bude líp!! a mě taky... *14*
  • .em

    Re: Re: ...2

    to by se ti tak hodilo, abych se nekam uklidila, aby ti nikdo nestal v ceste, abys tady mohla sirit zlo! nic takovyho! ja vim, ze kdyz tam na nej budu cekat po kazdym predstaveni, tak se jednou dockam, tak jako bursova! a pak mu to vsechno reknu, jak ho tahas za provazky! a s nejakym jelinkem si na me neprijdes, jsme bajecni pratele, abys vedela! a ja ze nekoho pronasleduju? to rekni spis te holce, co na kazdym predstaveni sedi vedle me...tak!
  • lidus5

    Re: ...2

    Petře!! Pomoc chce mě zabít!!! Tak to si přehnala... *16* *16* Moji nejoblíbenější z oblíbených nebude nikdo vyhrožovat mojí sekerou!!! *10* A moje psychika je úplně v pohodě!! A když tad tak vidím tvoji fotku...hmm..první řada...už vím!!! Ty si ta co mě pronásleduje... *13* *13* Volám Jelínkovi, on už si s tebou poradí!! Ehm, být tebou klidím se z Brna!! Petr, když něco řekne...
  • .em

    ...2

    JA TE NENAVIDIM!!! jdu tou sekerou ublizit tobe... prej sampansky a hned po ranu...
  • lidus5

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Jestli bych chtěla, aby si Petr ublížil sekerou??? No... *7* *7* Popravdě to je těžký říct...No psíš ne, on ten nápor na psychiku zvládá dobře, šílenství ho přechází tak do hodiny a pak je zas... dokonalej!! Takže v žádným případě ne!! On se sekerou umí!! Měla bys ho vidět jak sekal dříví loni v létě na chalupě... bez košile... *14* A ještě si zapomněla na šampaňský hned ráno... *15* *5*
  • .em

    Re: Re: Re: Re: ...

    tak za ctvrty ty opecovavatelko: to se ho taky zeptam! a za paty: vis jaky je to napor na psychiku, takova role? (mimochodem ja to moc dobre znam!) to uz od rana nemuzes skoro mluvit, kouris jednu za druhou, nemas na nic chut... vis to by se taky jednou mohlo stat, ze si tou sekerou ublizi sam... a to bys chtela? to bys vazne chtela?
  • lidus5

    Re: Re: Re: ...

    Za prvý: Petr nikdy nelže! A vůbec ne mně! Za druhý: To on jen tak hraje tu zničenost, any ste ho litovali a taky abych ho pak opečovávala! a Za třetí: Však se ho zeptej!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit