Přejít na výpis diskuzí

Petr Němec

OSOBNOST 26.4.2010 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Přání

    Děkuji opožděně za přání k narozeninám,mám je 15.6.A Vaše přání mne potěšilo.Petr Němec
  • Re: pocta

    Děkuji za slova chvály a přízeň,hřeje to u srdíčka.I Vám přeji pevné zdravi.Petr Němec *4*
  • pocta

    Skláním se před barvou a tzv. feelingem Vašeho hlasu; prosím, zpívejte eště; V¨naději i v dokonalé úctě, Ester.
  • Re: Žlutý přelud

    Opravuji, jmenovalo se to Žlutá dívka
  • Žlutý přelud

    Dobrý den, vzpomínáte si někdo na Donovanovu písničku Mellow Yellow, kterou zpíval Petr Němec pod názvem tuším Žlutý přelud?
    V objevení nahrávky už ani nedoufám, ale nemáte prosím někdo český text? *3*
    Díky *4*
  • mila.38

    Re: CD

    Teď přibylo hodně jeho písniček na Youtube,jdou stáhnout.
  • CD

    Díky, že si někdo vzpoměl na tohoto zpěváka, je škoda, že u nás není známý, pouze u těch dříve narozených, ale nebylo by od věci vydat ty krásné písničky na CD.
  • Přání

    Milý Petře, přeji všechno nejlepší k Tvým kulatinám, pevné zdraví a velkou radost ze života. Což takhle i návrat na hudební výsluní? :-)....
  • mila.38

    Re: Přání

    Velice se omlouvám,chybu jsem již napravila.
  • Přání

    Přeji k narozkám vše nej,ale není jasné kdy je vlastně máš.U fotky je napsáno 16.5.1950 a v životopise je napsáno 15.6.1950 jak ti co to píší po sobě nečtou.Léta utíkají všem stejně. *14* *14* *3*
  • přání

    Milý Péťo
    Přání k Tvým 60tinám všechno nejlepší
    hlavně zdraví,štěstí a dobré pohody.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • PETROVI

    Petře,potkávali jsme se ve VŽKG v Hrabůvce.Jsem také ročník 50.Škoda že nehraješ s tvým hlasem v Rock kapele.Já nadále hraji.Ahoj.Mohli jsme to dát po stránce hudební dohromady.A ještě všem,ukázat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit