Přejít na výpis diskuzí

Petr Pilát

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilníček!!

    LIdišky,neci vám nic říkat,ale on už je lepší než Kuchta a už vůbec než nějakej Mouka!!!A není vůbec namyšlenej narozdíl od Mouky!!Prostě neznám lepšího kluka n´ž je Pilník!!!!!On je prostě nejlepší!! *14* *14* *4*
  • Pilník

    Teda...teď o víkendu ve Slušovicích to byl fakt nářez co tam Péťa předváděl!Fakt nej boreczek!Většího boreczka sem neviděla!! *3* Fakt mrtě! *14* Všici kdo to viděli museli bejt fakt upa nadšený!!! *4*
    • Re: Pilník

      JAKI TO BYLO VE SLUSOVICICH JA JSEM SI TO NEJAK MOC NEUZILA PROTOZE JSEM MUSELA BYT CELOU DOBU V SUDU JSEM TAM ROZNASELA PIVO NA VOZIKU TAK JESTLI TO BYLO DOBRY TAK NAPISTE NA TENHLE BLOK TAK MOOOOOOOCINKY DEKUJIN A CAU. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: Pilník

        TAK TO VERIM ZE JSIS TO NEJAK MOCINNKY NEUZILA *4* *4*
  • Péťa

    a yako ya si myslim že Péťa*14* ye neylepší protože kdiž sem byla na yeho akci tag sem se o to yen přesvedčila ye plostě neylepší:)
  • Petr Pilát 4ever :o)

    Pilník je hned po Kuchtovi nejlepší *3* *15*
    • Re: Petr Pilát 4ever :o)

      ty woíle on je daleko 85x daleko lepsi *16* *5* *7*
      • Re: Re: Petr Pilát 4ever :o)

        nwm... 85x nn!!! každej má něco do sebe... oba to sou nej lidišky na celym světě!!!! *14*
  • vodka-s-dzusem

    simicqa@seznam.cz

    *vzOr dOkOnalOsti =c*
    *sežrala bych hO.. =0*
    ...prOč je takejch kluků tak málo..? =(
    týpek* ;)
    žeru ho--maximálně =0**
  • terkaaa_

    BEST

    Jako podle mě je asi nejlepší x) Byla sem na Krajcáku a pstě BEST, po akci ochotně rozdával podpisy takže už ho mám doma *15* *1* Ty triky co dává se podle mě jen těžko srovnává s ostatníma ;D
  • Ouu

    Hej on je sladkeeej teďka jsme se na ňěho dívali v telce upe boreec klásnéj já se asi podělám ouuuuuuuuuu a taky vyhrál ze všeech:-) *14* *14* *14* Nevím ale bylo to cosy Gladiátor bo co a vyhrál meč *15* *15*
  • hlasujte

    hlasujte pro Pilníka http://www.ct24.cz/sport/hvezdnytym / !!!!
  • Petr

    Ty vole ten Petr to je fakt borec :D na to ze je docela mladej fakt borec ''Pilnik'' slusny jmeno :D jj Petr dela dobty triky zavidim mu to :D ma i pekny hadry atd.. *4*
  • machr

    Petr je borec, ty jeho triky nemají chybu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit