Přejít na výpis diskuzí

Petr Pilát

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • znám jeho ségru......

    znám jeho ségru chodí se mnou do školy ¨je to frajer ,ale tak úžasnej mi nepříde *3*
  • pilat

    mno ale znam i hezci kluky!!!!! *14*
  • Pilníček

    Pěťa na svůj věk umí dost dobrý triky a může se už srovnávat s Kuchtou,nebo s Moukou *3* .Moc šikovnej kluk *1*
  • OU jheee

    *7* no nevím,jak sem si to tu pročítal ,, ste docela řízoni no *15* *1* ,, jako Pilouš je dobrej a když ve 14-15 skočil becka tak to sme všichni zírali,, ale tedka je spíš lepsí pruměr.,..
  • Pilníik

    Pilník to je borec největší a asi už je i nejlepší z českých fmx jezdců....proste The Best na to kolik mu je mu patří velka poklona *14*
    Jen tak dál Pilníčku *4* *3*
  • čav
  • mmiiiiiiiiiiiiiiiillllllllluuuuuuuujjjjjjiiiiitttttteeeeeee
  • čav peter ja som terézia čuríková mariána čuríka dcéra ssttrraaššne
    ta žerem.všetky veci mam petr pilátove asi už 1 rok ta zerem .ja som ti pisala v dni 26.6.2012.kamoš ti písal tieš v tem isty den.snad sa uvidime v septembri v prahe na noc skokou,a v oktobri na freestyle mtokrose v bratislave.chalani z triedy na teba hovoria ze si NADAVKY stale. ale ja ta mam sssssttttttttrrrrrraaaaaaassssnnnnneeeeeeeee RADA a keby ti napise chlebanova a kvasnicova. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ahhhoj zlatko tvoja priatelka terezka čuríková a cela trieda ta pozdravuje a hlavne jjaaaaaaaaaaaaaaaa
  • :)

    you are great!!!!! *1* *1*
  • Pilnik

    Pilnik je na svuj věk vybornej a jednou bude lepši než Kuchta !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit