Přejít na výpis diskuzí

Petr Poláček

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím odepiš

    Hele nechápu ty lidi kteří ti nepíšou protože seš nejlepší.
  • Odepiš...

    Ještě jsi mi ani na jeden vzkaz neodepsal tak Ti píšu a budu to zkoušet pořád dál a dál. Protože všude kam se podívám je PETR!!!Tak teda jak se ti líbí ten pejsek(z koncertu v Lukách nad Jihlavou)?:-))))Četla jsem že máš rád čičínky a koně ,a že občas jedíš. Tak jestli bys chtěl tak bysme se někdy(až budeš mít čas) mohli projet, protože já takle náhodou jednoho koně doma mám.Chtěla bych Ti něco říct ale asi se k tomu neodvážím a taky by to asi nemělo smysl.Tak ahoj a napiš Móňa
  • Blablabla

    Že je Petr Poláček a Sámer Issa nejlepší!
  • Prosím prosím smutně koukám

    ahoj Péťo, můžeš mi zaslat na tuhle adresu svouz podepsanou fotku? Prosím prosím smutně koukám!!!!! Karolína Čečilová Ludvíkov 62 Vrbno pod Pradědem 793 26
  • Petr

    Jsi fakt super,byli jsme na LG tour a byl jsi fakt skvělej,máme od tebe podpis(od tebe jedinýho) jen tak dáááállll!!!!!!!!! Pa :o)
  • Petr

    Ahoj v sobotu 24.9.2005 jsem byla na muzikálu tři mušketýři a ty si se mi líbil jak jsi zpíval.Prosimtě neposlal by si mi tvojí fotku s podpisem na adresu Lucie Zábranská Zahradní 611 Kralovice 33141.Ahoj
  • Petrovi moc fandím a d'Artagnan ve 3M(muzikál)je skvělej!! Hodně úspěchů a vykašli se na ty co tě pomlouvají!!! Fans stojí za Tebou a je z toho bolí"hu*ba"!!
  • For Host

    A co to o něm vypovídá?? Nic. Lidi se holt občas opijou *3*
  • Srdce prodávám

    Ahojky,nemůžu na netu najít tu mp3 srdce prodávám,newíte,kde ji můžu stáhnout,dík
  • adush96

    Petr

    Ahoj já sem ho viděla včera a srazila jsem se s nim ve dvěřích *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit