Přejít na výpis diskuzí

Petr Poláček

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kokino99
    Všechno nejlepší k narozeninám!!!*14* Nemůžu uvěřit,že je mu už třicet.Ten čas tak strašně letí...
  • Narozky

    Vše nej Petře!!!!
  • Péééééééééééťo!!!!!

    Jseš skvělej úžasnej chlapík!!!! Mám Tě mooooooooooooooc ráááááááda a přeju Ti hooooodně štěstí!!!!!!!!!!! P.s.: Sestra se ptá, jestli by jsi chodil s 15ti letou holkou, kdyby byla úplně skvělá a fajn a všecko, ale bylo by jí 15. pokud to tady někdo ví please odpovezte!!!
  • Ahoj Péťo.Jsi nejlepší ze všech.Byla jsem na 3M a byl jsi skvělej.Už se těším až zase v listopadu pojedu.Měj se krásně.Ahoj.
  • Ahojíneček Petí!! Jseš strašně moc úúúúúžasnej!!
  • aktualizace

    tady neni zadna aktualizace?jako ze ma peta uz pekne dlouho svoje cd a tady vubec neni.....
  • petr

    ahojky jakpak se mas??
  • TY SOMRÁKU TEPLEJ SKURVENEJ ZASRANEJ TADY DAVID HUNANYAN CHODÍM NA ŠKOLU BALABENKU 800 NA PRAZE 9 -pALMOVKA NEKECÁM PŘIT SI PRO MĚ CHODÍM DO 6.a JSEM NA TEBE JSEM TEPLEJ UŽ JSI HO NĚKOMU HULIL MĚ HO VYHULÍŠ... TEPLOUŠI
  • petr je skvělí
  • Petr je skvělej!!

    Ahoj Petře!!V sobotu 22.4. v 14:00hod v Praze v divadle Bordway jsem byla na muzikálu Tři mušketýři!!!Zpíval jsi skvěle!!A jsi dobrej kluk!!A taky hezkej *14* Chtěla bych tě poprosit,jestli by jsi mi neodepsal prosím!!Pokud jo tak prosím na mailík!!Mám na tebe totiž jednu prosbičku!!Tak papa a mám tě mocinky ráda *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit