Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování za Žofín

    Vážená paní Janů,

    nejprve bych Vám ráda moc poděkovala za Vaše vystoupení na plese na Žofíně v noci na první jarní den - dodalo nám spoustu energie a moc jsme Vás obdivovali. Můj partner je ročník 1938 a na prvním koncertě Vám byl někdy v sedmdesátých letech, tedy v době, kdy já se narodila - ale já o Vás zase vím díky tetě, která o Vás vždycky hezky mluvila. Naživo jsem Vás ale slyšela ve čtvrtek prvně... a bylo to absolutně fantastické.
    Takže nějaké další vystoupení budeme vyhlížet - přejeme Vám spoustu dalších úspěchů a hlavně radosti v životě.

    Měla bych prosbu, nevím ale, jak se to normálně dělá, jako kam napsat - poslat ofrankovanou obálku atd. Byli bychom moc vděčni za Vaši fotku s věnováním, pokud by tam mohlo být - Bedřichovi a Heleně, máme totiž před svatbou. Naše adresa je Kolínská 8, Praha 3, ráda ale tu obálku pošlu a tak. Tyhle stránky vypadají, že je možná i čtete, nebo nějaký Váš asistent - mohla bych poprosit o nějaký kontakt? Anebo se píše do agentury? Kam?

    S přáním krásného jara - ať se Vám elán, který lidem dáváte, stonásobně vrací...

    Helena Veselská
  • Re: Petra v TOP 10

    Dobrý den, Andy,

    dobrala jste se toho DVD? Taky by mě zajímalo...

    S přáním hezkého jara,

    Helena
  • Pozdrav

    Ahoj Jani ..od ekonomky sleduji Tvoji karieru a fandím Ti . Jistě by z Tebe měla radost i prof. Bulířová. Doufám že se uskuteční ještě sraz třídy v Turnově a sejdeme se. Přeji hodně úspěchů a zdravím Tě ..spolužačka Marie z Jablonečku Krkonoše jestli budeš mít čas tak se ozvi
  • Re: Re: prosba

    díky za odpověď ale ten odkaz nejde otevřít můžete to upřesnit A
  • Re: prosba

    http://text.osobnosti.cz/nekona-se- 68067
  • prosba

    Dobrý den nevíte prosím někdo jak se jmeenuje písnička od Petry Janů kde se zpívá Co tady? Je to někde v rozmezí 1983-1989 díky A
  • Název písničky.

    Milá Petro. Už delší dobu se mi vybavuje Vaše starší písnička, ve které zněla slova "První láska má, kluk starý jak já a plachý ještě víc" a neznám její přesný název. Chtěla bych si sehnat CD s touto písničkou. Můžete mi poradit? Moc Vám děkuji a mějte se krásně! Renča
  • Re: Re: Příběh Petra Janů - viz můj web

    Jsem rád, že jste navštívila mé stránky. Pokud se na ně vrátíte, zjistíte tam i kontakty na mne - kupř. mail - takže pokud možno, můžeme takto komunikovat a na veškeré otázky Vám rád odpovím. Nerad bych sděloval některé údaje veřejně... Tomáš
  • Re: Příběh Petra Janů - viz můj web

    Zdravím, tak jsem mrkla na Vaše stránky a tak po přečtení příběh PJ, jsem zjistila, že už ve 12letech jste byl machr na zpěvačky.Pokud to není tajný, zajímala by mě Vaše profese.Díky
  • Re: Prosba o radu

    mám. v české i anglické verzi. Rád pošlu, stačí mne kontaktovat. více na webu - tommokros.webgarden.cz
  • Re: Nutně sháním

    Mám. Rád pošlu, stačí mne kontaktovat. více na webu - tommokros.webgarden.cz
  • Re: ...

    mám. v klasické i rockové verzi. Rád pošlu, stačí mne kontaktovat. více na webu - tommokros.webgarden.cz
  • Příběh Petra Janů - viz můj web

    Jsem stále věrný, i když už hodně pamatující, fanoušek Petry. Dá se říct, že vlastním takřka všechny její písničky, rád pomohu, pokud něco sháníte... Vše potřebné najdete na mých webových stránkách --- tommokros.webgarden.cz
  • Petra v TOP 10

    Dobrý den,Petro,
    gratuluji k pevné vůli a skvělému životnímu stylu,vedoucímu k tak skvělé postavě a neustálému pozitivnímu životnímu postoji.V reportáži v uvedeném pořadu 30.1.2008 mne velmi zaujalo cvičení,které jste předváděla a hovořila o něm s redaktorkou.Unikl mi však jeho název.Nepomohla byste mi,prosím, s informací,kam bych se mohla obrátit ohledně koupě tohoto DVD s tímto cvičením?
    Děkuji mnohokrát za laskavost a přeji mnoho štěstí,zdraví a uměleckých úspěchů v roce 2008.
    Andy
  • Re: Re: Petra

    Ahoj, radila bych kontaktovat agenturu Popkoncept, která Petru zastupuje..Pokud se Ti podaří koncert uspořádat, ráda zavítám.Její vystoupení a koncerty jsou úžasný.
  • Re: Re: Petra

    to máte blbé *1* *1*
  • Petra

    Zažili jsme velice pěkné vystoupení *14* Petry na povánočním večírku v lázeňském domě Beethoven v Teplicích,bylo to prostě skvělé *3* *3* *3* *3* mnoho úspěchů dál a dál
  • Re: Re: Re: SUPER

    ahoj fanklubáija rad poslouchám petru i dnes a covi.k
  • Re: Petra

    Ahoj
    Taky se mi líbí jak zpívá a chceme jí pozvat na koncert do Svobody nad Úpou, ale hledám a nemůžu najít kontakt.
    Nevíš kde ho seženu? Díky s pozdravem Jiří Pavuk
  • Petra

    Mě je 17 let a také se mi její hudba hrozně líbí...kdyžtak na lide.cz ve forech jsem založila její stránku tak kdo bude chtít můžete tam přijít...mylsím, že si to Petra zaslouží aby se o ní mluvilo...hlas má fakt super...hlavně neječí ve výškách jako většina zpěvaček...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit