Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Zbožnuju Petru Janů... nedávno jsem poslouchala rádio a nejdou zaslechnu jednu její písničku, která mě v ten okamžik skoro jako by paralizovala a já ji poslouchala se zatajeným dechem. Jmenuje se "A pak, že je to hřích". Zkoušela jsem ji objevit ke stažení, ale nezadařilo. Takže když by byl někdo tak hodný a pomohl mi k ní, udělá fakt velkou radost. Sice je mi 20, ale nějak přicházím na chut i tomuhle stylu hudby a to díky Petře...
  • EXPLODUJ

    Tedy,po cca 26 letech a zhlednuti koncertu v Ostrave - KINE Vitek z alba EXPLODUJ,jsem si z bazaru AUKRO "prinesl" tento vinyl a poradne jsem vyprasil kozich (mysleno membrany) reproduktorovym soustavam *4*.
    Pekne jsem si rochnil,nebot to slape jako byk,exceletni hlas ,dobre texty i jinotaje v nich,hudba OK (sousede byli bohuzel. *9* -no jednou za cas...Pokladam dotaz,zda skladby z tohoto alba budu moci slyset jeste nekdy zive (starici ozivaji a mladi omdlevaji) *14* Diky,cus,bus,autobus...fanousek
  • film koncert

    Dobrý večer Petro.Mám dotaz.Scháním film koncert,kde jste hrála jednu z hlavních rolí,bylo to točené v letním kině v Mladé Boleslavi( dnes kino už není ),scháním to proto , že si tam chvilinku zahrál i můj otec,je to už dávno.Nevíte jaká je šance , tento film získat ? děkuji a přeji vše nej do nového roku.
  • Dobrý den paní Janů!

    Paní Janů,
    jsem Vaše celoživotní obdivovatelka a vděčná posluchačka. S Vašemi písničkami jsem vyspívala, dospívala, snad už také vyspěla?(r.1960), ale určitě dožiji. Skoro trvale žiji v zahraničí, a proto si pořizuji výhradně jen českou POP-hudbu, hlavně do auta. Strašně ráda dávám těm nafoukaným Rakušanům s hrdostí poslechnout naší hudební scénu! Tedy také v létě otevřeným okénkem v pruzích při stání na červené. Mohu Vás ubezpečit, že Váš hlasový rozsah vyřadil již nejednoho zaposlouchaného rakouského řidiče!!! Já mám na Vás jednu velikou prosbu. Nemohu již roky sehnat CDčko s jednou z nejoblíbenějších písniček od Vás. Tou je "Černá dáma". Byla by jste tak laskavá, a mohla mi poradit, kde bych si mohla tuto písničku na CD koupit? Předem moc děkuji za pomoc!!!!! Přeji Vám krásné vánoce, do nového roku vše nejlepší, úspěch v práci, a hlavně zdravíčko!!!!!
    S pozdravem Vaše vděčná posluchačka a obdivovatelka.
  • SUPER!!!

    ahoj všem, byla jsem na koncertě Petry v divadle Hybernia...bylo to něco úžasnýho...dlouho jsem nco takovéhleho nezažila...je fakt. že rozsah hlasu který má Petra už v pop musice nikdo jiný nemá...3 oktávy, které ona vyzpívá jsou tak krásný a vždy čistý že je to fakt něco neuvěřitelného... *4*
  • Já My

    Ahoj, rozbila se mi jediná kazeta Petry Janů JáMy. Sháním novou, lze i CD či DVD. Dá se někde sehnat? Děkuji za jakékoliv info. D.
  • Re: Re: SUPER

    V tom Rychvaldě jsem byl taky,Petra tam zpívala na halfplayback-ta hudba to je počítačová umělina,To by chtělo živou kapelu,obnovit Pro rock,to by asi hodně lidi nechápalo ten nářez.
  • Live nahrávky

    Můj požadavek bude asi oblast scifi ale přesto to zkusím, sháním live nahrávky kapel Prorock,Bumerang a Expres kde zpívala Petra.Nejlépe nahrávky z mixpultu nebo i tkz bootleg-to je nahrávka přes mikrofon nahrávaná divákem z hlediště.Mám bohatou sbírku můžu nabídnout cokoliv.Nejraději bych byl kdyby nato reagoval Michal Zelenka,ten tam určitě něco má.Sběratel.
  • Nutně sháním

    Ahoj! Nutně sháním písničku od Petry
    s názvem Můj stálý šampion.
    Prosím může mi někdo pomoci .
    Děkuji mockrát předem.
    Petr
  • Re: SUPER

    Byla jsem na vašem koncertě v Rychvaldě 13.10.2007. I když byla hrozná zima, byla jste prostě jednička. Nic vás nevyvedlo z míry. Jste prostě pořád super. Chci vám také popřát k vaším blížícím se narozeninám, hodně zdraví a hlavně, aby vám to pořád tak krásně zpívalo. Myslím, že některé " SLAVICE" strčíte do kapsy.Hodně úspěchů přeje vaše věrná posluchačka Mirka
  • dotaz

    Dobrý den,Petro mám dotaz bylo by možné se spojit s vaší agenturou - chtěla bych si vás pozvat na naší firemní akci(vánoční večírek) dne 15.12.2007 - nejde o malou akci cca 100 lidí v okolí Mladé Boleslavi - děkuji za odpověď
  • Re: petra umí

    Milý obdivovateli "Hvězdy jasné" máš velikou pravdu, konečně jsem narazila na člověka, který sdílí stejný názor jako já!Díky Iveta
  • vzpomínka na Jihlavu

    Ahojky Peťo! co ti říká rok 1972 Mladá píseň Jihlava a tvoje popálené lýtko. Jezdily jsme do špitálu na převazy. Sleduju tvoji cestu a držím už 34 let všechny čtyři palce. Vím že je to nemožné, ale někde na muzikálu si tě najdu aspoň tě pozdravit. Ahoj Jitka P.s. Hokejisti byli fajn .
  • Čau nemohl by mi nekdo poslat nejaky Mp3 od petry Janů dik Vasek *3*
  • best

    prostě je best *4*
  • prozba

    Dobrý den Petro, je mi 16 let a už od malička vás poslouchám a mám vás hrozně ráda. Jste strašně sympatická. Chtěla bych si s váma občas napsat třeba e-mail. pokud to není troufalé odepište mi prosím. Děkuji Pavla
  • pozdrav

    Ahoj po letech! Jsem sice daleko,ale nezapominam na nikoho z minulosti!Obcas se objevim doma na morave,koukam na fotky a vzpominam na casy,kdy jsme jezdili po republice a mimo to,ze jsme te radi poslouchali A POSLOUCHAME poznavali jsme se vzajemne a navazovali nova pratelstvi!Pri posledni navsteve cech-domova jsem odjela stastna s tvym 2 CD,ktere moc rada posloucham!Davejte na sebe s Michalem pozor a Ivana Zemanova,Lenka Markova,Dana Condlova,Inez,Hanka,Milan,......proste vsichni!Diky moc za krasne vzpominky,ktere mi nikdo nevezme!!!!!!!!Hodne uspechu,lidske lasky,ucty,zdravi vsem Emilie *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Fandím ti jsi moje nej.spěvačka *3* *14*
  • ahojky Petro,posilam pozdrav z Anglie,moc diky za cd best of ktere se mi zde dostalo do ruky,je to nostalgie poslouchat ty krasne stare pisne?a co takhle nove cd bude?diki Roman *15* *15* *14* *14* *1* *1*
  • koupim cd a lp Petry Janu

    koupim nasledovne CDs a LPs od Petry Janu!!!!!!!!!!!!!!!! CDs: 1.To je ta chvile 2.Album 3.Petra Janu zpiva Gerschwina (ceska verze) 4.Jedeme dal 5.12 famous awarded movie songs LPs: 1.Lovin' 2.To je ta chvile pokud by byl nekdo ochoten mi tyto CDs a LPs alespon zkopirovat,mel bych uzasnou radost i z toho. kdyby nekdo z fanousku pripadne vlastnil film "Koncert" ve kterem Petra hrala hlavni roli, a coz je vlastne dokument jejiho turne a mohl mi poridit kopii, zblaznil bych se stestim!!!!! budu se tesit z kazde nabidky a dekuji predem vsem, kteri by byli ochotni mi pomoci!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit