Přejít na výpis diskuzí

Pierre Brice

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vinnetou a Old Shatterhand byli super *1*
  • Francie se mi líbí
    *4*
  • Vinnetou a já je dobrá knížka. *4*
  • Viděl jsem Brice v Trutnově roku 2008. Získal jsem tam i jeho podpis.
    Pierre Brice je fakt super.
    • Ja taky!!!!!!!
  • vsetko naj vinnetou
  • všetko naj narodenim VINNETOU . Myslim si ťe vinnetou bude večne snamy preto že mayjovky su naj vyrastal som spolu stzmto filmom a mam ho najračej dakujem ti aj tvojmu bratovi lex barkerovi ktori užneni davno medzy živimi dakujem
  • vinetu je naj mayjovka snim som vyrastal Pier si saslluži uznanie aj spolu lex barkerom ktori už davno umrel dik timto hercom ivan.
  • Všehno nej a hlavně hodně zdravíčka *4*
  • Zdravím všechny fanoušky Mayovek a Vinnetoua. Mám takový problém, se kterým mi doufám poradíte.
    Sháním knihu od Pierra Brice: Vinnetou a já, ale nemůžu ji nikde sehnat. Mohl by mi někdo poradit, kde ji koupit.

    Díky všem
    • Ahoj! Mám jeden výtisk navíc. Mohu vyměnit za jiné materiály Winnetoua nebo prodám za 199 Kč. Pavla
      Kontakt: petrf5@centrum.cz
  • Mě se moc libi film vinnetou ted jsem si stahla vinnetou se vraci tež se mi to libi ale jak se koukam na jine stranky na tento film ty komentařee to je hruza někteři lide si to mužou udpustit režiser toho filmu vinnetou se vraci to chtěl udělat protože zas nadavali proč vinnetou umřel proč nejsou dalši dily a tak udelal tento dil že je živy a zase někteři lide si na to zase davaji. je to užasny film me se libi že obžil,protože jsem plakala že umřel.Pierre brice je užasny *15*
    • Zajímavé je že ve Francii , moc známej nebyl *7*
    • naprosto souhlasím. já taky brečela, když tam umřel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit