Přejít na výpis diskuzí

Pierre Brice

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí k narozkám
  • hana.torresova
    Mein lieber Vinnetou!! Alles beste und Gesundheit von Prachatic- ČR- deine Hana Torres und familia- remember aus 5,9,2009? Der Pferd von Meine kleine Linda ind mich- zum Geschank im Filmfestival in Mladá Boleslav. War das sehr schon!!
  • Je úžasný,když byl mladý a vypadal jako indian i ne indian tak byl děsně sexy. Miluju hlavně jako Vinetua .Já bych to tak procítěně nezahrála
    • co ty ho balíš *4*
    • vinne tou je spolu z old shaterhandem a nšoči také z Ribannou kleki petrou ,inčučunou atd. prostě skvělí *7* *7* *2* *1*
  • Ziall
    Všechno nejlepší !! :) *4* *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám, Pierre!!!
    Happy Birthday, Pierre!!!
    *1* *4* *1* *4*
  • Zdravím všechny fanoušky Pierra Brice! Mám v plánu založit jeho nový fanklub! Jen nemám dostatek členů, přidáte se někdo?
  • Nazdar, profilová fotka je sice hezká, ale neodpovídá moc jeho věku. Mám lepší fotku. Na mé fotce vypadá staro-mladě. Je to pěkná fotka, která opravdu jeho věku odpovídá. Chci se přihlásit a pokusit o úpravu. *5* *3*
    • Opravdu je hezká, věřte mi!!!
      • A proč jako tady není moc příspěvků? Vím proč! Na Brice se zapomíná, protože mu je 84. Za to Bartošová, to jo. No jasně, to lidi zajímá, no jasně! Na Vinnetoua se v diskuzích zapomene navždy, to vypadá...
  • Pierre je dobrý kuchař, ale mnohem lepší by byl, kdyby za ním přišel Zdenda. To by asi << Vinnetou >> nepřežil!
    • No toteda přežil
  • Pierre a Marie Versini byli v Trutnově...
  • Když se na konci 90.let minulého století začal natáčet dvoudílný film Vinnetou se vrací, tak se asi tak nějak tušilo, že to bude propadák. Jenže fanoušci si mysleli opak. Mysleli si, že se Vinnetou vrátil a bude pokračování. Ale jak jsem měl možnost první díl poznat, tak jsem pochopil, že Vinnetou se nezměnil ani po tolika letech od natáčení první série mayovek. Film se mi líbil tak patnáct minut, ale potom jsem u toho dokonce usnul (a to mi není ještě ani čtyřicet)! Ale nyní k popisu filmu: Žena s manželem a nemocným dítětem objeví Vinnetoua v jeskyni, kde se už řadu let ukrývá. Přežil totiž smrtelnou ránu v Posledním výstřelu. No nic, tohle jsem si z filmu zapamatoval. Avšak nepřestal jsem doufat, že druhý díl bude lepší, protože mně se nikdy první díly nelíbí. Popis druhého dílu: Vinnetou potká dva kluky, malého bělocha a Indiána, kteří lezou po stromě před vlkem a Vinnetou jim říká, že je to přirozené, má hlad. To je asi vše, co mě z filmu pobavilo. Jinak to byl určitě propadák a kritici nešetřili poznámkami k těmto dvěm filmům. *8* *7* *13* *9*
    • Souhlasím.
    • Oprava: 2 filmům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit