Přejít na výpis diskuzí

Richard Gere

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evelina

    pan BOŽSKÝ

    Dneska jsem si vzala dovolenou, že se hned od rána pustím do práce na zahradě. Omyl...Nova dávala dopoledne PODZIM V NEW YORKU s Richardem. Je nádherný a okouzlující v každé roli. Myslím, že si role pečlivě vybírá a je jeden z mála, který nehraje v žádném trapném filmu. Těch je bohužel v poslední době "neúrekom". Nedá se na ně koukat. I když byl film smutný, byl balzámem na duši.
  • evinek

    Evelin

    Je opravdu skvělý, jestli si můžu udělat reklamu a jestli chcete, tak se nakoukněte: evelin-hvezdy.blog.cz *3*
  • evelina

    Re: slova jsou zbytečná

    jo, to je ÚŽASNEJ, NEODOLATELNEJ....ale bohužel pro nás NEDOSTUPNEJ ....
    Tak se holky kochejme jeho půvaby alespoň prostřednictvím filmů. *13*
  • slova jsou zbytečná

    Ženy, řeknu vám akorát, že je vyjímečnej a jeho kouzlo osobnosti a šarmu, kterým vyzařuje z jeho samotného je neobyčejně fascinující a tak pohltivá je prostě ÚŽASNEJ ale to vy víte.....sakra proč musí bejt tak daleko...taky si umym dobře vybrat *9* *14*
  • dasha86

    proste borec

    Richard je proste muj TOP herec, i kdyz hraje smejdy nebo zamilovane chlapy, a hlavne ty jeho krasne oci *5*
  • Rišáček

    Richard Gere je pro mě PAN BOŽSKÝ
    *4*
    Zbožňuju ho, jeho vlasy *3*, oči *14* ,
    úsměv *1* i hlas *8* .
  • Re: Re: Chlap po jakém sním

    Tak hele, nebuď lakota, poděl se *4* *4*
  • Re: Chlap po jakém sním

    Já ji vím, ale nepovím! *3*
    Chci tam být první! *14* *1*
  • Chlap po jakém sním

    Od první chvíle jej miluji. Je to idol všech žen, které jsou romantické.Má oči které hladí,ůsměv co svádí a i ve stáří je prostě krásný. *4* *3* Přiznám se, že kdybych měla dost financí, obětovala bych je a jela si pro autogram. *15* A propo, neznáte někdo adresu *1* *1* *16* *16* *16*
  • Krásný člověk

    Je to krásný člověk nejen svým vzhledem,ale i svou duší.Mám ho moc ráda. *4* *14* *14* *4*
  • Re: Richard Gere

    Má fakt krásné oči *14* Příjemné, hřejivé *16*
    Můj favorit *3*
  • Re: je sexy

    Musím také souhlasit, je super. Mám v PC také několik jeho fotek, každý den si je prohlížím. Mě k tomu hraje písnička z Smím prosit.



    *14*
  • Richard Gere

    Z celého jeho človeka vyžaruje veľmi pozitívna energia, jeho oči hovoria za neho.
    Veľmi príťažlivý aj ako človek, aj ako muž.
    Toť môj názor.
  • Re: sexy chlap

    Souhlasím.
  • Re: je sexy

    Naprostý souhlas.
  • osobnost

    je to jeden z výborných anerických herců.
  • moja podoba

    no teta povedala ze sa nanho fest podobam...ale ja neviem no... *9* ze vraj oci mam presne jak on....
  • snivam

    Som spokojna,dynamicka,nezavisla zenska.
    Tazko ma ohuri nejaky muz,ale v pripade
    herca tohto formatu ostavam vzdy v nemom uzase a ked pozeram jeho filmy,tak snivam.
    Snivam s otvorenymi ocami a zachytavam kazdy jeho pohyb,pohlad,su to majstrovske herecke vykony,aspon ja to tak prezivam.Dakujem za kazdy filmovy zazitok,
    pretoze ja snivam........
  • huhu

    Je to sice moc dobrý herec,ale ,že by byl okouzlující,to se mi nezdá *8* *5*
  • je sexy

    je stasně krásnej. má nádherný pohled a ůsměv. Mám ho v počítači a každou chvíli si ho pouštím. Hraje mi u toho hudba z Prety woomen. Je nádhernej. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit