Přejít na výpis diskuzí

Richard Gere

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJ

    Jj, je strášně sexy... *14* *14* *14* *14*
  • Gere-bomba

    Je absolutně bombovej a krásnej. Nejvíce se mi líbil ve filmu první rytíř a samozřejmě v klasice Pretty Woman.
    Má krásný oči a je vážně k sežrání *14* *14* *14* *14*
  • Je to nádherný chlap, má krásný pohled, fascinující *14* *14* *14*
  • Je to nádherný chlap, v jeho očích by se člověk "utopil". *14*
  • A sakra!!!

    Do riti.Ja som z neho uuuplne puff.:-)
  • Gere- Smím prosit?

    Už jste viděli nové ¨DVD s Richardem Gerem Smím prosit? s Jenifer Lopez. Ten film mně dostal stejně jako v nedalekém mládí Hříšný tanec. Fakt boží. Natalii *14*
  • to je...

    Richard je fakt skvělej chlap má kouzlo kterým si ženský omotá kolem prstu a charisma no coment je fakt krásnej a prety woman to nebudu komentovat úžasný jéééééééé kdybysme měli takový štěstí co holky, dámy, dívky, *14* *14* *14*
  • Zraje jako víno, čím starší, tím lepší. Můžu ho!!!!!!!
  • muj nej idol

    *4* Richarda mam rada uz od malicka jen je skoda ze ho nemuzu mit *9* tak mam sviho vlastniho Risu(Tomase) *14* *14*
  • Richard je také můj IDOL a mám jeho fotku na tapetě v PC v práci,a hned mám po ránu příjemnější náladu.....v tomto případě prostě platí " čím starší, tím lepší".... *4*
  • MILENEC NEBO TATA??????

    Richard je velice sexy muzsky,spousta zen si ho umi predstavit jako milence a urcite by vedely co s nim podniknout!!Ja si to pred par lety umela predstavit,dnes ovsem bych Richarda brala spise jako tatku a musim podotknout ze bych byla velice pysna dcera!To samozreme nic ale vubec nic nemeni na tom ze je nas IDOL!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • *1* *1* *3* *3*
  • sexy chlap

    Je to krásný chlap.Čím starší tím přitažlivější.Mám jeho fotku v práci a když ráno otevřu skříňku tak ho mám hned na očích.A hned ten den je krásnější *14* *14* *14*
  • Pretty Woman byl fakt super=)
  • I Love...

    Richard Gere je fakt náádhernej, dobrej a velmi ctižádostivej herec. Zbožňuju ho!!!!!!!!!!
  • souhlasím

    a ráda bych dodala, že je to taky báječný herec!!!!
  • tak jak se vám líbí??
  • můj obdiv k Richardovi

    Jsem možná jediný mužský autor příspěvku.Obdivuji Richarda pro jeho obrovskou společenskou angažovanost a úsilí o pomoc blízkým a trpícím, za jeho skromnost a nádherný vztah k rodině, který nebývá častý u lidí jeho proslulosti. Je mi 65 let, přesto bych jej rád nazval svým vzorem. Je samozřejmě pro ženy velice přítažlivý, proto jsou všechny uvedené vlastnosti tím obdivuhodnější, že neobětoval svůj zjev honbě za světskými požitky. Miroslav
  • No je mi 18 (když tady všichni řeší věk) a tohle je můj PAN BOŽSKÝ!!!!!!!!!!
  • Pretty Woman

    Jmenuji se Vanda, jsem z Plzně a je mi 52 let. Kdyby mě pozval na večeři tak okouzlující herec jako je Richard Gere, tak bych se asi moc nenajedla, jak by mi to jídlo padalo z huby, protože bych čuměla jenom na něho! Čím je starší tím je hezčí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit