Přejít na výpis diskuzí

Robert Fico

OSOBNOST 4.4.2009 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim Vas dufam ze neverite co uz vypravaju vsetci 20 rokov sami si nahrabali a na lud kaslu ked taky patriot nech da ludom vsak nahanobil dost snad neverite ze to vsetko co ma tak ma z poctiveho platu, Pan Fico na Vasom meste by som odstupil bo slubujete nemozne tak jedine keby ste zafinansovali zo svojich aj z Vasymi stranikmi nechcem vsetkych menovat myslim tych chudobnych v uvozovkach
  • Mila Martina. Preco nevladne Vas vodca? Lebo neni schopny vladnut. Vyhral volby ale svojou aroganciou sa z nikym nevedel dohodnut. Vyhra aj teraz a su reci o tom ze chce zradit svojich volicov cast pravice. *16* *4* *16*
  • Luky1987
    Fico je obyčajná bolševicko - eštebacka ošípaná *16* *16* *16* *16* *11*
  • Luky1987
    Fico je taký istý hajzel ako všetci naši politici *11* *11* *11* *11*
  • Fico je obycajné howado ako vsetci politici a neznásam ho!!!
  • Fico je d*bil a kr*tén ako vsetci politici
  • FICO zo svojou SMERACKOU bandou nech sa daju vypchať banda zlodejska
  • Vláda

    Prečo máme vládu, ktorú sme si nevolili?
    Nás mladích tlačili, aby sme išli voliť, že sa budeme mať lepšie volili sme a nemame to čo sme chceli aj keď sme si to zvolili.
    Táto vláda má byť o ľuďoch s ľuďmi a nie u ľuďoch bez ních.nie je to smiešne, že si robia čo chcú?
    Načo potom boli voľby?Načo mame isť voliť?
  • Dobrý deň.

    Fica nemôžem ani cítiť. Je odo mňa mladší, ale robí sa mudrý, ako keby všetku mudrosť sveta zožral. Je mi s jeho navrácanie. Mal by sa na 5 rokov niekam skryť aj celú jeho najmúdrejšiu stránu.O čo mi ide, aby zase 5 rokov trebál somárini.
  • Stydím se za našeho premiera Sobotku, kterej Vás a Orbána podrazil ohledně žaloby na EU ve věci kvot. Zato za Váma stojí můj prezident, tak aspoň někdo. Přeju Vám hodně úspěchů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit