Přejít na výpis diskuzí

Ross Thomas

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má přítelkyni, viděla jsi ledové ostří 2? tam se poznali on hrál Alexe Harrison a ona Jackie Dorsey
  • on je strašne krásny,neviete či ma priateľku ? :D alebo ženu ? :D
  • Je krásnenj a strašně se mi líbí ve filmu ledové ostří 2 tenhle film jsem viděla už kvůli němu tolikrát prostě božíííí!!!! *14* *14* *1*
  • jujky ty si krasnej zbožňuju tě *14* *14* *14* *14* *14* :* :*
  • ty seš hrozně krásnej!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ty seš hrozně krásnej!!! *14* *3* *4* *5*
  • a je ženatej nebo tak něco?:)))
  • ahoj miluji tě
    kde bydlíš??????????????????
    moc se mi líbíš ve filmu ledové ostří,ale i tak se mi hrozně líbíš tak pááááááááááááááááá páááááááááááááááááááááááááá
    s láskou VERONIČKA HÝBLEROVÁ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *6*
  • Jooo... :) v prci prci prcičkách je krásnej ale úplně mě dostal v LO2 fakt se na to podívej je tám mega krásný.. :)
  • Kunďák jak sviň... *1* *14*
  • Jej včera sem koukala na prci prci prcičky nahá míle..tomu to tam tak slušelo :)) Takže všechno nej :)
  • puspuspusinka

    HB !!! :-*

    Jseš supeer *14* Mám tě ráda ve filmu Ledové Ostří, takže vše nej ... *14*
  • NY

    v Kriminálce New York hraje ve 2. řadě, 3. díl...ale má tam pitomý dabing
  • ..

    nadhernej, jen se zakousnout
  • sonicqa1996

    Re: Re: Re: chudák Ross Thomas

    No to mozna jedno je ale jen jestli jí/jemu není právě těch 12.....ty totiz papouskujou tyhle fraze z jinejch komentářu.... *9* *3* *9*
  • Re: :-*

    jsi fatk na hlavu *9* *9*
  • Fanclub

    Ahoooj, založila jsem na Facebooku fanclub Rosse... najdete ho pod názvem "Ross Thomas" tak se přidejte a klikněte na ,,Staňte se fanouškem" a pojďte sdílet informace a fotky o něm na Facebook =)
  • :-*

    Je úplě k sežránííí!!Film Ledové ostří 2 sem kvůli němu za dva dny viděla 4x!!
    Luxus boy!Je tak strašně krásnej!!
    Závidim holce která snim chodí... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: WoWec

    Joo,Bani...kundák..asi jedinej opravdovej kořínek co se herců týče ....*SLINT* *SLINT* *14* *14*
  • ross

    *14* muj manzel teda uz asi 50 ae jo je!!!!!!!!!!boze on je tak klasnej *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit