Přejít na výpis diskuzí

Ross Thomas

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomík

    tomík je nádhernej klučina když jsem poprvé viděla film ledové ostří 2 tak jsem pak ani nemohla spat a má krásnou postavu.no prostě nádhernej klučina *14* *3* *14* *14*
  • rossik

    on je proste dokonalej.... *14* *14*
  • chudák Ross Thomas

    Nechápu který debil dal na tuhle stránku ty nejhorší fotky Rosse Thomase, vypadá na nich úděsně a doufám, že sem nepíšou 12letý puberťačky *5*
    • Re: chudák Ross Thomas

      ty seš blbá
    • Re: chudák Ross Thomas

      12tiletý ne ale 14tiletý jo *5*
    • Re: chudák Ross Thomas

      tak sem nakou fotku pridej kdyz ses tak chytra!! *16*
      • Re: Re: chudák Ross Thomas

        presne tak *5* *16* si dajaka mudra a co ked sem pisu 12 rocne?mas s tym problem?nech sem pisu aj 6 rocne....tato stranka je pre tych kt. maju radi rossa a nezalezi na veku! hm? *13*
        • sonicqa1996

          Re: Re: Re: chudák Ross Thomas

          No to mozna jedno je ale jen jestli jí/jemu není právě těch 12.....ty totiz papouskujou tyhle fraze z jinejch komentářu.... *9* *3* *9*
  • Ross je šíleně sexy! *4*
  • ..

    nadhernej, jen se zakousnout
  • WoWec

    Mno lidi.. Musim uznat že tohle je fakticky kus. Sice jsem ho neviděla v LO2 ae zato jsem ho viděla v prckách 5 Nahá míle :) Byl fakt úplně k sežrání. Závidim holce která tohodle krásnýho týpka má. Ukazovala jsem ho snad všem holkám z lyžáku a úplně všeci z něho šílely xD Prostě platonická láska xD Jedinej kluk, kterej se mi jako herec líbí *3* *14*
    • Jooo... :) v prci prci prcičkách je krásnej ale úplně mě dostal v LO2 fakt se na to podívej je tám mega krásný.. :)
    • Re: WoWec

      Joo,Bani...kundák..asi jedinej opravdovej kořínek co se herců týče ....*SLINT* *SLINT* *14* *14*
  • :-*

    Je úplě k sežránííí!!Film Ledové ostří 2 sem kvůli němu za dva dny viděla 4x!!
    Luxus boy!Je tak strašně krásnej!!
    Závidim holce která snim chodí... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :-*

      jsi fatk na hlavu *9* *9*
    • Fanclub

      Ahoooj, založila jsem na Facebooku fanclub Rosse... najdete ho pod názvem "Ross Thomas" tak se přidejte a klikněte na ,,Staňte se fanouškem" a pojďte sdílet informace a fotky o něm na Facebook =)
  • sexi ross

    on je zlatucky....a sexi :) *14* a ta rola v ladovom ostri 2 sa mu hodi *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nej

    On je k sežráníííí *14*
    • Re: Nej

      to teda je *14* mas total pravdu *14*
  • Jej včera sem koukala na prci prci prcičky nahá míle..tomu to tam tak slušelo :)) Takže všechno nej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit