Přejít na výpis diskuzí

Ryan Phillippe

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryan je vazne krasny herec...a myslim ze i dobry herec...nema proste chybu!!! :)
  • ryan

    newiete niekto ako sa daju stihnut welmi nebezpecne znamosti????????????, *9* *4*
  • Ryan bezpochyby roli v nebezpečných známostech zahrál skvěle, myslím si, že jinej herec by to tak nezvlád má prostě svý kouzlo *3* patří mezi moje nejoblíbenější filmy, ikdyž ten konec je smutný tak si vemte, že Reese a Ryan jsou vlastně manželé *4* nj už ho ulovila *1*co se dá dělat holky *15*
    • Re:

      Souhlasím s tebou, přesně moje slova *4*
  • Je uzasnej a skvelej miluju ho!!!!!!!!!!!!!!
  • Žádný Brad Pitt. To on je SEXSYMBOL. Já ho miluju miluju miluju miluju miluju miluju miluju miluju mmmmmmmmmmiiiiiiilllllluuuuujjjjjjuuuuu!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jak bych to jen řekla,no tak asi jako ostatní-je prostě úžasnej a hlavně ve filmu Velmi nebezpečné známosti.je to kus-co dodat,že?
  • velmi nebezpecne znamosti

    je fakt super idol kazdeho jedneho dievcata ale aj tak si myslim ze je to svina ako sa patri sorry inac si na zjedenie
  • Ryan

    veliká škoda, že téměř v každém filmu, ve kterém hraje umře...živej by byl lepší... a mohl hrát ve VNZ 2
    • Re: Ryan

      Tak to asi nemoh', když umřel... *1*
      • cruelin

        Re: Re: Ryan

        Tak to asi mohl,když film je o předchozím životě obou hlavních postav.
  • Ryan Phillippe

    Velká škoda,že už nie je s Reese Witherspoon hodili sa k sebe boli nádherný pár mohli by sa dat spolu zase dokopy vo Velmi nebezpečných známostiach hrali spolu výborne. *4* *3*
    • to jo ten fillm miluju a tam je tak krasnej to neni ani mozny *14*
  • Ryan je najlepší vo filme Velmi nebezpečné známosti inak hral v samých priemerných a slabých filmoch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit