Přejít na výpis diskuzí

Ryan Phillippe

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryan všechno nejlepší k narozeninám ve filmu Velmi nebezpečné známosti jsi spolu s Reese THE BEST. *4* *3* *5*
  • Všechno nejlepší přeji.. ;)
  • Ryan Phillippe jeho filmy ve kterých hraje jsou kraviny a nemusím ho vůbec.Velmi nebezpečné známosti na to se dá koukat hlavne proto,že tam hraje Reese Witherspoon jinak by to nebylo také dobré
  • je skvelej

    je krasnej a skvelej!
  • ....

    Většího kusanca jak je Ryan jsem neviděla no jo líbí se my i jiní, ale nedávno sem viděla Velmi nebezpečné známosti a říkám mět takého borca v posteli tak se asi neudržím:)Ne prostě je to chlap kterého bych chtěla a strašně závidím těm borkám co ho můžou mít!!!To je kanec, kterých by na světě mělo být víc:))
  • moj nazor

    Podla mna bol film taky dokonaly ze lepsi som nevidela a Ryan bol pre tu ulohu ako stvoreny iny herec by nemal sancu a ak by to bola skutocnost kludna by som sa mu odovzdala
  • V zajetí teroru

    Podle mě v tomhle filmu vypadal úžasně!!:-) Ale škoda že to dopadlo tak drsně:-( *9* *1*
  • elisshka

    ryan*10*

    *14*Ryan je opravdu krásnej chlap a teď prý i volnej *7* .Jinak myslím že všichni sme Velmi Nebezpečné Známosti viděli několikrát (já se přiznám,že asi 40x)a stejně tenhle film neomrzí *14*
  • RYAN PHILLIPPE

    Ryan je profesionál,sympaták odporúčam pozriet si film kto ho nevidel Ve službách války tam hrá vojaka,ktorý sa stane dezertérom,super film a velmi dobrý aj dej,samozrejme dobrý v Nebezpečných známostiach:D. *4* *3*
  • Co dodat... proste kus!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit