Přejít na výpis diskuzí

Ryan Phillippe

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znám hodně dobře jeho dvojníka.A je to čech.
  • ryan phillippe je uzasny,sexi proste zosobnena krasa vsetkeho v jedno stoji za hriech
  • Velmi nebezpecni znamosti

    Paniiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nejvíííc

    A ve filmu Velmi nebezpečné známosti je proste nejvííííííí ze všech !!!!!! Ten film jsem videla nejmin 30x, ale klidne si ho pustim znovu .))
  • ryan

    opravdu je to kus chlapa!Co dodat,že?
  • Potom, co jsem si precetla knizku, mi dochazi jakej je vikomt de Valmont (=ve filmu Sebastian) peknej parchant, ale zase musim priznat, ze v podani Rayna by stal za hrich :+)
  • Ryan

    Je bozsky ja ho xem ja ho milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak on je krasny skvely
  • je moc moc peknej ve filmu nebeypečné známosti mu to v těch brýlích moc sůuší je sexi
  • Ryan

    prostě k sežrání.............hmmm.krása pohledět..tohle mým očím lahodí....
  • Má super telo krásne oči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit