Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TY KRÁVO

    to TY KRÁVO je určeno na jednu jedinou osobu.... na TEBE!!!!
    • Re: TY KRÁVO

      nevím o čem se furt dohadujem.no ale to je vaše věc.ale vím jistě.shayn je můj kluk *3* *14* *14* *14* *14* mmmeeeeeegggggggaaaaa loooooooveeeeee.
      kapišto?
      • Re: Re: TY KRÁVO

        tet sem fakt na větvi..nejdřív říkáš že je to buzík (při tomle slovu bych tě nejradši zabila) a ted říkáš že ho máš ráda tak co? jj a tvůj kluk to není asi těžko když už dva roky chodí s Fay
        *14*
        • Re: Re: Re: TY KRÁVO

          nerada se vám míchám do diskuze, ale s Faye Shayne chodí teď už pátým rokem *3*
          • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

            jasný Prskavko mě to neva.. *3* *4* ale jestli toi nevadí tady madam že ji Shayne podvádí se svou pětiletou láskou Faye..promin' niky ale asi ho to s tebou už nebavilo a já se ani nedivim... *15* *1* *1* *3* *4* každýmu se Shayne líbí (myslim holkám) ale žádná z nás s ním nechodí na český stránky asi Faye nechodí... *15* *4* *3*
            • shayne

              jojo.nechme toho .tobyl jen úlet *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

              jj už mám email a niky tobě to nikdo neuvěří tak si dělej falešný iluze a Prskavko dik žes mě poučila... *15* *4* *3* *1* *1* *3* *14*
          • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

            bydlí u mě.shayne word is best
            • Re: Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

              ja newim co všichni mate s tim ze se menuje shayne word?je to shayne WARD!
        • Re: Re: Re: TY KRÁVO

          to víš.opustil jí a ted chodí se mnou *14*
          • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

            Jasny mno proc by mel chodit s Nejakou Ceskou??... *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

            jestli ty s nim chodis tak jsem svaty papes uvazujes? *5* ikdyz mam jeho mail tak nejsem tak posedla jako ty ikdyz si dopisujem spolu no a co je to clovek jako ty. ze je krasnej dobre je nadhernej psal mi ze me ma rad no a co!!!!!!proste je muj favorit no co jeto clovek.uvazuj o tom co jsem ti napsala *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

              Tim ze si s nim ale pises se jako pekne doost vytahujes!!!A jeste neco proc by te mel mit rad?? *13*
          • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

            v časopisech to ještě není ale v tom tvým asi jj *15*
  • TY KRÁVO

    tak za 1. to že dilina se píše měkký i mě nemůže rozhodit *15* za 2. nespletla sem se o dva filmy páč sem četla jak ste se hádali s Miluju Shayna Warda a má fakt dobrý stěri ale tys je asi nečetla jinak bys tu už nebyla *1* *1* *5* a za 3. jak sem říkala si pošahaná ,,dilina'' abys neřekla *1* prostě sem jen kydáš špínu který se ale jednou my kteří milujeme Shayna určitě zbavíme a nemám proč se rozbrečet protože já si za svým názorem stojim a ty seš tu ubožačka kterou tu každej nesnáší a okolo toho čatla..psala sem ve stoje páč sem se chystala do knihovny a net měla zapnutej ségra.. *15*
    • Re: TY KRÁVO

      e-hm e-hm e-hm.říkala si něco? *1* *5*
      • Re: Re: TY KRÁVO

        á... takže ty si i hluchá další příspěvek do mého seznamu..zatim tam mám slepá,pošahaná,mentální,vyblit á,trpíš mozkovým nádorem,si a ted i hluchá no fakt tak dík
        *15* *1* *1*
        • Re: Re: Re: TY KRÁVO

          ted si mi to teda natřela *1* *1* *1* *9* *9* *4* *15* *4* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

            taky si myslim ale to se divim seš slepá a přesto umíš číst..nechceš pučit slovník? *3* *15* tak já ti něco povím SHUT UP *13* *9*
            • hihihihihihihi

              jo a to máš pravdu že si kráva *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

              vy se mi smějete ,že jsem jiná já se vám směju, že ste všichni stejní *8*
  • ???

    JO TY KRÁVO MĚ MŮŽE URAZIT JENÓM INTELIGENT A POKUD VÍM TY INTELIGENT NEJSI.A TADY JE STRÁNKA SHAYNA WARDA A
    NÉ JOHNYHO DEPPKA BĚŽ SI SNÍM DO PRDKY
    • Re: ???

      Jako sorac ze se sem pletu, ale hele jako neurazej Johnnyho, protoze ten je best *14* Shayne ward je ale faaakt sexy typek s krasnym hlasem *14*
    • Re: ???

      no já s toho blbce vyrostu ale ty už blbcem zůstaneš *5*
      • Re: Re: ???

        ty musíš být fakt úplně pošahaná a určitě nejsem jediná na týhle diskuzi kdo si o tobě myslí že seš úplně vymatlaná dilyna která jenom kazí dobrý myšlenky ostatních kteří ho zbožnujou bež si stím svým deppkou do základny vylučovací soustavy a sem už nelez já miluju Shayna Warda a ty sem teda nelez když máš ráda toho svýho fetáka kterej natočil 56 filmů *3* *1* *1* *15* *15*
        • Re: Re: Re: ???

          jo no tak to bylo dobry jinak co e to za holku co jsi ji to napsala??? jinak ja jsem jimi a ty???
        • Re: Re: Re: ???

          54 filmů kdyby něco *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            jo? ale jak sem čatla tuhle diskuzi na stránce 2 tak sem tam čatla že 56 filmů...a hádej kdo to tam psal..a myslím že už sem ti zatnula tipec...když už namáš nač se vymluvit než na to že natočil 54 filmů místo 56 tak už na tom asi musíš být dost špatně a doufám že odsud vypálíš a už se neukážeš ty dylino!!!!! *13* *3* *5* *15* *8* *16* *10* *7* *5* *9* *3* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              jo a ještě ty si čatla?????hihihihihi
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              takže za1.dilina se píše měkké i .
              za 2.spletla sem se o 2 filmy
              a za 3.odtud nevypálím *1*
              *8* nerozbreč se *8* *8* *8* *3* *5* *5* *5* *1*
      • Re: Re: ???

        a kdo se tě prosil abys sem lezla a kydala sem jen samou špínu o tomhle úžasným zpěvákovi!!!! *8* *8* *16* *10* *5* a opravdu lez si na diskuzi o deppovi když ho tak žereš a sem už se nevtírej jak nějakej ultra mastnej krém na ruce..fakt di si už do prdky a vsadím se že tě tam pošle i víc holek!! *15* *3* *1* *1*
  • Shayne Ward

    On je tak super!!!já ho šíííleně zbožnuju fakt hezkej přímo krásnej a ten hlas!!!
    • Re: Shayne Ward

      jo no tak to s tebou souhlasim on ma hezkej hlas a je super ale je v nem urcite i neco vic urcite uznas *3*
  • Plakat

    Ahoj, jsem fanynka Shayna, a ted je v Bravo girl jeho plakat, je tu prosím nekdo kdo má treba dva, nebo proste by mi ho prodal, daroval, nebo vymenil? predem dííky *3*
    • Re: Plakat

      tak si kup ještě 1 časák *5*
  • Plakát

    Kupte si Bravo girl je tam jeho plakát
    On je tak krásnej !!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Plakát

      jj ja to bravo mma a fakt zuuupa plakat, shayne is neej, *14* *14*
  • shayneíííííííík

    i když vím jak ho milujete(ja ho miluju tež), tak wam zkazim legraci. chodí s holkou, která se jmenuje FaYE McKeever *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *14*
    • Re: shayneíííííííík

      hele nerikaj ti blesku? asi jo co vdyt on uz s ni chodi jak dlouho a tys na to prisla az ted jo no tak to fekt dobry *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: shayneíííííííík

      hmm to moc zkažena legrace neni v tehle diskuzi je to napsany už asi 10x,a le i kdyby byl single, tak si myslim, že nam vsem to muže bejt jedno, jinak ted sem mu napsala o autogram tak doufam, že mi ho posle *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: shayneíííííííík

        proc jedno? a proc ze sebe delas tak namyslenou holku?? no ale ty si myslis ze ti ho posle jo no tak to si na tebe tak vzpomene *15* *15* *15* to by musel bej padlej na hlavu
    • Re: shayneíííííííík

      sem hezčí *1* *1* *1* *1* *1*
  • ilujuuu

    ja ho miluju newite o něko kdo dava za dara jeho plagaty?
    • Re: ilujuuu

      no jo o nekom bych mozna vedela a proc ?? to ti nestaci kdyz si ho vyfotis nebo co no ale stejnak o nekom bych vedela *4* *4*
    • Re: ilujuuu

      ahojky myslim, že zadar je asi nedava nikdo *1* *1* *1* *1* *3*
  • miluju ho

    shayne ward je kwásnej kluk *14* *14*
    nevím jestli ho někdo z nás miluje víc než já *4* .má nádhernej obličej ty miny fousky *14* . ale to ještě nejsou pořádný . to jsou jenom takový začáteční *14* *14* *14*
    já ho prostě miluju *4* *14* *4* *14* *14* *14*
    a to bříško *14* *14* *14* *14*
    a ty kwásně přiměřeně chlupatý ručičky *14* *14* *14*
    má prostě sexi tělo a hlas *14* *14*
    usínám při pohledu na jeho tvář
    a při jeho písničkách *14* *14*
    prostě jsem v tom až po uši moc ho looooovuju *14* *14* maxi *14* *14* *14*
    • Re: miluju ho

      jo no tak to jsme na tom asi stejne on je ten nejkrasnejsi kluk na svete skoda ze nezije v CR ale v anglii to je fakt blbi ale i tak no reknete holky nemam pravdu? urcite se mnou nekdo souhlasi
      *14* *14* *14* *8* *8* *8*
    • Re: miluju ho

      ahojkyy ja ho taky miluju upe nejviic, upe te chapu !! on je neuveritelne sexy a the best *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • a

    Tak to tedy nevím jestli má Shayne holku a nebo jestli kouří.Popravdě taky se mi líbí, je to prostě super kluk a fajn zpěvák. *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit