Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sue

    ahoj nevíte jestli shayn kouří a má holku
    *7* předem dík za odpověd *4* *4* *4*
    • Re: sue

      ahoj, Shayne nekouří a má přítelkyni Faye, jsou spolu 4 roky *3*
    • Re: sue

      ne nekouří ale holku má takže máš smůlu *1*
      • sue

        nemusíš mě hned urážet *9*
        já sem ti nic neudělala
    • Re: sue

      já akorát vím že má přítelkyni
      • sue

        a jakou *7*
        • Re: sue

          jmenuje se Faye Mckeever.
  • shayn:)

    shayn je supéééééééééééééééé r:) *14* *14* *14*
  • Shaynek

    Shayne is super and beautiful.... *14* *14* *15*
  • Shayne is the best

    Hned jak jsem ho ten 1. finalovej večer videla v ČR tak jsem se do nej uplne zblaznila !! on je neuveřitelne sexy, krasnej, užasnej, proste ho žeru !!!! skody, že mi neni o par let vic, nebydlim u Menchestru a nepoznala jsem ho driv než Faye Mckeever.... skoda no... takovejch super chlapku na svete moc neni *9*
    • Re: Shayne is the best

      tak v tom se schodnem my ho žerem společně se sestrou každej den musim poslouchat aspon dvě jeho písničky jinak pro mě ten den skoro ani nemá smysl.. *14* *14* a poprvý sem ho taky viděla v X-Factoru v česku a tam sem se do něho zabouchla *1* *14* *14* *14* jo a všechny kdo tohohle zpěváka taky milujou zdravim a naopak těch kdo si myslí pravej opak říkám vymaštěnci s hudebním hluchem..!! *3* *1* *1* *15*
      • Re: Re: Shayne is the best

        ja si ho poustim taky každej den , je proste the best *14* nejvic miluju ty jeho ječáky třeba v pisni Breathless to je upe BOMBA *14* *1*
    • Re: Shayne is the best

      Hojky adelko mas pravdu je upa sexy takovyho chlapa mit tak mi nic nezchazi............sem do nej taky blazinek upa ho zboznujuu a ty jeho oci fakt neco uzasnyho......skoda ze se jich fakt rodi jen malo a jeste v jinych zemich nez v CR *9*
  • Blog

    No taky se snažím spolupracovat na blogu, kdo chcete tak mrkněte...
    shayne-ward-online.sbl og.cz
    • Re: Blog-oprava

      shayne-ward-online.sblog.cz /samozřejmě bez pomlčky *3* /
  • blog

    www.shayne-thomas-ward.blog.cz
  • Shayne

    taky krasavec... sladkej,,, no, ale ty hity od něj:D.. ňák moc je nemusim.. uvidíme, co bude dělat dál za muziku, kdo ví, v čem se najde nakonec.. ještě jako nikde není psáno, že bude pořád dělat to, co dělá, zpívá teď.. jo a že Johnny Depp je nej upe ze všech slavných na světě, tak to souhlas *3* *1* *4*
    • Re: Shayne

      náhodou mě se ty písničky moc moc líbí =)
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • fffffffffff

    vy ubožačky nákej shyne word nebo jak se to píše . jestlipak víte že je to teplouš ♂totální přismahlej teplouš.
    nejkrásnější muž na světě je johnny depp.



    rozumíte
    • Re: fffffffffff

      jo jasne johnny depp je sice hezkej ale jen ve filmu piurati z karibiku ale shayne ward je hezkej porad vis tak se trosku zamisli devenko a on nemuze bejt teplous kdyz ma holku tak teda fakt nevim jak ti to teda mysli no spis nemysli ze jo asi tak to bude
    • Re: fffffffffff

      to tak ty nevíš
      že bere drogi jonny deep *13*
      • fffffffffff

        na tohle mě nenachytáš děvenko *5*
        jestli chceš urážet druhý tak se nejdřív nauč vzory drogy se píše tvrdý y *1* *1* *1* *1* *1* *15* *8* *9*
        ty si myslíš že jsem tak blbá ,že ti skočím na to že johnny fetuje *7* *7*
        zamysli se nad sebou *13* *5* *13* *5* *13* *5* *13* *5* *9* *5* *5*
        johnník je nnnneeeejjj *14*
    • Re: fffffffffff

      jo nikolko každej má jinej názor.. *7* a jestlipak zase ty víš že jednu dobu byl ten tvůj depp úplně na dně a bral drogy *7* *1* *15* .. jo a jak si říkala že Shayne je teplouš tak to vůbec není pravda a jestli to máš za svých informací tak hrůza pomyslet kdybys jednou byla redaktorkou nějakého časopisu to by se vykládaly samý lži!! *15* *1* a ještě jedna připomínka : Shayne Ward je nej!!!! *14* *14*
      • fffffffffff

        vím o něm všechno na zpamět
        a vůbec mi nevadí že bral drogy atd.
      • Shayne Ward

        *3* zdravím všechny fanynky Shayna Warda.Jen tak ze zvědavosti jsem si přečetla tuhle diskuzi *13* O Shaynovi vím ještě před vystoupením u nás, ale musím Vám říct, že je to fakt bombastický frajer!!! Mám obě cédečka v autě a nic jiného taky neposlouchám *14* No nicméně bych chtěla reagovat na tu Nikolu co sem píše *13* s těma jejíma názorama usuzuji, že je to zakomplexovaná kačena.Takové kecy, které tu vede ona by ze své pusy nevypustila ani má 9letá dcera!!!! Snad dospěje a bude brát názory ostatních *9*
    • Re: fffffffffff

      no myslím, že jsi právě ukázala svým příspěvkem kdo je ubožák!
      • fffffffffff

        nechceš si dát studenou sprchu *1* *1*
        třeba by ti to mmoooooooooooooocccccc pomohlo měla by si raději srovnávat lidi
        co udělal shyne world *7* velký kulový já bych v koupelně zaspívala taky co on *4*
        ale johnny depp to je něco jinýho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        on měl kapelu a pak se stal hercem ten je mnohem slavnější než támhle nějakej buzík *5* *15*
        johnny depp natočil za svůj život 56 filmů umíš si to vůbec představit ty dilino *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Re: fffffffffff

          ty bys neuměla zazpívat ani jedinou notu!!!!! *16* *8* *10* *5* to by znělo jak prskání do mikrofonu s rovnátkama!! *15* *1* *1*
          • fffffffffff

            já chodím na klavír ty krávo
            a zpívám ve zboru *5*
            • Re: fffffffffff

              To nemusi ale znamenat ze umis zpivat, to vis ve sboru te kazdy prerve. A ja hrala na kytaru a ze bych vyspivala to co Shayne se rozhodne chlubit nemuzu. Pokud mas rada Deppa, tak jdi na jeho diskuzi. A neni jediny kdo vrazil penize do operace-myslim ze by to udelal kazdy, hold on mel smulu, ze tu nemoc melo jeho dite. *3*
            • Re: fffffffffff

              a já zase zpívám ve školní kapele a ikdyž nevim jakej je v tom rozdíl v 5 letech sem vyhrála rozhvězdy pro hvězdy teda když to ještě dávali. a dívala sem se na diskuzi o tom tvým deppkovi a ty tam nejsi.. takže jestli sem lezeš jenom proto abys sem kydala špínu tak sem radši ani nelez ty nikolo!!§§
        • Re: fffffffffff

          ježiši ty seš taková dilina a vůbec už sem radši nelez a nevtírej sem toho svýho deppku jak NIVEA.. natočil filmy no a co??????? pro svět nic neudělal!!!!! Shayne aspon přispívá na charitu ale ta tvoje deppka jen točí filmy. *5* *16* *10* jo a ještě něco Shayne dělá pro spousty fanynek!! třeba když se něco stalo a já z toho byla smutná pomohl mi jeho singl No Promises!!!
          • fffffffffff

            já ti řeknu co johnny udělal *8*
            jeho dcera měla závažnou infekci břicha byla na tom tak vážně že byla v nebezpečí života a on té nemocnici kde se léčila dal 36 milionů za to že jí uzdravili.a taky posílá peníze do afriky *3*
          • fffffffffff

            nech johnníka na pokoji *5* *5*
        • Re: fffffffffff

          Jako za 1. když o Shaynovi chceš neco psat, tak se alespoň nauč psat jeho jmeno ! a za 2. nechapu proč si ty svoje kydy nejdes psat do diskuze o Johnym ?jsi fakt uboha jako.. Jinak Shayne is the best !! *14*
          • fffffffffff

            no ono stačí se jen podívat do bulváru
        • Re: fffffffffff

          já ti tvůj názor na toho tvýho Deppa neberu, taky ho můžu, ale nechápu proč lezeš sem mezi fanoušky Shayna a kydáš sem akorát špínu, to asi není normální, zamysli se, děvenko....a běž si radši na diskuzi o Johnny Deppovi
          Tak tím končím a už tvoje příspěvky nebudu komentovat, protože to stejně nemá smysl...
  • Shayne

    Shayne je naprosto úžasnej zpěvák, je strašně charismatickej a nádhernej chlap!!! Je best!!!! *14*
  • komentář

    to je aspon typek.moc peknej a simpatickej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit