Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fffffffffff

    no ono stačí se jen podívat do bulváru
  • Shayne is the best

    Hned jak jsem ho ten 1. finalovej večer videla v ČR tak jsem se do nej uplne zblaznila !! on je neuveřitelne sexy, krasnej, užasnej, proste ho žeru !!!! skody, že mi neni o par let vic, nebydlim u Menchestru a nepoznala jsem ho driv než Faye Mckeever.... skoda no... takovejch super chlapku na svete moc neni *9*
  • Re: No co dodat

    jjj moje řeč, ale třeba v dalsich ročnicich... :-((
  • Re: Re: Datum narození

    Ahojky mužu se te zeptat kde si ji na netu videla ? ja ji nikde nemužu najit... *9*
  • Re: fffffffffff

    Jako za 1. když o Shaynovi chceš neco psat, tak se alespoň nauč psat jeho jmeno ! a za 2. nechapu proč si ty svoje kydy nejdes psat do diskuze o Johnym ?jsi fakt uboha jako.. Jinak Shayne is the best !! *14*
  • Re: Blog-oprava

    shayne-ward-online.sblog.cz /samozřejmě bez pomlčky *3* /
  • Blog

    No taky se snažím spolupracovat na blogu, kdo chcete tak mrkněte...
    shayne-ward-online.sbl og.cz
  • blog

    www.shayne-thomas-ward.blog.cz
  • Re: fffffffffff

    já ti tvůj názor na toho tvýho Deppa neberu, taky ho můžu, ale nechápu proč lezeš sem mezi fanoušky Shayna a kydáš sem akorát špínu, to asi není normální, zamysli se, děvenko....a běž si radši na diskuzi o Johnny Deppovi
    Tak tím končím a už tvoje příspěvky nebudu komentovat, protože to stejně nemá smysl...
  • fffffffffff

    nechceš si dát studenou sprchu *1* *1*
    třeba by ti to mmoooooooooooooocccccc pomohlo měla by si raději srovnávat lidi
    co udělal shyne world *7* velký kulový já bych v koupelně zaspívala taky co on *4*
    ale johnny depp to je něco jinýho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    on měl kapelu a pak se stal hercem ten je mnohem slavnější než támhle nějakej buzík *5* *15*
    johnny depp natočil za svůj život 56 filmů umíš si to vůbec představit ty dilino *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Shayne

    náhodou mě se ty písničky moc moc líbí =)
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Shayne

    taky krasavec... sladkej,,, no, ale ty hity od něj:D.. ňák moc je nemusim.. uvidíme, co bude dělat dál za muziku, kdo ví, v čem se najde nakonec.. ještě jako nikde není psáno, že bude pořád dělat to, co dělá, zpívá teď.. jo a že Johnny Depp je nej upe ze všech slavných na světě, tak to souhlas *3* *1* *4*
  • Re: fffffffffff

    no myslím, že jsi právě ukázala svým příspěvkem kdo je ubožák!
  • fffffffffff

    vy ubožačky nákej shyne word nebo jak se to píše . jestlipak víte že je to teplouš ♂totální přismahlej teplouš.
    nejkrásnější muž na světě je johnny depp.



    rozumíte
  • Re: Nej muž na světě?

    johnny depp
  • Shayne

    Shayne je naprosto úžasnej zpěvák, je strašně charismatickej a nádhernej chlap!!! Je best!!!! *14*
  • komentář

    to je aspon typek.moc peknej a simpatickej *3*
  • Re: Re: Datum narození

    mám a je skvělá...spousta fotek a dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí...od jeho dětství až po X faktor a plánů do budoucna...mohu jen doporučit *3*
  • Re: Datum narození

    jeeee *4* ty ji mas jo????tyjo....ja ji taky chtela ale po tom co sem ji vydela na netu za 700 tak newim no ... *1* zatim aspon cekam az mi pride to cedo no.. *1*
  • Datum narození

    mám poznámku k datumu narození: Shayne se narodil 16.10. a ne 15. A jestli se najdou zase chytráci co mi to nebudou věřit, tak se stačí podívat na fan web shayneward.net a já to vím na 100%, protože jsem si to ověřila v knížce My story, co sám napsal a kterou mám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit