Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Kritika Breathless

    no tak to nemáš pravdu, první je Steve Brookstein po kterým se slehla zem, druhý je Shayne Ward, třetí Leona Lewis a čtvrtý Leon Jackson...a tvoji poslední poznámku nebudu komentovat drahá Pájo!!!
  • Re: Kritika Breathless

    Bohužel je PRVNÍ,druhá je Leona Lewis!!!Víš!!!A kdo je tady blbec??? *7* *7* *7*
  • Re: Kritika Breathless

    ajaj,zas ten odkaz nejde, ale najde to stránku, pak už stačí nahoře rozkliknout recenze a rolovat na Shayne Ward Breathless
  • Kritika Breathless

    recenze Breathless - už to fakt může psát každej blbec, pokud můžete tak tam něco písněte, ta blbka ani neví, že Shayne je druhej vítěz a ne první
    http://www.e-music.cz/2008- 03/shayne-ward-breathless
  • Re: Re: Něco pro zasmání se Shaynem

    díky že jste vložili do videí *3*
  • Re: Něco pro zasmání se Shaynem

    koukám že to nejde spustit, tak jinak....
    na YouTube si dejte do vyhledavače.. Me on Ant n Dec...a je to hned to první video /from: rkeatinguk/ :-)
    určitě to stojí za to :-)))
  • Něco pro zasmání se Shaynem

    u tohodle jsem se fakt zasmála :-)
    http://www.youtube.com/watch?v =ZrI9y4kUr28&feature=related
  • Nej muž na světě?

    Myslím, že tohle je muž se vším nej. Je to osobnost, kterou miluje hodně lidí. No řekněte holky: potkaly jste někdy takovýhleho krásnýho borce s tetováním, kterej je milej, hodnej, sympatickej a chtěla by ho prostě každá??? já teda ne... teda teď už jo *14*
  • Re: Re: p.Janda o Shaynovi

    jj, máte recht. to je takovej ...píp... ten Janda. ať si nejdřív poslechne sám sebe ten nezajímavej, bezkrevnej, nudnej a ještě ke všemu starej ...píp... *16*
  • Re: p.Janda o Shaynovi

    Tak ať se Janda podívá na ty naše X - Factory a ať mi pak ukáže jedinýho z nich, kdo bude mít v celym svým těle tolik talentu a X - Factoru, kolik se vejde Shaynovi za nehet.
  • sympatak

    Teda, ja jsem v zivote nemela nejake idoly ve zpevu atd., ale musim uznat ze tenhle je fakt peknej sympatak a hezky zpiva. Skoda, ze takovych chlapu neni na svete vic *3* *4*
  • p.Janda o Shaynovi

    tohle napsal p.Janda na hvězdným blogu X-faktoru o Shaynovi :-((((
    Ještě jsem se třeba nezmínil o Shaynu Wardovi. Ten podle mě přesně dokresluje tu situaci, která by mohla nastat. Nezajímavej, bezkrevnej zpěvák, nepředvedl vůbec nic. To by byla asi naše ostuda.
    ...myslím, že by Jandovi neuškodilo podívat se jak Shayne zpíval v jejich X-faktoru, pak by možná neměl takovýhle blbý kecy...
  • Shayne

    no jo to je ten nas Shayne je uplně boži a nejvícc na světě ho milunkám sice se mi ze začatku moc nrelíbil ale je to supaer synek a ta *14* božkjá tvář *4* *4* a ten usměn ten nemáchybu *14* *14* *14*
  • Re: cd

    jj jmenuje se Brethless !!! jsou na něm best písničky *3* *15* *1*
  • Re: ...

    JJ,to máš pravdu,je váážně!!!Nejkrásnější chlap kterého jsem kdy viděla,škoda že nejsem starší a nebydlím tak kde on.Ale etě by to chtělo abych uměla lépe Anglicky *1* Já ho tak žeru *14* *14* *14* *14*
  • cd

    posimvas to jeho novy cedo se menuje breathless????)bo jak se to pisa newím(asi jo zejo???prosim odepisnete *3* *4* *3* *14* *14* *14*
  • Shayne

    Holky,určitě trapný nejste.Já na kluky nejsem,ale tenhle se mi fakt líbí,jak vypadá a jak spívá,takže se vám nedivím,že se vám moc líbí.
  • Re: nooo

    If that's okay with you.*5*
  • Shayne Ward

    Shayne Ward is my love!!!!!!! *14*
  • Re: Shayne

    Sice se mi to taky zdálo ale přišla jsem na to že Shayne je daleko hezčí a má krapet jinej hlas kterej jde rozeznat od Justina... *3* *1* *14* ...I LOVE Shayne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit