Přejít na výpis diskuzí

Stefano Benni

OSOBNOST 31.12.2006 
171 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • headhunter.mp

    headhunter.mp oficiálně největší dement světa a nejhnusnější držtka, čeknětě toho teplýho vola tady, von je fakticky všude strašný pako....

    http://www.youtube.com/ user/HeadhunterBall

    a nebo na lidech

    profil.lide.cz/Headhunter .mp/profil /

    musíte vidět se vůbec nestydí jaký je GAY *1* *1* *1* *1* *5*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *1*
  • novia

    Re: Jsi nej!!

    ne ! prosim ! *15*
  • kikinato

    Jsi nej!!

    Jsi nejlepšíí Chtěla jsem se zeptat jestli se vrátíš do ulice děkuji za odpověd! *7*
  • ..

    ŠTĚPÁNE NEVÍM JAK MÁŠ MOC RÁD KRISTUŠKU ALE ROZHODNĚ JÁ JI MILUJI VÍC NEŽ TY
  • ..

    ŠTĚPÁNE TY PRASÁKU NECHÁŠ KRISTÝNKU L NA POKOJI ..
  • kikinato

    kristyna

    3tepan je good herec je krasnej a ma hezkou pritelkyni kristynku z camebacku ..ivanku hodi se k sobe a jsou spolu stastni preju vse nej do vstahu *3*
  • lufinqusik

    :)

    ou .. ahojík .. ako tebe sem viděla včera..:D v Kladně upe..:D dík za podpis..:Dupe ty si jasnej upe krásnej mám tě ráda..:-**ještě že sem na tenn školní výlet jela do toho divadla..:D středočeskýho..:D *14*
  • jjannissekk

    Všechno nej..

    Přeju Ti všechno nejlepší,krasavče.. *14* *15*
  • VŠEE NEEEJ

    Ahojky :) Chci ti popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody *4* *14* *14* prosstě všechno nnnnnnnejjjj *14* pořádně to oslav! papa
  • michalka1994

    Vše nej!!

    Všechno nejlepší k narozeninám a hodně zdaví!!!!!! Přeje Míša *1*
  • domka

    Štěpánek

    roste do krásy...jak jinak Štěpánek je nadherný... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jojo škoda, že už není v Ulici.
  • angelika.

    Štěpánek

    Strašně krásnej. *14* *14* *14* Jenom škoda,že už Štěpán neni v Ulici. *9* Aspoň mi tam zůstal Roman Vojtek. *1*
  • Pivo!

    čauky,tebe se teď dopátrat je nemožný!!!Jsem po dlouhých letech zase v Praze... pokud čteš takovéhle sra*** tak mi napiš!Skáknem na pivo :) Honza Hájek
  • Re: BENONI

    *3*
  • šerm ,-)

    Tak jsem zvědavá, zda se znovu setkáme na nějáké hodině šermu u Lar. nebo na vystoupení :) P.S, ať se ti vede :)
  • scene-girl

    lowuju tě

    Ahojky Štepanku jak pak se vede a co delas??Jsi sQelej a ja te lowuju mohl by ses mi ozvat na muj e-mail barasekyra@seznam.cz *3* *14*
  • scene-girl

    lowuju tě

    Ahojky Štěpáne jak pak se vede?? strasne moc te lowuju jsi sQelej!!mohl by ses mi ozvyt na muj mail barasekyra@seznam.cz *3*
  • aa

    Hrál jsi v Lakomec v Kutné Hoře *3* *1* *1* *5* *4* *3*
  • BENONI

    Chci se zeptat na původ Vašeho příjmení. Máte předky z Rumunska? Můj otec byl Rumun a jmenoval se Benoni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit