Přejít na výpis diskuzí

Suzi Quatro

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suzi v CR

    odpoved pre mery3.tak napr.ja som bola na koncerty aj v Ostrave aj v Kunoviciach.oba koncerty boli-da sa povedat vypredane.hala Sareza v Ostrave je velka,ale v Kunoviciach mala.tam ludia este tesne pred koncertom zhanali listky,ale uz nemali ziadnu sancu.stala som uplne vpredu-pod podiom, na oboch konertoch.atmosfera bola vynikajuca,Suzi stale dokaze spravne vyburcovat obecenstvo...len skoda,ze sa nepredavali napr.tricka...urcite by sa fanusikovia potesili a mali by pamiatku na koncerty./inak toto je moj 3 koncert Suzi v tomto roku,bola som aj v Plzni este v lete/.
  • mery3

    Koncert-suzi

    Aká bola Suzi Quatro? bol ste neikto na jej koncerte v čechách-napíšte...
    • Re: Koncert-suzi

      Ahoj, byl jsem v Kunovicích a koncert neměl chybu! A to taky i díky tomu, že jsem se s ní před koncertem měl možnost soukromě setkat. Prostě něco, na co jsem čekal celých 35 let! Už zjišťuju, kde bude příště, v tomhle je prostě třeba pokračovat!!! *3*
  • koncert

    jede dnes někdo z olomouce na suzi quatro do ostravy? *3*
  • koncert

    na suzi se moc těším, je to supr muzikantka. *3*
  • Predám vstupenky

    Predám 2 vstupenky na koncert suzi quatro, ktorý sa koná v ostrave 30.10. o 19.30,možnosť zaslania na dobierku. Cena: 15 eur/1 vstupenka. Slovensko - Žilina.
  • odpoved pre chata0077

    odpoved pre chata0077.zial,Suzi Quatro uz v Plzni bola 1.8.2009.na festivale Czech rock block-Plasy.teraz bude koncertovat:28.10.Cheb,29.10.Pardub ice, potom 30.10.Ostrava,31.10.Kunovice.
  • cream dream

    odkaz pre tomas6613,no to si asi hladal tak ako aj ja-po celom nete, po vsetkych strankach...piesen existuje,len nie su na nu slova-bohuzial.ja tak zase hladam piesen FLASH-zlozil ju pre Suzi Quatro skladatel Karel Svoboda /spievala ju v ceskej verzii Gabina Partysova/.bohuzial,tato piesen nie je na ziadnom CD.piesen mala byt zlozena pre nejaky film.aj tak ti prajem vela stastia pri hladani... *7*
    • Re: cream dream

      aj ja som túto pesničku Flasch hladala,je zo serialu FLASCH-FOTOREPORTER tak sa volal film do ktorého naspievala Suzi túto pesničku...škoda že nikde nie je ...ak ju niekto nájde ,dajte vediet..dakujem..
  • cream dream

    ahoj.potreboval bych text k pisnicce cream dream.tak prosim, pokud ho nekdo mate, tak se ozvete je to bonusovy track z alba "if knew suzi", ktere bylo pravdepodobne vydano vickrat. diky moc
  • koncert Suzi Quatro v Ostravě

    Zdravim vsechny fanousky, koncert SUZI v Ostrave bude 30.10.2009 od 19:30, predkapela TURBO. Predprodej je uz zahajen v Ticketstream, Ticketpro, Ticketportal.
    www.musicvision.cz
    • chata0077

      Re: koncert Suzi Quatro v Ostravě

      A kdy bude v Plzni? *7*
  • koncert suzi

    ahoj suzi q.,ak mas teda moznost,napis mi na tuto adresu.alebo napis sem,alebo na ofic.str.pred chvilou som pozerala na tie str.kde je pisane o tom festivale v plzni aj o koncerte-pardubice,ostrava,nie je tam nic pisane o tom,ze by sa nemal uskutocnit.ak vies nieco,daj vediet.diky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit