Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A arogantní
  • milá heptičko, už se moc těším na jejich svatbičku, určitě v sobotku dorazím ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* DÍKY MOC ZA ZPRÁVIČKU ♥♥♥♥ ZBOŽŇUJU TĚ, MOJE ZLATÍČKO HEPTIČKO ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* PUSINKU :***
  • MÁM NOVINKU!!! *14* *14* Včera jsem mluvila s Táňou a ona mi řekla, že v sobotu (to jako zejtra) budou mít s Vojtou tajnou svatbu!!! *6* Ale slíbila jsem jí, že to nikomu neřeknu!!! Tak to nikomu neříkejte, JO? *3* *3* *15* *1* *2* *5* *6* Díky *3* Vaše HEPTA *12*
  • MILÁ TATIANO!
    Přeji Vám všechno nejlepší k Vaším narozeninám !!!Moc Vám přeji samé úspěšné dny do budoucna !!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ano,naprosto souhlasím...Bláznivý Petříček nemá chybu *3*
  • Táňa je nejlepší herečka ze všech, včera jsem viděla představení Bláznivý Petříček a nemělo chybu, skvělá improvizace, je Úžasná!!!!!!!!!!!!
  • Kolik ti je roků, že píšeš takový kraviny?
  • ach!! je to vážně pravdu??? to si děláš srandu!!! tatiana je těhotná s někým jiným a s dykem se rozešli!!!??? tak to je teda skandál!!! *6* *6* *6*
  • včera jsem s tatianou volhelmovou byla na večeři a ona mi řekla, že se s vojtou dykem rozešli, protože je těhotná s někým jiným!!! to je skandál!!! *16* *16* *16*
  • Sprostý komenty taky nemám ráda.
  • Tak každopádně nikdo z nás s nimi nežil a nemůže vědět jak to vše bylo...Ale nevidím sebemenší důvod proč by ji tu někteří jedinci měli nadávat,že je ku...,děv.. !!
  • proč pořád leze do partičky, vždycky to zkazí :(
  • Ahoj tano prave jsem koukal na vratne lahvea musim rict ze jsi velice krasna zena opra du jsi kocka jestli chces najdi si me na facebuku....posilam pusina a fakt super zenska
  • Některý komenty jsou k smíchu to máš pravdu, štěstí přeju každýmu, ale hlavně přeju tomu jejímu manželovi, aby se z toho dostal, a že jim něco závidíme, tak to opravdu nevím co - nechtěla bych bejt v kůži ani jednoho - manžela, Vilhelmové a ani Dyka.
  • Proboha lidi, proberte se ...Co to tu píšete??Je mi Vás i tak trochu líto,že nemáte jinou činnost než se do někoho takovýmto způsobem navážet..Já osobně mám Tatianu i Vojtu moc ráda a přeju jim to... *3* Stejně je to jen ZÁVIST!!!! *7*
  • to je pravda, akorát nadělají zbytečnou paseku, je to úplně na nic! líp by udělali, kdyby vilhelmová zůstala s čechákem a dyk sám nebo s nějakou mladší holkou!! *2* *15* *3*
  • to je pravda, souhlasím! Vilhelmová je opravdu katastrofa a to, co teď má, si přivedla sama!!
  • taky si myslím, jeho nová přítelkyně je opravdu lepší než Vilhelmová a aspoň ho nepodvádí a neztrapňuje!!!
  • a taky daleko hezčích a rozumnějších hereček
  • Jo, to je pravda, alespoň už na tu hrůzu, kterou mu připravili Dyk s Vilhelmovou není sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit