Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona totiž žádné svědomí nemá!!!!
  • Ono se ji to jednou v životě vrátí, to co udělala je zlé.
    Až budou její děti větší tak jí to vyčtou.
  • Dejte už Táně konečně všichni pokoj a nechte ji žít podle jejich představ a svědomí. Je plnoletá a má právo rozhodnout se sama.O děti se vzorně stará.Nikdo nemá právo kritizovat její rozhodnutí a soukromý život. Jako herečka je vynikající , tak se soustřeďte na její umělecký potenciál a soukromí vynechte.
  • Je hrozné, když žena rozbije rodinu a ještě se ukazuje na veřejnosti se svým milencem jak kdyby se nic nedělo.
  • Nevíte někdo,jak se jmenoval film,kde hrála hydru nebo koho a byl tam mladší kluk s holkou japonkou?
  • Re: nej

    Nasrat!!!!!!!!!!!!!
  • Re: dotaz

    Grandhotel ....ps:nz..
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ TATIANO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    JIŘÍ
    *3* *15* *4* *14* *4* *15* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *3* *3* *3*
  • natush

    narozky

    vše nééééjjj! *4* *4*
  • narodeniny

    Tana je velmi mila,sympaticka herecka a prajem jej vsetko najlepsie k nerodeninam...
  • přání

    Milá Táňo
    Přání k Tvým narozeninám všechno
    nejlepší!!!
    *4* *4* *4* *4*
  • elfinka007

    Re: Re: Budu upřímná

    já taky souhlasím, Táňa si zaslouží bejt slavná protože hraje naprosto výborně!není jako některé celebrity které nic nedokázaly a přěsto jsou slavné! přijde mi moc milá a sympatická a Táňo, dodatečně všechno nej k narozkám, si výborná a jen tak dál!a moc hezky si tančila ve stardance, měla si vyhrát,už proto, že jsi byla těhotná a i přesto si v té soutěži pokračovala... *4*
  • Re: tatiana

    Tatiana je nejlepší a né že je lepší někdo jinej. *13* *5*
  • všechno nejjjjjj

    Ahoj Tatiano *3* chci Ti popřát k dnešním narozenimám všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů, odpočinku, pohody, radosti *3* *14* Měj se hezky. Fandím Ti. papa *4*
  • nej :_)

    prostě Tatiana Vilhelmová je ta nej herečka,která se objevuje na našech filmových plátnech či televizních obrazovkách.Výbotně hraje též s Annou Gaislerovou,Ivanem Trojanem a dalšími vynikajícími českými herci.Je sympatická,mladá,krásná a hlavně má talent.O tom jsme se mohli přesvědčit v televizním pořadu StarDance...aneb když hvězdy tančí,kde mimochodem už byla těhotná.je prostě nej .......viz. Operace Silver A,Medvídek,a samozřejmě v mnoha dalších filmech ( mimochodem v Operaci Silver A se mi moc líbila,i Klára Issová byla bezva
  • Re: Budu upřímná

    ano souhlasím,a ještě bych dodala s annou gaislerovou *4*
  • Re: Namyšlená

    ehm ehm
    sympatická se píše s tvrdým y *1*
  • kerm

    Namyšlená

    Byl jsem na jejim Vánočním bazaru v prosinci. Byla hrozně protivná a skoro se neusmívala. Není tedy zrovna moc simpatická. To Aňa Geislerová byla moc milá. *9*
  • tatiana

    tatianu mám celekm ráda...je to dobrá herečka....taky jí mám ráda ptz mi trochu připomíná millu jovovich...která je BEST!na světě...fakt na ní koukněte....hlavně v resident evil je nejlepšííí!!!!mám jí moooc ráda a je nejlepší na světě....ale tatiana celekm ujde...;-) *3* *3*
  • Re: Re: NOVÝ WEB O TATIANĚ VILHELMOVÉ

    Tak pěkného Valentýna, užijte si to.A nejen zítra!! JL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit