Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re:

    hmm... to seš ty *15* *15* *15*
  • Budu upřímná

    Takže budu upřímná...tato herečka je nejlepší česká herečka...:D:D
  • dotaz

    Ahoj všichni.Hrozně dlouho přemýšlím a pátrám,jak se jmenoval film,ve kterém hrála Tatiana,jak byla na večeři u svého přítele a jeho rodiny a měli na toaletě nastavené splachování s malým množstvím vody,aby ušetřili.No bohužel šla Tatiana na velkou potřebu a pak jí to nešlo spláchnout a nevěděla co s tím,tak vzala bobek do sáčku nebo novin a hodila z okna.Akorát to naneštěstí nebylo okno vedoucí na ulici,ale asi do nějakého špajzu té rodiny nebo co to bylo.M"že mi někdo moc prosím poradit?Předem moc děkuji.Kdyžtak mi napište na Pajinec@seznam.cz
  • Re: Tatiana

    Jsem stejného názoru. tato herečka je jedna z našich nejlepších, umí velmi naturalisticky zahrát jakékoliv role. Mááme ji velmi rádi a v soukromém životě ji přeji jenom radost, pohodu a zdraví.zdraví Ella
  • Re: Tatiana a Anja Geisler.

    Omlouvám se za chybu - správně, ať nereagují ..... Díky. *3*
  • Tatiana a Anja Geisler.

    Myslím,že kromě toho,že jsou obě velmi přitažlivé ženy,si je velmi vážím proto,co dělají v předvánočním období... Všiml si toho někdo ? Na stream.cz jsem poslouchal report. s Anj.Geisler. a některé věci jsem si uvědomil až on.line.
    Závistivci jejich úspěchů ať prosím až nereagují... *9* *9* *9* *9* *9*
  • Soukromé pasti

    moc se mi líbila v prvním díle Soukromých pastí v díle Něžný vetřelec, kdo neviděl tak vřele doporučuju se na ten díl podívat, je k dispozivi na http://archiv.nova.cz/
  • BEST of BEST!!!!!!

    Tatianu Vilhelmovou považujeme za nejlepší herečku, asi nejen v současné době, asi absolutně. Ona je úžasně přirozený talent, vše hraje s plným nasazením, velikou účastí a přitom je vždy úžasně lidská. Někdy máme pocit, že příběhy ve filmech nehraje, že je doslova žije. Tatiana Vilhelmová je nejlepší z nejlepších - prostě best of best!!!
  • alanw

    Tinka

    Je prostě nádherná.... *14*
  • Nejlepsi herecka

    Tana je pro me nejlepsi ceska herecka. Strasne moc mam rada vsechny filmi ve kterych hraje. V kazdem filmu hraje uplne odlisneho cloveka, ale pritom v kazdem se do role uplne vciti. Treba v serialu Josef a Ly a film Duse jako kaviar. Uplne odlisna povaha te role, ale ve vsem ji to uplne verim a ta role se mi k ni vzdycky hodi. Ma neuveritelny talent. Doopravdy uuuuuzasna herecka!!!! *3* *4*
  • blahoprani

    Zdravime celou vasi cerstve rozrostlou rodinu a moc gratulujeme k miminku. Přejeme hodne stesti a zdravi. Robin Soudek,Zdena,Honza a Ondrasek
  • Re: NOVÝ WEB O TATIANĚ VILHELMOVÉ

    Jsem o generaci starší, mohla bych být maminkou a spíše jeden čas jsem laškovala s myšlenkou ,že bych mohla být tchýní ..Všechno je jinak.Ale pořád se mi Táňa líbí, připomíná mi moje mladá léta, moje názory, nápady, chování.Líbí se mi její projevy na jevišti, ve filmech a snad i jinde. A taky že jsem rak,proto vím, jaká žena lunárního typu je stvoření je citlivé, proměnlivé a milující.
  • Skvělá herečka

    Táňa je úplně úžasná herečka. Velice se mi líbila ve filmu Chyťte dokdora. Je opravdu skvělá!!!! *3* *3*
  • Re:

    NAMYŠLENÁ HLOUPÁ OŠKLIVÁ NÁNA. *9* *9* *9* *9* *9*
  • Re:

    Na Aňu nemá ani náhodou . *9* *9* *9* *9*
  • Re: vv

    Domýšlivá a hloupá slepice.
  • Paní Táničko

    Omlouvám se za důvěrné oslovení. Čekáte miminko a tak jsem Vám chtěl popřát hodně štěstí a hodně krásných chvilek s ním. Sice nám budete chvilku chybět, ale třeba právě nosíte další filmovou hvězdu. Tak se "nám" o ni dobře starejte, aby naše děti měli komu psát vzkazy na této stránce.... *15*
  • Re: Sex appeal

    Souhlasím. Valenty bych se zastal.Je pohybově nesmírně talentovaný a je to bohém. Táňa byla nejlepší tanečnicí. Má v sobě něco, co provokuje a dráždí. Někoho to odpuzuje, někomu se to líbí. Patřím do druhé skupiny. Táňa je kočka, která se umí přitulit, stejně tak jako seknout drápkem. Je něžná, půvabná a má šarm. Asi proto hodně primitivů ji nemůže přijít na jméno. Drřím ji palce a rád ji uvidím v nějakém novém filmu.
  • Re: Re: neherečka

    Je zajímavé, že jsi fanoušek namyšlené a hloupé ženy.... že by komplex méněcennosti? Já myslím, že je svá - pro mne je příjemná, má jiskru, šarm a prostě umí. Umíš aspoň to, co ona?
  • Re: VZKAZ

    NAMYŠLENÁ POVÝŠENÁ PRIMITIVNÍ HUSA!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit