Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nám je také líto toho jejího manžela.
    Vilhelmová s ním pěkně zametla....!!!!!
    Snad se z toho časem oklepe a bude v pohodě.
    I když z rozvodu by nebyl v pohodě nikdo. *13* *9*
    • Už si za ní našel konečně slušnou náhradu, tato slečna se k němu hodí víc..
      • taky si myslím, jeho nová přítelkyně je opravdu lepší než Vilhelmová a aspoň ho nepodvádí a neztrapňuje!!!
        • Ahoj tano prave jsem koukal na vratne lahvea musim rict ze jsi velice krasna zena opra du jsi kocka jestli chces najdi si me na facebuku....posilam pusina a fakt super zenska
  • *13* *13* jo,jo vdaná ženská a mladej zajíček z toho je vždycky velkej požár nebo velká bouřka a odnesou to vždycky ti nevinní! *11*
    • to je pravda, akorát nadělají zbytečnou paseku, je to úplně na nic! líp by udělali, kdyby vilhelmová zůstala s čechákem a dyk sám nebo s nějakou mladší holkou!! *2* *15* *3*
  • tohle je moje nejoblíbenější česká herečka a podle mě je to také nejlepší čes.herečka *4*
  • Sex appeal

    Táňo, chci jenom napsat, že jste ve StarDance byla nejlepší ( i když vyhrál Valenta, kterého tam protlačila nějaká lobby - dneska už chce prý moderovat zprávy - ha,ha) a poděkovat Vám za požitek při sledování Vašich tanečních kreací, opravdu to bylo famózní a měla jste největší sex appeal ze všech! To, že jste dobrá herečka jistě mnohokrát ještě prokážete v nových českých filmech, inscenacích i na divadle. Líbí se mi i Vaše názory a přeji Vám mnoho štěstí ve Vašem osobním životě!
    • Re: Sex appeal

      Souhlasím. Valenty bych se zastal.Je pohybově nesmírně talentovaný a je to bohém. Táňa byla nejlepší tanečnicí. Má v sobě něco, co provokuje a dráždí. Někoho to odpuzuje, někomu se to líbí. Patřím do druhé skupiny. Táňa je kočka, která se umí přitulit, stejně tak jako seknout drápkem. Je něžná, půvabná a má šarm. Asi proto hodně primitivů ji nemůže přijít na jméno. Drřím ji palce a rád ji uvidím v nějakém novém filmu.
  • Ono se ji to jednou v životě vrátí, to co udělala je zlé.
    Až budou její děti větší tak jí to vyčtou.
  • přání

    Milá Táňo
    Přání k Tvým narozeninám všechno
    nejlepší!!!
    *4* *4* *4* *4*
  • Ona totiž žádné svědomí nemá!!!!
  • Neznám teď nikoho jiného, kdo by v českém rybníčku vzbuzoval tak negativní emoce.
  • tady už bylo řečeno vše!!! k tomu není co dodat :)
    • Re:

      Na Aňu nemá ani náhodou . *9* *9* *9* *9*
  • Valenta

    Táňo, díky za hezký rozhovor s Vámi dnes v MF Dnes. Bohužel se v jedné věci asi pletete- Valenta byl komerčně protlačenej- viz. nabídky, které nyní dostává do televize, on je totiž "olympijskej vítěz" , který měl jednou štěstí a něco mu vyšlo, nicméně až do smrti z toho budě težit, protože je z toho důvodu zajímavej pro reklamu.
    ASI TAK. Vy jste ale lepší tanečnice a určitě i člověk. Přeji krásné zdravé druhé mimčo.
    Asi se stanu Vaši fanynkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit