Přejít na výpis diskuzí

Taťána Míková

OSOBNOST 14.6.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Taťána Míková je jedna z mála slušných lidí, co se objevují na tel. obrazovkách. Takto si představuju slušného a vzdělaného člověka.
  • Máte pravdu- je profesionál k tomu moc krásná, ale chtělo by to zajít k holiči a podstatně zkrátit. Třeba mikádo s vystříhaným krkem.
    Láďa
  • Právě jsem se díval( 18.6. 2013 18:55 )na Vaši předpověď počasí na ČT1. Myslím, že jste zcela ( připadlo mi, že úmyslně )přehlédla nebo zatajila radarová data ČHMÚ, týkající se bouřek nad našim územím. Ta totiž ukazují naprosto něco jiného než co jste prezentovala v ČT. Je to od Vás neprofesionální, když to řeknu hodně kulantně. Pokud informace, které máte poskytovat takto "filtrujete", je to docela trapné a do budoucna se stáváte nedůvěryhodnou.

    Zdravím Vás
    RNDr. Miroslav Simerský
    • Přesně - zatajují chemickotechnické úpravy počasí...
  • Opravdu jsem zklamán proč si děláte z lidí, které postihly povodně
    srandu o dne 4.6.2013 ve 20.15 na čt uvádíte, že řeky zůstaváji hluboko ve svých korytech což je naprostá hovadina a zřejmě jste špatně informována což je děs a sprostota lidem které voda vyplavila. Píšu samozřejmě vašemu nadřízenému, aby sjednal okamžitě nápravu popřípadě vás vyměnil z pořadu předpovědí.Štros Kladno
    mail je pro paní Míkovou z počasí
  • Taťáno, pouč se:
    http://orgo-net.blogspot.cz/2013/04/casova-primka-modifikaci-pocasi.html
    Nebo děláš ... *14*
  • shdgfageigawtuh *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Víte,o počasí se baví pravděpodobně čím dál tím více lidí.Rád bych zkusil zapojit do diskuse i pojmy,které se tak často nepoužívají,ale mně se zdají velmi zajímavé.Nerad bych vynechal všechny romantické pohledy na klimatické jevy,jako jsou blesky,vítr,déšť,teplé nejen letní večery,kdy i procházka rušným městem získá jinou hodnotu,ale na eseje zde není tolik místa.Víte přemýšlím v poslední době dost často o tom,že příroda,zvlášť v posledních letech zapojuje mechanismy,které jí pomůžou najít ztracenou rovnováhu,která se projevuje tím,čemu se říká globální oteplení.Budu raději pokračovat formou otázek,na které bych opravdu docela rád získal odpověď.Mýlím se,když řeknu,že nebylo v minulosti příliš mnoho roků,kdy listy stromů a keřů opadávaly tak pozdě jako letos v roce 2012?Existuje odpověď na otázku:"Kolik metrů kubických zemního plynu,kapalných paliv nebo fosilních paliv se při takovém nástupu podzimu spotřebuje méně? Mám na mysli to ,že ušetřím-li pozdějším přitápěním např.100 m kubických CH4,nespotřebuju ze vzduchu 200 m3 O2,nevypustím 100 m3 CO2 a 200 m3 H2O.Existuje odpověď na otázku, kolik dokáže vyrobit středně velký strom (řekněme 15m vysoký)kyslíku? Spalování je také otázkou tepla,které se dříve nebo později vysálá do ovzduší,i když je použito pro zpříjemnění pobytu v bytech,kancelářích,či výrobních halách a po té může být distribuováno po Zemi např.vodní párou,které vzniká více než CO2,nedá se rozložit chlorofilem a má daleko větší tepelnou kapacitu než O2.Neexistuje program,který by dokázal simulovat situace nastávající v atmosféře spálením jednotky plynného,kapalného nebo fosilního paliva?Abych pravdu řekl,zajímalo by mě nejvíce statistické vyhodnocení vztažené např. na pás mezi obratníkem Raka a Severním polárním kruhem.Rád bych položil ještě jednu otázku a to,zda zvyšování hladiny světových oceánů a potažmo tím i moří nesouvisí právě s produkcí vodních par např.nepřetržitým spalováním odpadních produktů při těžbě ropy,leteckých benzínů,kde je dleko větší možnost pro kyslík navázat se na vodík,než uhlík,pohonných hmot při dopravě a přepravě po zemi. Není vodní pára daleko větší zátěží než zmíněný CO2?Ona totiž patří mezi tříatomové plyny a má na rozdíl od plynů dvouatomových schopnost přemněňovat sluneční záření na teplo dříve než dopadne na zem.Nevím,zda se klimatologové zabývají i těmito otázkami náležející-mi spíše tepelné technice než klimatologii,ale řekl bych,že jakási vazba by tady mohla být.Děkuji za pozornost a možná někdy na shledanou.
  • Taťána je opravdu krásná dáma
    • Kolik máš dioptrií Milane? *8* *15*
  • Taťana je opravdu moc krásná
    • Herečka je to dokonalá. Přesně ví, co haarpy vytvořili, jak nám to sprejujou nad hlavama, třeba včera, když mělo svítit slunce, lítali křížem krážem, až z toho byla zas ta hnusná deka. Jakmyle se protrhlo nebe, už tam zas byli a sprejařili ostošest a pustili přízemní technickej ledovej vítr. Máme na to speciální měřáky, které dokáží zaznamenat, který vysílač to dělá. Dnes se to zas ukázkově zatahlo po přeletu čoudícího letadla. Míková je expert na šíření upravených klamavých zpráv. Říká se tomu píár agentur. *16*
  • není těhotná?
    • Asi ne. Neska se producírovala v nějakým kombiné a na těhotenství to nevypadalo. Spíč ten přednes byl ubohej, vypadá jako totální lajk, který nezná ani zbla, jak a čím se dnes dělá počasí. I já jsem si celý den dělal počasí po svém, aŤ se usprejovali nebo uharpovali, bylo jim to houbec platné. *14*
    • ted jak je suverenni...co udela trochu silikonu se slepici...
    • Ehm, v jejím věku? To snad ani ne...
    • Ne, nečeká miminko, je tak vyžraná *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Taky se mi zdá, že má bříško...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit