Přejít na výpis diskuzí

Tereza Haklová

OSOBNOST 12.8.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terka.nemcikova.3
    Terko jste dobré a mám vás moc ráda a to co říkají ostatní není pravda *13* *14* *3*
  • Ahoj Tess mám tě moc a moc ráda.Seš moc hezká. *3* *3* *3*
  • Já naprosto miluju Tess!!! *14*
  • Tessie jseš moc hezká a dobrá zpěvačka!!!Jseš moc dobrá... *1*


    Lilianna Lala
    • "zpěvačka" *1* *2* *15* *1*
      dobrý vtip
  • ahoj. Si dobrá *4* *4* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *1* *1*
  • Ahoooj Asi si všichni myslíte že jsem Fejk,ale S holkama jsme se nudily tak si v dodávce vždycky čteme nějaké dotazy a otázky a chceme je napravit tak vám chci jenom napsat ať se nehádáte každý má svůj názor tak si kvůli nám nedělejte potíže a špatnou pověst,na FB máme officiálFB tak pište tam........A ještě prosím ale moc vás prosím Nedělejte že jste já pjosím:)) Pááá Tessie ")) |)
    • Tahle Terka je pravá!!ukázala se mi do webky....
  • Terezka je fakt supééér zpěvačka i jako puberťačka:))jsteb všechny 5Andálci:)!!
  • Ahoj,
    všichni se mýlíte!5Angels jsou úžasné a ti kdo je poslouchají jsou určitě moc super holky!Jsou COOL prostě úžasné!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Já je miluji!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • prosimtě kolik je ti let?? pět?
  • ahoj terko mili se mi tvuj meno a hlas mislim si že seš pěkna taki ale maš pěkne oči a chtěla bi sem se s tebou seznamit *1*
  • vždyt to jsou hrozný krávy!!!!!!!!!!!souhlasím s tebou M.
    jo a hlavně,že na té druhá tapetě má napsaný,že nesnáší růžovou a přitom ji má na sobě! *1* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit