Přejít na výpis diskuzí

Tereza Haklová

OSOBNOST 12.8.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terka

    Terka je náhodou hezká A KDO ŘÍKAL ŽE JE HNUSNÁ TEN JE HNUSNEJ SÁM MAGOŘI JSTE VŠICHNI TERKA JE VÝBORNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁ TERKO DO TOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOO *3* *3* *13* *16* *8* *4*JE TO PRAVEJ ANDĚL *4*
    • terka.nemcikova.3
      Opravdu jeto pravda *3*
    • Re: terka1

      má pravdu
      • Re: Re: terka1

        jo opravdu má *14*
  • je skvela

    solidne zpiva a uzasne tancuje-proste je uzasna
  • Co na nich vidíte? Jsou to jenom namyšlený p..e! A poslouchaj je jenom ubožačky...
  • terezko jsi nej z 5angels.mám tě moc ráda. *14*
  • super

    Terko-obdivuju te a strasne ti fandim.myslim,ze jsi nejlepsi tanecnice
  • wauworld

    ta profilová fotka...

    ...vypadá na ní tak na 30 let !§
  • miluju 5angels *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a nejvíc mám ráda tebe tess *14* *14* *14*
  • Teď koukám, že veřejnost může příspěvek hodnotit, tak začněte posílat pluska, protože za Terku ručím (je fakt prima, znám ji léta) a za slávu svého taťky nemůže (tak to prostě je). Jsou prima i se ségrou K... - na kterou se ptá skrytá identita 18.9.2011
    • Ahoj strejdo Rudy ... co si pil před tím než si sem začal psát .. ? Ty víš nejlíp jaké to je sám si se celá léta snažil být jako můj táta ale dnes již víš že nikdo druhý na celém světě nemůže být stejně dobrý jako můj taťka *3*
      • Čauky Terko, na tvých 11 docela hezká odpověď. Pil jsem tramín červený, Znovín, viniční trať Frédy, dobrý model. Jenom ti chci vysvětlit, že já nechtěl být jako taťka, protože se s Tondou známe od základky a jsem o5 let starší. Byl jsem to já a mnoho našich přátel, kteří jsme ho léčili z puberty ,učili ho pít kultivovaně, přistavovali mu po nocích k posteli kyblík na táborech a postupem času z něj vytvořili takového taťku, na něhož nyní můžeme být ty, já i celá parta ze Strašnic a Lukavce pyšní. Přeju Ti (Vám) hodně úspěchů v projektu 5angels i v osobním životě a moc Vám držím palce. *4*
      • Čauky Terko, na tvých 11 docela hezká odpověď. Pil jsem tramín červený, Znovín, viniční trať Frédy, dobrý model. Jenom ti chci vysvětlit, že já nechtěl být jako taťka, protože se s Tondou známe od základky a jsem o5 let starší. Byl jsem to já a mnoho našich přátel, kteří jsme ho léčili z puberty ,učili ho pít kultivovaně, přistavovali mu po nocích k posteli kyblík na táborech a postupem času z něj vytvořili takového taťku, na něhož nyní můžeme být ty, já i celá parta ze Strašnic a Lukavce pyšná. Přeju Ti (Vám) hodně úspěchů v projektu 5angels i v osobním životě a moc Vám držím palce. *4*
  • Ahoj

    Terezko jsi moooc hodná a hezká *4*
  • 5421

    no jasně umí zpívat a tancovat *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit