Přejít na výpis diskuzí

Tereza Haklová

OSOBNOST 12.8.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celisovasara
    Ahoj Tery jsi úžasné papa *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj, když jsem vás poprvé vydělat vaše stránky tak, jsem se divila že máte ve skupině jméno Tereza, a dokonce jsem se divila, a než sem dneska zisstila že Terce říkáte Tess, a než jsem to zistila tak mi ve škole začali říkat Tesco a pak sem přemýšlela a přemýšlela a pak to vymyslím, a ve škole jím říkám místo Tesco mi prosím říkejte Tess.
  • je nejlepsi
  • Slečna vypadá dobře a bude vypadat ještě líp,držím palce a přeju hodně štěstí :-)
  • lucy_m

    DEJTE HLAS 5ANGELS!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels dejte hlas 5angels a nenechejte Diamond Cats vyhrát!!!
    • Re: DEJTE HLAS 5ANGELS!

      dc uz prohrali,vzdyt nikde nevystupujou.budou koncit
      • Re: Re: DEJTE HLAS 5ANGELS!

        vsak 5Angels jsou super diamond cats jsou blbe ani neumi vystupovat a nedavaji ruky na koncerty ani nebudou mit muzikal jak 5angels jsou na nic *5* 5Angels jsou super *14*
  • vera145

    terezka

    TERKA JE NÁHODO SKVĚLÁ HOLKA BYLA JSEM S NÍ NA TÁBOŘE JSME NEJLEPŠÍ KÁMOŠKY *3* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • vera145

    terezka

    TERKA JE NÁHODO SKVĚLÁ HOLKA BYLA JSEM S NÍ NA TÁBOŘE JSME NEJLEPŠÍ KÁMOŠKY *3* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: terezka

      A kdo ti to má sníst jako ?? *5* *5*
    • Re: terezka

      ne moje nejky kamaradka je aneta brezinova ahooj terka z 5angels
    • Re: terezka

      jo mas pravdu.je nej ze vsech
      • Re: Re: terezka

        jo mas pravdu,mertl udelal dobre,ze ji vzal do 5angels.nikoho lepsiho najit nemohl a kdyby tam nechal ty predtim,tak uz spivaj jenom na skolnich besidkach
  • vždyt to jsou hrozný krávy!!!!!!!!!!!souhlasím s tebou M.
    jo a hlavně,že na té druhá tapetě má napsaný,že nesnáší růžovou a přitom ji má na sobě! *1* *10*
  • terka.nemcikova.3
    Terko jste dobré a mám vás moc ráda a to co říkají ostatní není pravda *13* *14* *3*
  • terka.nemcikova.3
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit