Přejít na výpis diskuzí

Terezie Kašparovská

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terko, sluší ti všechno,ale ten vystříhaný krk je to nejlepší co jsi měla. nenechávej si ho zarůst.Zajdi k holiči a nech pracovat strojek do vytracena.
  • Já teda nevím jaká je Terezie moderátorka (nesleduju), ale za matku bych ji rozhodně nechtěla. Zrovna jsem měla možnost ji sledovat v jejím rodném městě, jak učila dceru jezdit na kole a to byl teda zážitek. Holčička se bála rozjet, plakala, matka křičela, vyhrožovala, padla i nějaká ta rána a to všechno trvalo víc než hodinu. Hamba. Mrcha je slabé slovo. Něco podobného jsem v životě neviděla. Kolemjdoucí sousedé se zastavovali a snažili se zmírnit situaci. Případ málem na sociálku. Nepřeháním. Kéž by si tohle přečetl někdo z jejího okolí a vrátil jí to rovným dílem, protože ta holčička je na to ještě malá. *9*
  • Blahopřání

    Milá Terezie, srdečné blahopřání k narozeninám. Krásně si to užijte mezi lidmi, které máte ráda a oni Vás.
  • pro nas fandy

    vice informaci o Terezii zde - www.tereziekasparovska.cz
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ TEREZIE !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!! JIŘÍ
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *5*
  • Re: Re: Re: ... a jsem její muž!

    Byl jsem v Praze mnohokrát a musím konstatovat, že buranů a vidláků jsem tam potkal víc než v Brumově.
  • Re: Re: ... a jsem její muž!

    Brumov je sice takový zapadákov ale lepší než Praha a celé Čechy
  • Re: ... a jsem její muž!

    terezie se strašně snaží, ale toho vidláctví se nezbaví.(ať žije brumov). a navíc působí jak taková zralá nejméně 40 ženská bez sebemenšího sexapelu. a liborek byl trapný odjakživa -"(... a jsem její muž!)" - pomoooooc *10*
  • Půvabná žena

    Moc se přimlouvám k předešlému účesu.Byl
    atraktivní a dělal vás mladší.V reklamním šotu,kde vám slušel radostný úsměv vás zvýraznila červená šála.Snad se mně podaří pozvat vás jednou na kávu.
    Váš obdivovatel Karel Guth
  • terezie

    A ja znam jeji sestricku...tedka uz i Emicku a jejiho muze,hec pec:-)
  • ... a jsem její muž!

    jupíí jou!
  • A moje kámoška ... :)
  • terezie

    a ja pracuju s jejim muzem, hec! *1*
  • terezie

    je to moje teta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit