Přejít na výpis diskuzí

Terezie Kašparovská

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terezka je jedna z nejpůvabnějších žen současné televize.Její bujná ňadra, která jsou v poslední době konečně k shlédnutí to podtrhují.Medový hlas, oči ústa, no prostě kráska jak se patří.Sleduji zprávy jen kvůli ní. *14* *14* *14*
    • Paní Kašparovská má prsa chirurgicky upravená, zvětšená. Plastická chirurgie je na ní vidět a i kdyby si dala 10 plastik stejně bude ošklivá, alespoň z mého pohledu. Vypadá staře na to, že má 35 let a oblečením se hodí spíše do baru a do televizního zpravodajství. Tomáš Hauptvogel by si zasloužil pěknější partnerku.
      Klára Doležalová to je kočka. Elegantně se obléká a jeji oblečení je hodno televizních zpráv.
      • Kdo k sobě úcty nemá,jinému ji nedá. Dle mého gusta je paní Kašparovská kočka. fandím.
      • ty jsi ale zamindrákovaná kača
    • Paní Kašparovská má prsa chirurgicky upravená, zvětšená. Plastická chirurgie je na ní vidět a i kdyby si dala 10 plastik stejně bude ošklivá, alespoň z mého pohledu. Vypadá staře na to, že má 35 let a oblečením se hodí spíše do baru a do televizního zpravodajství. Tomáš Hauptvogel by si zasloužil pěknější partnerku.
      Klára Doležalová to je kočka. Elegantně se obléká a jeji oblečení je hodno televizních zpráv. *3*
    • Hahahaha *1* *1* *1*
  • Mladá paní, jsem ve věku, kdy mne též trápili křeče převážně v noci vždy mne probudili ze spánku, nevěděla jsem co se děje, musela jsem si pomoci rukama abych zvedla postiženou nohu křečí a masírovala jsem ji a zvedala prsty k obličeji. Dostala jsem od kamarádky emailem BABSKÉ RADY a tam byl i recept na křeče v nohou, píšu Vám jej vyzkoušejte a uvidíte jak se Vám uleví. Tak tedy. Palec levé ruky s ukazováčkem stiskněte horní ret k nosu po dobu 10 vteřin pak uvolněte. Doufám, že Vám tento recept pomůže jako pomohl mně. Přeji mnoho úspěchu v terapii
  • Nezávisle na tom co tady kdokoliv napsal,já mám Terezii rád. Dívám se na PRIMA ZPRÁVY jen když to moderuje ona. Klidně jí věnujte více prostoru. Myslím že to nebude na škodu... Je jedna z mála osobností které mě zajímají...
  • Jsem dvorní fanoušek Terezie. Je vzrušující krásná žena..ty její obličejové grimasy, občasné zvednutí obočí, špulení rtů a podobně. Z videí z jejích zpráv,třeba i přefocuji- dělám nové fotky, které na netu nenajdete. Hledám další fanoušky na emailové dopisování. pepann66@centrum.cz
  • Ahoj nádherná Terez,fandím všemu,kde Tě máme možnost vidět a protože jsem chlap,tak Ti vyseknu poklonu,jak mocně jsi přitažlivá,nádherná a mocně sexy žena!Musí to být s Tebou kouzelný se milovat a dlouze se mazlit,vášnivě líbat celý Tvoje přesný tělo,přímo luxusní pusa a rty a a a ...Prostě krásná a kus!!!držím pěsti,ať se nám ukazuješ i odvážněji a v práci se Ti taky daří....Papa kvítečková Terez...Tvůj obdivovatel Fredy z Prahy *4*
  • Terezko velmi tě prosím o časté nošení dekoltů vršku z průhledné látky *14* *14* -asturbuji a -tříkm na tebe a představuji si jak můj -enis jezdí v nich a -áká a -tříká na tebe kočičko seš k --ukání *6* *6* *6* *14* *14* *14* *14* předem velmi děkuji.
  • Terezie Kašparovské to vždy sluší , ale krátké mikádo vzadu vystříhané bylo nejlepší.
  • Terko fandím ti a obdivuji , jsi moc krásná a příjemná žena. Přimlouvám se , jak je víše uvedeno ke krátkému účesu vzadu do vytracena.

    Pepa
    • I já bych řekl že mikádo vzadu vystříhané bylo supr.
      • V každém případě na krátko , třeba jako V. Erbová. Má na to supr tvar hlavy i obličej. Doporučuji zajit k holiči a opravdu ostříhat na krátko.
  • ona terezka je z pěkné rodinky. tchyně opustila děti. švagrová feťška a prostitutka a její bývalý manžel? neskutečná kreatura jdoucí přes mrtvoly. a terezie rozhoďnožka, která dá každýmu, komu cinkaj peníze. její iamge: typická tichá voda břehy mele. o charakteru mluvit nechci a jako matka opravdu na sociálku. kdo ji v brumově zná. ví.
    • Lili, Váš charakter napovídá, že jste pomlouvačná, užvaněná a hloupá drbna, která trpí stihomamem. O jaké tchýni to mluvíte, když žádnou nemá :-)) Vzpamatujte se děvče, Váš duševní stav dává tušit, že potřebujete akutní péči psychiatra. Pakliže už nějakého navštěvujte,urychleně si nechte změnit prášky nebo vyměňte doktora *8* P.S.: A nebuďte závistivá, některý holky už jsou krásné, vzdělané, zcestovalé, mají chytré děti tak jako paní Kašparovská a některé (které byly k ničemu) prostě musely zůstat v Brumově :-))))
      • jsem z Prahy. Kašparovskou znám osobně. A celou její bývalou rodinku manžela taky (Libora Kašparovského). Závistivá možná jsem, ale týhle paní není co závidět. Krásu vůbec ne. Nějak jsem asi nepostřehla, že by Kašparovská byla krásná nebo snad hezká ani vzhledově ani charakterově. K psychiatrovi netřeba. Vystudovala jsem klinickou psychologii. Takže aspoň elementárně dokáži posoudit povahu Kašparovské a svou taky. Je mi líto její dcery a všech lidí, kteří musí být v její blízkosti. Ale chápu, národ, který je schopný volit Zemana, jistě ocení nejen krásu, ale Kašparovskou jako takovou. Jinak v Brumově jsem byla jednou a stačilo. Jsou vesnice, vesničané a Brumov. Vesnice plná primitivů a neskutečných buranů.
        • Jste ještě prostější, než jsem předpokládala. A jestli jste vystudovala klinickou psychologii, tak potěš panbůh každého, kdo kolem vás projde. Předpokládám ale, že tu psychologii jste studovala jako pacient :-))
          • Jako pacient? Ne. Ale po zkušenostech... mnoho klientů by bylo dobrými psychology nebo psychiatry. Většina z nich jsou velmi senzitivní, empatičtí. Proto asi těžko zvládají tento svět. Klient nebo pacient (ať mně rozumíte) neznamená, že je blázen. Jen někdy nezvládá zátěžové situace, není sociopat...Ale myslím, že tato diskuze je o Kašparovské a ne o mně. Nebo se mýlím? Jestli mě chcete analyzovat dál...
            *3*
            • Ne, tato diskuse už není o paní Kašparovské, tato diskuse je o Vás a o Vaší zlé povaze. O závistlivé hloupé ženské, která se prezentuje jako drbna. Smím prosím vědět, co jste chtěla sdělit světu těmi žvásty o ex tchýni, ex manželovi a ex švagrové? Koho to mělo obohatit a koho to mělo očernit? Být paní Kašparovskou, podám na Vás trestní oznámení za pomluvuk kdy se zmiňujete, že je špatnou matkou. Styďtě se, náno. Možná by to chtělo, abyste nám ukázala svoji tvář, ať máme měřítko srovnatelnosti a taky své příjmení, abychom mohli prolustrovat Vaši širokou rodinu ;-)Ale na to nemáte dost odvahy, že?
  • Anonymní Jiřino, a co takhle ukázat nám všem sama sebe? To abychom měli možnost srovnávání. Z Tvého příspěvku se dá prozatím stoprocentně vyčíst, že jsi pěkná jedubaba *1* Není Ti trapně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit