Přejít na výpis diskuzí

Timothy Dalton

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

    Ahooojky .. mám takovou prosbičku .. jestli by bylo možné DVD (Jane Eyre 1983) zaslat :-) Sháním to už dlouho ... a nic, nebo bez českého dabingu .. což taky není úplně marný, ale člověk nerozumí fakt všemu. Když tak prosím poslat na: Hedvika Mikešová, Klicperova 3208/12, 150 00 Praha 5 :-) Na dobírku, zaplatím. *3* *3* *3*
  • Scarlett

    Dobrý den, sháním seriál Scarlett s Timothy Daltonem a pokud možno s českým dabingem. Budu moc ráda, pokud mi ho někdo budete moci nabídnout. Díky
  • Re: Jana Eyrová

    DObrý den, když víte tyhle věci, tak se pokusím o zázrak: Nevíte náhodou, kde by se daly sehnat sitcomové seriály Plný dům a Cosby show, popřípadě (ale to už by byl zázraj) životopisný seriál Wagner (o známém německém skladateli), v hlavní roli Richard Burton, daboval ho ručím Luděk Munzar, ale nejsem si tím jist.
  • soliter

    Re: Re: Jana Eyrová

    Scarlett s Timothy Daltonem je na stažení v češtině na warforu.Mluví ji Hanka Maciuchová.Někdo měl ale horší audio stopu,zvuk není nic moc.Obraz je dobrý z originálního DVD. *4*
  • Re: Jana Eyrová

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste někdo sehnal všechny díly Scarlet s Timothym Daltonem? Nebo zda je nemáte doma na dvd v češtině?měla bych o ně také zájem.děkuji za odpověď
  • soliter

    Jana Eyrová

    5.7.dávají Janu Eyrovou na ČT2 z roku 1944 s Joan Fontainovou.Je to podle mého klasika.Dívejte se a pište své názory na toto zpracování. *14*
  • Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

    Omlouvám se, měla jsem na mysli seriál z r.2006. S titulky.
    Ten z roku 1983 mám nahraný z televize, na VHS, bohužel trochu horší obraz. Mohu to nechat přehrát na DVD, ale čistá kvalita to nebude!
  • Re: DVD Jane Eyre 1983

    Ellinko, možná jsi J.E.s titulky už sehnala, ale pokud ne, mohu ti seriál poslat na dvd. S titulky, samozřejmě.
    Dej mi prosím vědět, i pokud už seriál máš.

    Hezký večer, Iva
  • soliter

    Timothy

    Děkuji,ale J.Eyrovou již mám.Nahrála jsem si ji z Mininovy a dala jsem si k ní přes VSO ConvertXtoDVD titulky.Je to super čisté a hlavně celé.Od známých jsem se dozvěděla,že v české verzi,která byla uváděna v TV spoustu scén tehdejší cenzoři vystříhali.Vzpomínám na skvělý dabing Františka Němce,ale podmanivý a procítěný hlas Timothyho Daltona nenahradí ani náš skvělý dabing.Je fakt,že čeština umožnuje si film více v klidu vychutnat,ale někdy je originál příjemným překvapením.Hezký den všem kdo mají rádi Janu Eyrovou 1983. *5*
  • Re: PRO ELINKU

    Prosím, písněte mi svoji adresu na výše uvedený e-mail.
    *4*
  • soliter

    PRO ELINKU

    PROSÍM SNAŽNĚ O NAHRÁNÍ JANY EYROVÉ S TIMOTHY DALTONEM V ČEŠTINĚ.KONTAKT VÁM DÁM POKUD MI TO BUDETE MOCI NAHRÁT.PŘEDEM DĚKUJI. *4*
  • soliter

    edward

    PROSÍM SHÁNÍM ZOUFALE SERIÁL JANE EYRE 1983 S TIMOTHY DALTONEM,PROSÍM!MŮŽE BÝT ČESKY,SLOVENSKY I S TITULKY...SCARLET S T.DALTONEM BYCH TAKÉ UVÍTALA.DĚKUJI VŠEM KDO SE OZVE. *14*
  • Re: DVD Jane Eyre 1983

    Ahojky EllinkoD,MÓÓÓC prosím,pošlete mi,prosím,DVD "Jana Eyrová" s T.D. S cenou samozřejmě souhlasím. Věra Vršková,MŠ,Bratronice,27363 Děkuju a přeji hezký večer. Věra
  • Re: DVD Jane Eyre 1983

    Ahojky EllinkoD,MOC prosím,pošlete mi DVD "Jana Eyrová" s T.D.S cenou samozřejmě souhlasím.Díky moc a moc Věra Vršková,MŠ,Bratronice, 27363, Bratronice
  • jana eyrova

    Mne sa tiez paci serial Jana Eyrova. Ja som zo SLovenska a nemam moznost ho zohnat. Objavila som tuto stranku a bola som nou nadsena. Preto by som mala vazny záujem, o zaslanie DVD od ElinkyD.Dakujem
  • bomba seriál!!

    Takže ještě k té "Janě Eyrové",...seriál taky zoufale sháním, včera jsem se aspoň podívala na úryvky na youtube,...pochopitelně tam to bylo anglicky,ale stejně jsem brečela i u těchto úryvků. Ty dnešní seriály mají tak břitké dialogy, že podívat se na Timothyho - to je sen!!!
    Podobně mě dostala taky Scarlett anebo Ptáci v trní - pochopitelně v češtině rovněž nejde sehnat.
    takže jsem šťastná, že dnes mi zase svitla naděje.Hned píšu Ellince *3*
  • fablik.00

    Bond

    Hlavně to byl asi nejlepší James Bond
  • Re: DVD Jane Eyre 1983

    Vážená ElinkoD,
    i já bych Vás moc prosila,zdali by jste mi mohla poslat DVD Jane Eyre s Timothy Daltonem.Leta se tento úžasný film pokouším sehnat,ale marně,až nyní jsem na Vás čirou náhodou narazila a byla bych štastná jako blecha,kdyby jste si našla čas a poslala mi ho.S podmínkami samosřejmě s radostí souhlasím.Předem Vám moc a moc děkuji.
    Helena Fuňáková,Dolní Vilímeč 53,58856,Telč
  • Re: DVD Jane Eyre 1983

    Zdravím Vás, ani jsem nevěřila, že bude takřka nemožné při dnešních možnostech sehnat jeden jediný seriál. Snad už to nebude znít jako ohrané klišé, ale byla bych vám nesmírně vděčná,kdyby jste mi mohla poslat kopii. Dejte mi prosím vědět zda by to bylo možné. S pozdravem Kvapilová Jana
  • Re: Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

    Dobrý den, moje dcera je velký fanda spolu se mnou TD, take sháníme DVD Jane Eyre s TD v hlavní roli. Prosím , mohla byste nám také jednu verzi zaslat a poslat na dobírku? Má adresa: V. Švejdová Plzeňská 719, 347 01 Tachov
    Děkuji předem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit