Přejít na výpis diskuzí

Timothy Dalton

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jane Eyre 2006

    Huráááá, Jane Eyre mám i společně s českými titulky :o) Moc krásné zpracování - líbí se mi stejně jako verze z roku 1983 s T.Daltonem ... Toby Stephens je charizmatický a sexy ... což v téhle sérii dokazuje - mrkněte na youtube.
    Zdravím
  • Re: DVD Jane Eyre 1983

    Vážená paní, nebo slečno, myslíte, že bych Vás mohla taky poprosit o tot DVD?
    Janu Eyrovou mám moc ráda a Timothy Daltona taky, o jejich spojení slyším poprvé a moc by mě zajímalo. Kdybyste
    náhodou měla seznam svých filmů, třeba
    bych si drze objednala nějaké další. Třeba jsem viděla T.D. Na větrné hůrce
    v roli Heatcliffa, (a ve filmografii
    jsem ho nenašla!), mám ráda staré filmy.
    Děkuji za odpověď
    Hana Šindelářová
    Bělá pod Bezdězem
  • blog o Janě Eyrový

    Ségra narazila na tenhle blog když hledala něco do školy na referát. Je to blog o tom seriálu o kterým tady píšete tak se mrkněte - dobrej blog

    www.ellinky.blog.cz
  • Re: Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

    Dobrý večer, jsem moc ráda, že jste se ozvala. Souhlasím s Vašimi podmínkami, jen prosím, zda by jste DVD mohla nahrát na Verbatim ( mínus). Moje dvd mi jiné nebere. Má adresa: Lenka Dlouhá
    Pošta Lovosice 2
    Žižkova 922/ 28
    41002 Lovosice
    Děkuji. S pozdravem Lenka Dlouhá
    *3*
  • Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

    Dobrý večer. Omlouvám se, že jsem se neozývala tak dlouho, ale neměla jsem nějak čas zajít se podívat na internet, proto jsem na Váš příspěvek narazila až dnes. Pokud chcete, pošlu Vám nahraná DVD tak do konce týdne. Nahrávám na DVD Verbatim - jsou nejkvalitnější a "schroupe" je většinou každé divko.Cena za vypálení a za zaslání na dobírku je celkem 250,-- Kč, takže pokud máte zájem, písněte mi na e-mail, hned se ozvu. Krásný večer. Alena *3*
  • Re: DVD Jane Eyre 1983

    Dobrý den, jsem moc ráda, že nejsem sama, kdo má rád tento film. Moc Vás prosím, zda by to bylo jen trochu možné, mi tento film z T.D. zaslat domů v kvalitě jakou uvádíte. Moc bych si je přála. Ozvěte se prosím. Děkuji z pozdravem Lenka Dlouhá *3*
  • DVD Jane Eyre 1983

    Hezký večer. Tak teď jsem se snad po 10ti letech podívala na seriál Jana Eyrová s T.D. Kdysi jsem si ho nahrála na VHS když ho dávali v televizi a teď mi ho kamarádka přepálila na DVD. Není to sice 100 % kvalita, jak jsme zvyklí teď na nové filmy, ale snad kromě 2 míst, kde se obraz trošku !zahýbe! je to v pořádku a hlavně je to česky. Mám doma i DVD s poslední verzí s Ruth Wilson a Toby Stephensem (mjn, oba jsou také úžasní - vřele doporučuju ke shlédnutí), ale ta je v originále, takže stále sháním alespoň české titulky.
  • Re: Re: Jana Eyrová

    A maš ten serial s nim?Kde si ho sehnala *3*
  • Re: Jana Eyrová

    Ahoj, Lenko
    Také jsem schaněla film - seriál Jana Eyrová a sehnala jsem ho. Mám ho na DVD. Blanka
  • Jana Eyrová

    V novém "Protonu" vyšla kniha Jana Eyrová za 99,- kč a dále potom DVD za 249,- kč. Jen to není z Timothy Daltnem. Přesto prosím, pokud víte o někom, kdo by mohl toto DVD nabídnout budu moc ráda. Předem děkuji. Lenka *9*
  • taky sháním

    Jako tady zde přítomna Lenka, taky se obrácím s prosbou kde toto dvd sehnat.Zkoušela jsem se poptat všude možně, na internetu prohledat kdeco, ale bez výsledně.
    Snad někdo pomůže-jedná se o miniseriál z roku 1983 v hlavní roli timothy dalton a zelah clarke.
    *9*
  • scháním

    Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou, zda nevíte kde, bych mohla sehnat na dvd "Jana Eyrová" pouze s Timothy Daltonem. Pokud vše dobře dopadne v brzké době mi domů dojde i kniha. Děkuji za odpověď. Lenka *7*
  • Souhlasím

    I já se připojuju, hraje dobře a navíc je to sexy chlap. Nejvíc mu sedl pan Rochester v Janě Eyrové a Rheet Buttler ve Scarlett *14*
  • názor

    taky patří mezi mé oblíbené herce, kteří ví, jak hrát.Na mne zapůsobl v "Janě Eyerové".Role pana Rochestera mu byla šita na míru -skvělý výkon
  • Bezvadnej here¨c.
  • o Timothym

    Jj soulhas s vámi třemi předemnou. Timothyho Daltona prostě zbožňuju. Obzvláště když nasadí ten jeho lišácký úsměv. *4* *14* *14* Myslím, že je to hrozně fajn chlap i v soukromém životě. Navíc je to jedna z mála celebrit, která nemá zapotřebí na sebe upozorňovat bůhvíjakými skandály. A to je v dnešní době opravdu veliká vzácnost. *3*
  • jako rheet butler ve scarlett byl asi nejlepší!je hezčí když je starší:-)
  • Ahojky Timothy Dalton, je bezva. Je to skvelej herec a hrozne se mi libi
  • Timothyho mám moc ráda, je to skvělý herec. V Dechu života byl okouzlující:o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit