Přejít na výpis diskuzí

Tom Beck

OSOBNOST 11.8.2008 
187 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásny

    Ahojky tomiku ty jsi strašně krááásny klučinaa chtěla jsem se tě zeptat jestli máš icq nebo fb ja jen tak prosiim divám se na tebe každé pondělíí v kobře ale tet jak jsme viděla ukázky jak budeš vypadat tak jsi hezkýýý pa a napis budu se tešit *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *15* *15*
    • sarinkapa

      miluji kobru 11

      hele na tíhle sránce on nebude jen tu to má já tě nechci ranit ale Tom Beck jsem nechodí.jinak ani nic stehlech diskuzí si nic nepřečte tak jako sorry *14* *14* *14* *14* *3* *1* *4* *15* *8* *8*
    • puspuspusinka

      Re: Krásny

      Víš, nechci tě ranit, ale Tom Beck o týhle stránce ani newí že existuje, on semka nepíše tohle je česká stránka a povídáme si o něm tady mi český fanoušci !!! *4* *3* *15*
  • já ho miluji *14* *14* *14*
    • Je krasnej.ja ho Taky miluju a jsem jeho faninka a mA hezke Pisnicky
      • Ja mam narozky az v listopadu
        • Ale Semir je Taky Hezky
  • ja som ti chcela dať like, prepáč klikla som vedla :/ :( :(
  • já zbožnuju Kobru 11 .... stalo se že už několikrát sem u mí i brečela a to vážně nekecám ... *1*
  • jsi nejlepši a hezky zpíváš Tome *3* *1*
    • Je hezkej a zpiva dobre
  • Ahoj Tome ....kobra 11 je moc dobrý seroš...někdy u něj i brečim ale tebe fakt žeru jsi tak krásnej!!! *14* *1* *2* *3*
  • kau

    je krásnej a sladkej... *14* .Je to nádhernej chlap!!! *14* *14*
  • Hippy birth Day Tom Beck♥♥♥
    • Happy birthday Tom Beck♥♡
  • můj miláček

    To jeho tělo je k sežrání. mnammmm. dobrý jídlo. sexy postava a pr...zadek. prostě, kdybych bydlela v Německu, určitě se stavila . miluju ho. je fakt SEEEEEEEXY. miluju hooooo. i když mám svýho Jocheca.
  • parket..a

    kobra11

    přinutil mně koukat na kobru 11, ale štve mně, že jí zas nedávaj *16*
    • vterinka

      Re: kobra11

      to nejsi sama mě to taky štve a jak!! *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: kobra11

        mě to štve taky já ho miluju on je k sežrání ale Felipe Massa taki já je miluju oba a taki se ni líbí P.Y.Hills ale tom beck afelipe massa jsou prostě lepší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší